Ktoré detské príkrmy sú najlepšie?

ved ja viem, ze sa muism ja rozhodnut a ja musim vediet co je dobre ale ked proste z tolkych stran na mna vplyvaju, mam dat take alebo take. ide mi z toho prasknut hlava uz pomaly fakt

Ja viem, to je proste dnes svet na to si treba zvknut :slight_smile: Teraz sa internete dostanes k tolkym informaciam, na jednej stranke pisu tak na druhej tak, na tretej tak a ty sa rozhodni. Tak to bude so vsetkym. Nie len s prikrmami ale aj so sedackou, s kocikom, proste so vsetkym

Mne sa osvedcilo na zaciatku kupovat, lebo to som este moc nevedela co a ako, usetrilo mi to kopec casu a teraz ked uz sme starsi tak robim doma :slight_smile: Uz si mozem dovolit pouzit aj viac ovocia a zeleniny aj nejake masko do toho pridat a tak

prave to je taky faktor, ze teraz ked sa vsetko len ucim, vela sa venujem drobcovi takze by mi celkom pomohlo keby iba tvorim sklicko a krmim, nemusim nic chystat, skladovat v chladnicke, je to proste cerstvo otvorene a hotovo

Vidis tak mas rozhodnute nie? Zase treba mysliet aj na to, ze to dieta potrebuje aj to aby si sa mu venovala. Naco mu bude, ze bude mat trikrat do dna cerstvo urobeny domaci prikrm ked ta nebude pomaly ani vidiet. Treba mat svoje priority :slight_smile:

Aj to podla dost zavazi ze ako chces teda vyuzivat ten volny cas. Ci sa chces hrat s dietatom a by t snim, venovat sa mu a podobne alebo teda sa zamerias na to co bude papat, na pripravu. Tym nechcem povedat, ze kupovane vyzivy su horsie ako doma pripravovane. Prave naopak kolko krat su urobene este z lepsieho ovocia a zeleniny ako ty tu dokazes kupit :slight_smile:

asi ano :slight_smile: dakujem za rady baby nebudem uz o tom moc spekulovat teda lebo cim viac nad tym premyslam tak tym viac sa do toho zamotavam. budem proste teraz kupovat aby som mala viac casu teda na ine veci :slight_smile:

Super vidis nebolo to take tazke nie? :slight_smile: Tak vam drzim palce a hlavne vyberaj mudro ked pride na kupovane prikrmy. A mysli na to, ze draha znacka nemusi znamenat kvalitu. Treba sledovat zlozenie

budem sa snazit :slight_smile: najlepsie by bolo keby ste mi aj vy teda napisali, ze s akymi mate skusenost, ake su vhodne pre take mensie deticky, ktore s prikrmovanim iba zacinaju :slight_smile: