Kúpele na Slovensku

Áno liečia. Aby si mi uverila, tak som ti zoscreenovala z ich stránky, ktoré konkrétne ženské choroby sa u nich liečia. Pozri si.

Bohužiaľ nevidím žiadnu prílohu. Ale kukala som sa na nejaké stránky kúpeľov a fakt riešia veľa vecí :open_mouth:

UHmmm ako znie to fajn, opytam sa na gynde, mam tam ist buduci tyzden. Ako dlho si bola?

Ja som tym nestracal cas, ale pojdem to omrknut, ktore si kukala?

Och prepáč, asi som to sem zabudla pridať alebo mi to zmazali. Neviem. Skúsim ešte raz, aj keď si si to už pozrela ale zase možno niekomu inému to ešte pomôže.
2019-06-21_123305
Renosiac bola som tam dva týždne. Procedúry mi hradila poisťovňa a ubytovanie a stravu ja. No v niektorých prípadoch poisťovňa hradí všetko, no mne sa to nepodarilo vybaviť. Uvidíš, či tebe áno.

Aha, áno, presne tieto som si kukala, bola si teda v týchto kúpeloch? Kukala som aj iné, ale tieto mali najširšie zameranie…

Ja vam poviem, ze nieco na tom bude. Bola som v kupeloch uz viac x, oddychla som si a myslim, ze mi pomohli, nemohli sme mat babatko, kupele som navstivila dva x v priebehu pol roka, jeden x som si hradila sama raz poistovna a nakoniec som otehotnela :slight_smile:

a druhy krat ti to uz poistovna nechcela hradit? to iba raz do roka sa da poziadat, ze?

Áno, ja som bola v týchto. Iné som si ani nepozerala, keďže mne poradili tieto a nejako som nešpekulovala. Bola som rada, že aspoň nejaké mi ponúkli. Ale za to bolo perfektne! Niekedy sa neoplatí moc špekulovať, lebo väčšinou sa potom na to doplatí.

Pytala som sa na tej gynde a povedal, ze moznost tu je, ale ze to nevidi ruzovo aby to zabranilo v operacii, A ze poistovna uhradi asi len polovicu.

To si vážne myslíte, že to nejako pomôže? Podľa mňa moc nie, možno si človek oddýchne a vypne to veľa urobí, ale, že by to malo vyriešiť problém.

Keď zaručujú a liečia tam také problémy, tak asi to aj pomáha nie? Neviem, prečo tomu toľko ľudí nedôveruje! Kúpele sú super vec! Celé telo a taktiež aj hlava si tam oddýchne. Kto vyskúšal, ten vie o čom hovorím!

Tiez si myslim, uplne stebou suhlasim. Asi tak, ked sa za to zarucia a poskytuju take sluzby tak nieco to musi robit.

Pre neveriacich Tomášov, ja som chodieval po operácii chrbtice, následky nehody na motorke a veľmi mi to pomohlo, lekári tvrdili, že nebudem už športovať a žiť aktívne prešli dva roky a žijem, viem že sa tu bavíte o ženských problémoch, len chcem poukázať na to, že kúpele riešia viac problémov a tomu prispôsobia pobyt, takže ženy odporúčam!

Vau tak to je fakt super, ja s uz tiez vybavujem pobyt :slight_smile: Moc sa tesim :slight_smile:

Vieš, ani doktor ti nemôže 100% zaručiť ale pokiaľ je taká možnosť, tak to treba isto využiť. Niekedy doktori hovoria, že to len operácia pomôže a pritom sa mýlia. Treba poskúšať. A ktoré si nakoniec vybavuješ? Tie Lúčky?

Super, ze si napisal vlastnu skusenost. Toto mnohe zeny potrebuju! Kupele su fakt najlepsie na rekonvalescenciu!

Jasné občas je potrebná viac dobrých odporúčaní a potom sa ľudia vedia ľahšie rozhodnúť :slight_smile:

Jasne to velmi pomoze sa rozhodnut, ved vacsinou robime aj to co robia druhy, a ked to pomohlo 99 ludom zo 100 a maju osobnu skusenost tak sa lepsie rozhoduje ci to idem alebo nejdem riesit,

Mňa to teda moc nepresvedčilo :open_mouth: Ja som asi iná, ale veď povedzte mi viac dobrých dôvodov!