Ktoré detské príkrmy sú najlepšie?

To mas asi pravdu ale na druhej strane ona teraz moc pri pocitaci a internete moc casu netravi. Skor sa venuje dietatu a domu, lebo sa nedavno stahovali takze este si vybaluje nejake veci, maju nekonecne vela krabic :smiley: A proste sa stara o domocnost. Ale skusim jej povedat, ze by bolo dobre keby si sem ona sla napisat s cim potrebuje pomoct

nespominala nic take, ze by mali byt bio, ja som prve zbadala tieto tak som ich zobrala a vravela, ze tie myslela tak asi tiez tie kupuje :slight_smile: ale tie bio som tam vobec nevidela, to sa da kde kupit?

normalne v obchode, kde si kupovala tieto? mozno nemaju tam taky velky vyber. ja ich zvyknem kupovat aj v drogerii v tebe napriklad ich maju isto :slight_smile:

vidis tak to mi nenapadlo :smiley: hej normalne v potravinach som ich kupovala. tolko krat za tyzden idem do tej drogerie, furt to tam vidim ale ked idem kupovat tak na to uplne zabudnem :smiley: len ja nemam deti tak som to len tak okrajovo vnimala. nabuduce uz budem vediet dakujem :slight_smile: skusim tam aj tie bio pozriet

No co? Presvedcila si ju aby sem prisla? Lebo tu nevidim nikoho noveho :confused: Ved nech len mne napise, nemusi si si s nikym inym pisat ak sa hanbi alebo co :slight_smile:

Vravela som jej o tom :slight_smile: Ale neviem ako sa rozhodla, dnes s nou este budem tak ti potom pridem dat este zajtra vediet a uvidime teda :slight_smile:

tak ked tam clovek na to nechodi tak jasne, ze to nebudes drzat v hlave :slight_smile: spomen ich potom teda aj tej kamoske mozno o nich tiez nevedela :slight_smile:

dievcata ja mam taku strasnu dilemu :confused: neviem ci prikrmy robit alebo ich kupovat. viem, ze keby som kupovala tak na mna budu niektore kamosky pozerat ako na lenivu alebo ako na zlu mamu ale ked premyslam tak mi napriklad nepride prvae najlepsie robit prikrmy jablkove napriklad z tych postrekovanych jablk. co si o tom myslite?

jasne, poviem jej o tom :slight_smile: podla mna o nich aj vie, len ona nie je taka, ze by za kazdu cenu chcela vsetko bio a neviem ake, chce dobre pre dieta svoje ale nezaklada si na tom

To ma asi vela mamiciek ale vezmi si to tak, ze nakoniec si proste ty zodpovedna za to dieta, rob proste co ty pokladas za najlepsie pren a to ako na teba niekto pozera ta vobec nemusi trapit :slight_smile:

to mi jasne ale aj tak sa zakazdym najdu take co budu na mna zazerat vies ako. neviem sa proste rozhodnut, lebo mne tie kupovane vobec nepridu take strasne ako to vsetky mamicky

No co? Nejako si sa uz neozvala ani nikto neprisiel s takym problemom :slight_smile: Ci uz ste to vyriesili?

Vyriesili len som zabudla prist napisat :smiley: Aj bolo trosku viac roboty a tak som si povedala, ze pridem ked budem mat trosku cas :slight_smile: Len mi piplo, ze ste sem pisali

A ako? :slight_smile:
Ved vyskusaj nejake aj kupit a uvidis, ze ci vobec zachutia :slight_smile:

chutit? a nie je to pri dietati jedno? teda som mala za to, ze ked dieta nevie ako to ma chutit ci to ma byt sladsie, slansie, menej kysle a podobne tak spapa vsetko

Jasne, ze to vadi. Teda vacsina deti je dost vyberavych ked pride na jedlo :slight_smile: Takze treba sa isto aj tym riadit lebo ti nebude papat tolko kolko ma

Samozrejme, ze na tom zalezi! Este sa ti nestalo, ze by ti dieta vyrazilo lyzicku s prikrmom z ruky alebo ti rovno zhodilo celu misku? To je bezna vec ked mu proste nechuti. Male deti su dost vyberave

tak to zatial nie lebo ved moc sme ich neskusali ale tak som nevedela, ze s tym mozu mat deti problem. ale viem, ze niektore veci im chutit nemusia ako napriklad nechuti mne brokolica ale nemyslela, ze toho moze byt nejako vela

Dobre a teda a ty by si chcela teda kupovat ci robit alebo aky mas na to vlastne ty nazor? Preco nie kupovat a preco nie robit doma?

Hlavne by si v tom ty mala mat jasno ked sa rozhodnes :slight_smile: Nie sa hadat s ostatnymi mamickami preco takto a preco to oni robia zle ale aby si to proste vedela co robis a preco to robis :slight_smile: Mala to jednoducho v hlavne vsetko v poriadku