Krvácanie zo zadku po veľkej potrebe

Dobrí mám 17 rokov a asi už trikrát mi šla zo stolici krv keď sa utriem s toaletným papierom tak mam tam krv svetlo červenú čítala som že môže to byť aj náznak tehotenstvá a nechcem ísť ku lekárovy pretože sa bojím že by som mohla byť čo mám robiť?

čaute poradili by ste mi ked som na velkej potrebe už som nebol 6 mesiacov neviete čo mam robi bol som u doktora a davali my do zadku hadicu a potom som skoro dostal infart ale nedostal po troch masiacoch zasa a teraz som už nebol na potrebe 2 roky a teraz som v nemocnici a už sa otial nevratim som ale chudak však dajte mi vediet na čislo 0915096117 a povedztte mi či som chudak už nikdy neuvidim svoj domov

Chod ku doktorovi

Ahoj, mám ten istý problém. Ako si to vyriešila?

Ludkovia ja som po laserovej operacii hemoroidov. Tiez som mala krvacanie z konecniku, potvrdili mi hemoroidy. Tesim sa, ze som zbytocne dalej nevyckavala. Operacia trvala cca 15 min. Lekar mi ich odpalil, jasne pred tym mi dal omrtvovaciu injekciu, stipkala, jasne, ale potom som uz nic necitila. Polezkala som si este 10 min. u nich na lozku a potom sup mamina ma zobrala domov. Dnes citim trochu bolesti, jasne, ale kto nezvladne a je to individualne, treba sa dat ibac. Uz ziadne hemoroidy, prec s nimi. Srdecna vdaka pan doktor Dimov, naozaj odporucujem. Moje hodnotenie je 5 hviezdiciek z piatich.

Kupte si slivkovy kompot a to vam pomoze alebo si kupte vv bio obchode indicku vlakninu, ktoru si budete davat do caju raz denne a mate po problemoch.

Ahoj ja mam podobné krvácanie už cca 2 roky, pred rokom som bola na vyšetrení povedali mi že je tam trhlinka ale nič mi na to nedali. Po laserovom ošetrení už nemaš žiadne problémy?

Mam 13 rokov a us 5krat som siel na wc, na velku’ ale visla so mna iba zrazenina krvi a trochu krvi podite mi co s tym?

Nie nemam us sa to ustalilo

Nie nemam us sa to ustalilo

Odporucam Ti ist co najskor k lekarovi. Povedz rodicom, co sa stalo. Clovek moze takto aj vykrvacat a zomriet. Si na to este primlady. Je to sice neprijemne rozpravat o krvi z konecnika, ale zivot mas pred sebou!

Treba vyhladat jednoznacne chirurga, moze ist o hemoroidy, pripadne fissuru… zatial si daj uvarenu dubovu koru a posed si v lavori, bezne to odporucaju lekari

Chod k doktorovi, ten ta posle ku gasdtroenterelogovi, ten ma taku mini hadicu s ktorou ti vysetri crevo.

Ano treba isť k lekárovi !
Moja mama je teraz v nemocnice išla tam lebo jej krvácalo zo zadku po veľkej potrebe keď si ho utrela bála sa tak dnes išla kašlala na jej lekárku a rovno do nemocnice !
A ty tieš obávam sa že je už neskoro a môžeš mat rakovinu konečníka alebo hrubého čreva ! Važne mam len 10 rokov a tieš sa bojím isť k lekárovi ale idem a pre teba už asi neni pomoc len dúfaj že sú to hemoroidy lebo keď do je rakovina môže bit už neskoro a ten nádor môže bit veky a tam ti už asi ani nepomôže ani operacia a neber to tak že som mala a neviem nič ale viem moja sestra mala rakovinu a vyliečila sa a teraz moja mama bojím sa či zomrie.

Ako tak citam tieto prispevky uvazujem nad tymi ktory si robia srandu a ktory nie (mozno ty srandisti to pochopia az neskor ked to tiez na nich pride) , v prvom rade je na tento stav (neviem ako to nazvat choroba) doba v druhom rade sposobujeme si krvacanie teda hemeroidy tlakom sedenim a najhorsie je sediet na studenom napriklad sedadla v MHD vlakoch… dalej treba rozlisovat krv cim je krv viac cerstvejsia svetlejsia tym je vacsi predpoklad ze je nieco natrhnute nejaka zilka v rit. venci a ked sa zvysi tlak z tej zilky sa spusti krv pripadne ju vidno len na papiery horsie je ked uz je krv cierna to uz treba hladat doktora (vred, nador)… hemeroidy (viac google) su akoby nilonove sacky dokazu zvacsit svoj objem ale hlavne svoju dlzku problem je ze sa nedokazu sktratit niekedy pri stolici vytlacia sa von po vystreti sa znova schovaju pripadne ostanu von a bud sa dnu zasunu alebo nie (ked natlacite do nil. sacku vodu urcity tlak znesie potom sa natiahne no dalej uz nie praskne v najslabsom bode) … a to je vlastne cerstva krv ktora je sprevadzana bud stolicou alebo len tlakom… su rozne metody a rozne stadia… laser gumicka operacia… treba vyhladat odbornika nie doktora ale ODBORNIKA… no a prevencia to je na nas hlavne pravidelna stolica nezadrzovat vetry spanok strava vela tekutin (raz za cas aj klistyr) strukovin vlakniny pohybu… napr… lanove semeno ovsene otruby vlocky hlavne vsak nezabudnut na vodu nin 3litre denne mrkvove stavy ananasove hroznove jahodove… z ovocia jahoda hrozno slivka… vinikajuce su aj susene slivky… ked uz nastasne problem okamzite upravit stravu nic pikatne ziadnu cokoladu ziadne orechy ziadny banan kupel v dubovej kore+mast faktu v lekarni vam povedia ktore si mozete este kupit pripadne cipky ked vsak konecnik budete mat taky ze cipok do seba nedostanete dajte si mast na prst a miernim tlakom zatlacte samozrejme zvolte si taku polohu aby ste to zvladli lahnut na bok a skrcit nohy… a este jedno cipok sa da formovat tak ak je spic ostri staci ho posuchat prstom pripadne namocit do oleja vazeliny no hlavne si dajte predpisat detralex je to naj co je na trhu (samo ze si zan aj zacvakate) a mozete ho uzit ako prevenciu proti trhaniu zil… ono treba sa informovat aj v rodine ci su taketo problemy alebo boli pretoze je to dedicne a hlavne zeny po porode to mavaju… ak je to uz moc bolestive treba vyhladat pomoc mozete dostat strach z bolesti ist na stolicu… po case sa to vo vas uhutni ako beton… v takom pripade to uz urobia chirurgicky pod narkozou… a ak uz mate nejaky takyto problem tak nech vam to rychlo prejde…

Ahojte, aj ja som bola u Dimova na operacii fisury dokonca dvakrat lebo sa mi rana nezrastla a stale to nemam dobre, krvacam jemne po stolici stale… na dalsiu operaciu uz ist nechcem lebo tie dva mesiace hojenia ma skoro stali dusevne zdravie tak moc to bolelo.

S riesenim fisury skuste navstivit MUDr. Istoka na Tehelnej ulici v Bratislave.

Ahojte ja mam problemy tiez podobne neviem co mam robit zacalo to asi pred pol rokom ked som zbadal na toaletnom papieri krv a po stolici bolest ja mam bolesti okolo kostrcovej kosti su neznesitelne ako keby vam niekto buchal spestov do kosti a asi aj stoho ma boli zadok alebo uz sam neviem s coho mi ta bolest viraza a pri stolici trochu krvacam hlavne ma boli aj nad kostrcovov kostov chrbat aj nohy nedasa mi ani zaspat musim si najst polohu na aku stranu si aj lahnem aj sadnem trva mi to aj dve hodiny pokial sa ulozim do postele davam si od bolesti ibalgin, faktu, a flektor ale pomaha to asi na tri hodinky a znovu si musim dat od bolesti nieaku tabletu neviem uz co mam robit ak mozte prosim vas poradte mi niekto ak mate take podobne tazkosti ale inak neviem ci to nieje aj od toho pracujem ako vodic na vzv je to sedava praca ale kolko krat uz nemozem ani tam sediet musim sa od tej bolesti postavit za pochopenie a poradenie vam vopred dakujem.

Ahojte seci mam problem asi 10rokov ani ras som nebol u doktora poli ma zadok celi den furt krvacam teras sa bojim co mi povie. ters asi 5dni ma boli aj pod pubkom mozno slepak neviem hadam dostanem rozum a pojdem doktorovi reropte tu istu chibu!

Ahojte mam problém zo pár dní mám strašne tvrdú stolicu s bolesťami A má papieri som dokonca mala krv mám trochu Z toho obavy čo to. môže byt?