Krcove zily

Prosim,kto ma skusenosti s operaciou krcovych zil.Ja mam ist na operaciu.Potrebujem vediet ako to bude po operacii.Vraj to hrozne boli a trva to aj 3 tyzdne.Mam ich velmi zanedbane aj s poskodenymi chlopnami.Dakujem

Ja som práve pár dní po operací,bolesť je to znesitelná a doba trvania bolesti závisi od každého človeka individualne.Strach má pryrodzene každí ale stojí to za budúcnosť bez kŕčov a pichľavej bolesti pri námahe.Držím palce a pre ostatných čím skôr tým menej bolesti. JE NÁS VEĽA

Ja som už po dvoch operáciach a nie je to také hrozné.Tá bolesť je znesiteľná a trvá to len krátko,takže ničoho sa neboj sú aj horšie bolesti.Držím palce

skús klik na http://www.kardioklub.biznisweb.sk/info/opisy-diagnoz/

Ahojte, please ak mi vie niekto poradit… som 2 tyzdne po operacii krcovych zil na pravom predkoleni, zila bola velka a teraz po 2 tyzdnoch pocitujem bolesti presne v mieste ako bola zila, mam to na ohmat tvrde, zaclo ma tam aj pichat, pricom predtym som pri chodzi nic necitila ;-{{{ navyse tam pocitujem stahy ako keby male krce. Zakrok mi robili na slovensku a vcera som odletela domov do GB a just mi to zacalo. vie mi niekto povedat ci je to normalny pribeh alebo je to zle ??? Dakujem dakujem

Dobrý deň, pri krčových žilách máme dobré výsledky s liečbou pijavicou lekárskou. Kontakt: 0904266374

Dobrý deň som z Martina a chela by som sa podrobnejšie dozvedieť ako táto liečba pijavicami prebieha ako dlho trvá, kde sa vykonáva a koľko to stojí. ďakujem za odpoveď

Ahoj, nemam s tym skusenosti, ale chcel by som vediet, kde si bola na operaciu - ja to potrebujem tiez a tiez som v anglicku, ale myslim si, ze to prejde, musi, diky ahoj.

v stredu mám ísť na operáciu varixov.Som rada,že niekto napísal aj pozit.reakcie,Všade vidím len odstrašujuce články o pooperačnom priebehu. Ďakujem.

ja som tiež jedna z čakajucich na operáciu.V stredu bude ten deň.Ďakujem za povzbudivé slová.

Ja som po operacií krčových žíl a je to v pohode.Nebojt sa,zvladnete to.Držím palce

Ahojte,mozete napisat viac ohladom liecby krcovych zil pijavicami? Ake je percento uspechu? Resp. aka je liecba dlha?
Dakujem za info

Ja som po operácii už 4krát.Musela som chodiť každý 5 rok a teraz som už nebola osem rokov , ale priznam sa je to moja chyba , lebo som si myslela, že nech si tá noha zvykne,(robili mi vždy len jednu)a teraz mám už aj na druhej,(ale poriadne).Tak preto už plánujem na jeseň si to určite dám.Som si ista,že mi to pomôže.Lebo teraz mam ozaj problemy,urobiť drep, klaknuť si a ďaľšie.Preto by som chcela ,povedať,že kto má žily a má odporučania od lekára na op tak nech si to dá.Neni to také bolestive aby sa to nedalo vydržať,ja som napr.necítila až taku bolesť len take štipkanie ale zase nie stale.Po 3dňoch mi to previazali a išla som domov.Teraz to asi pustia na druhy deň. Držím palce každemu kto to bude absolvovať,a nech sa nebojí.

Ahoj. Ja som tiez cakatelka na operaciu krcovych zil laserom v ziline. vie mi niekto povedatat viac o pristupe k pacientom a o bolestivosti?dakujem

Mate niekto skusenosti s kompresnymi puncochami? Boli mi predpisane na zacinajuce krcove zily a chcela by som ich dosledne nosit. Prekvapil ma ale ten silny tlak pri chodzi, chodeni po schodoch, atd… Nie som si ista, ci mam teda spravnu velkost, aj ked mi ich predpisali na mieru. Poradte prosim niekto, ma to byt takto a len si musim zvyknut? Po ich vyzleceni som mala cudne pocity v celych nohach a stiahnutie mi vadi najma pri chodzi, najradsej by som iba stala s vystretymi nohami. Je to tak spravne a musim si len zvyknut ci v tom je chyba? Dakujem pekne.

Dobrý deň, bola som na operácii krčových žíl laserom v nemocnici v Žiari n. Hronom. Lekár mi ju opísal ako skvelú a dostala som opakovane aj leták, ktorého text je zverejnený aj na internetových stránkach, a v ktorom sú uvedené všetky výhody tohto spôsobu operácie. Žiadne jazvy na nohe, len malé modriny po vpichu, takmer žiadne bolesti atď… Rozhodla som sa teda si túto operáciu zaplatiť, aby som predišla komplikáciám po klasickej operácii, a aby som bola čo najskôr fit.
Popísané laserové zázraky sa však nekonali. Po operácii som mala asi mesiac teploty, a takmer súvislý čiernočervenomodrý pás po celej nohe, vďaka nedbalému obviazaniu po operácii, škaredé zápaly na niekoľkých miestach a silné bolesti. Najhoršie zo všetkého ale je, že som až doma po vybratí stehov zistila, že mám okrem plánovanej jazvy v triesle aj vzadu nad kolenom jazvu dlhú takmer 7 cm. Lekár sa o nej akosi zabudol zmieniť nielen mne, ale aj v prepúšťacej správe. Tiež tu uvádza, že som bez ťažkostí. Mám teda jednu veľkú jazvu naviac, ale zato nemám odoperované varixy nad členkom, čo začalo byť viditeľné po vyblednutí podliatin. Na ďalšiu /druhú/ kontrolu som bola pozvaná namiesto po 3 mesiacoch, ako je uvedené v letáku, až o pol roka s tým, že je potrebné sa objednať 2 -3 mesiace dopredu. Pokúsila som sa preto kontaktovať lekára mailom a prosila som ho, aby mi aspoň dodatočne vysvetlil, čo sa stalo, prečo mi urobil operačnú ranu naviac a ani mi o tom nepovedal. Nereagoval.
Teraz, dva mesiace po operácii mám ešte stále bolesti a škaredé fľaky na nohe. Môžem chodiť len za podpory liekov proti bolesti a kompresívnych panšúch. Spím len, keď si zoberiem lieky na ukľudnenie, pretože inak stále myslím na to, že aj keď človek nie je v celkovej anestézii, môže si s ním lekár robiť čo sa mu zapáči, pretože v tejto nemocnici Vám umiestnia pred tvár rúšku, aby ste náhodou nevideli postup operácie, avšak je tiež pravdou, že po premedikácii by som bola len ťažko schopná niečomu zabrániť. Zrejme už nebudem schopná podstúpiť akýkoľvek operačný zákrok. Striedajú sa vo mne pocity ľútosti, hnevu, bezmocnosti a poníženia. Viem, že plač mi už nepomôže.
Neviem teraz, čo mám robiť. Zvažujem podať sťažnosť. Uvedomujem si ale, že mám len malú šancu na úspech. Poškodenie nohy je trvalé a neide len o povrchovú ranu. Okrem varovania, čo sa môže prihodiť, by som chcela tiež vedieť, či je takýchto prípadov viac a čo sa dá v situácii, do ktorej som sa dostala robiť.

Ahojte ja som tiez po operacii krcovych zil.Pracujem v GB a tu mi aj robili zakrok.Nie je to nic strasne po 7 dnoch som bol uz praci.Rano som isiel do nemocnice na8 hodinu o 9 hodine som bol na sale a o 13.30 som isiel z nemocnice.Upozornujem ze to nebolo laserom.Bol uplne uspany.
Teraz su to 3 tyzdne mam jazvu na triesle asi 10 malych ran na lytku Stale nosim kompresivne pancuchy ale uz len cez den.Bolesti uz nemam ,vlastne som ani nejake hrozne nemal ale to asi zalezi na kazdom aky ma organizmus.Moj nazor :nie je to nic strasne.

prosim vas kde vam robili tu operaciu ja idem v pondelok do Bojnic a velmi sa bojim nebol nikto na operacii v Bojniciach

Prosim prosim v pondelok idem na operaciu do Bojnic tou novou metodou nema niekto s takouto operaciou skusenosti prosim velmi sa bojim a neviem ci to mam absolvovat dakujem Slavka

sannyo24@pobox.sk piste