Krvácanie zo zadku po veľkej potrebe

Má niekto skúsenost, prípadne hneď kontakt na dobrého Chirurga na operáciu hemoroidov v Košiciach? Ďakujem.

Ahoj, mne super pomohol pripravok hemorend. Odporucala mi to kamoska. Fakt som vyskusala kadeco, ale toto mi zabralo. Konecne mam klud.

Mne sa to stalo dva týždne dozadu a diagnóza jasná hemoroidy : ( zatiaľ čo mi fakt pomáha je hemostop ale je to des toto

Dobrý deň mam 16 rokov po stolici mam stále krv na toaletnom aj vo stolici. Čo mam robiť? Jeto niečo važne?

Juj krvacnie, neprijemne… to mam uz za sebou. Najskor mi zacinalo vsetko svrbenim, palenim az to prerasto do vaccsich hemoroidov co mi diagnostikovali. Dubova kora utisi, ale neodstrani hemoroidy. Radikalne som to musela riesit a to hned operaciou. Chirurgickej som sa veeeelmi bala, lebo skusenosti pacientov vypovedali o ukrutnej bolesti. Tak som hladala nieco setrnejsie. Dopatrala som sa k laserovej operacii. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze je to tak. Operacia trvala nastastie kratko 20 min. Odchadzala som po 10 min lezani na lozku a po svojich. Ja osobne odporucam. Dokonca som mala moznost si vymenit skusenosti s pacientom, co bol uz po laserovej operacii, ten bol vybaveny na operacii za 10 min, ale mal len jednen maly hemoroidik. Takze mi dodal odvahu. Netreba sa bat ani obavat.

Http://www.zdraviemuza.sk/muzske-ochorenia/zbavte-sa-uz-dnes-problemov-s-hemoroidmi

Pekný den a ten hemostop zaberie hned vám alebo ho beriete aj týžden alebo väčšie dávky? dakujem za odpoved

Ahoj. Chcem sa ťa opytať kde si bola na operacii a ake to je nakladne. Zmiznu všetky problemy?

Dobry den mam problem s konecnikom a bojim sa ist lekarovi lebo sa bojim ze to moze byt nieco vazne

Jediné čo mi ako tak pomáha a zľahčuje celé toto trápenie je hemostop, iné mi absolútne nepomohli len som nimi stratila čas :- / .

Dobry den prajem moj syn ma 16rokov a krvaca ked ma stolicu mozte mi poradit preto ze sa obavam dakujem

Ahoj Adam. Bola som operovana v Bratislave v Petrzalke v sukromnom zariadeni Chirkoz Gercenova 8 / f. telefon najdes na ich stranke www.chirkoz.sk

Po operacii mam klud a zbavila som sa vsetkych hemoroidov pocaj jedneho zakroku. Ja osobne som platila 300 Eur. Drzim palce a naber odvahu. Budes mat konecne pokoj.

Carmen ako prve by som pouzila sedave kupele v dubovej kor. Ale urcite treba navstivit chirurga. Ja som tiez otalala a k nicomu to nebolo, iba som oddalovala operaciu. Ta laserova je naozaj setrnejsia. To tvrdim z vlastnej skusenosti.

Ahoj mam uz par rokou problem s konecnikom. Neustale krvacam mam plno hemoroidou. Hanbim sa za to a k lekarovy nejdem. Prosim poradte mi ako sa da liecit. Dakujem. ,

Ja som tiez absolvovala laserovy zakrok s hemoroidmi, zatial mam s tym pokoj :-}. Operovali ma v Chirkoz - e v BA. Odporucam.

Alexander-lekár by ťa mal poslať za chirurgom, prvé vyšetrenie u chirurga je jednoduché a trvá asi 30 sekund. Dobrý chirurg vraj hneď rozozná hemoroidy. Žiadna rektoskopia ani kolonoskopia nebola u mňa potrebná a uistil som sa, že to nie je nič vážne-žiaden nádor ani zápal. (Aj keby bolo nutné-pokiaľ viem robí sa skôr rektoskopia a nie kolonoskopia, ale to nemusí byť vôbec potrebné). Neváhaj ak sa problém nerieši môže to byť potom horšie. Tvoj prípad vyzerá byť vážnejší obzvlášť ak trvá niekoľko rokov. Chirurg môže predpísať aj lepší liek, ktorý je na recept a potrebuješ vedieť správnu diagnózu.

Mala som tento problém a navštívila som svojho obvodného lekára. Ten ma skontroloval, stačilo povedať o mojom stave a on mi skontroloval konečník. Bolo to jednoduché a rýchle. Predpísal mi čípky a olejček vo forme sirupu, ktoré mi vyprázdňovania uľahčili.

jasné hemoroidy, ja som ich riešile bez lekára vyskúšala som hemostop ten pomohol a stiahol hemoroid prestalo aj krvácanie nemusela som nakoniec ani k obvodnému chodiť

ja by som to tiež riešila vyšetrením aby som si bola úplne istá že mi nič nehrozí.ale zvyčajne sa to aj rýchlo vyrieši len netreba čakať a ísť

Mozno len obcas praske nejaky maly hemeroid ja by som s tym este na chirurgiu nebezala.Ale ak mas nejaku predispoziciu ze mal niekto u vas problemy takehoto typu tak sa chod aspon ukazat teda.Lebo clovek nikdy nevie