Kúpele na Slovensku

A ako aké dôvody by si ešte chcela? 100 ľudí ti napíše áno bolo mi lepšie a aj tak napíšeš svoje, tak načo? Ak máš nejaký problém zdravotný požiadaj si a skús si to na sebe :slight_smile:

Asi tak naco chces dovody, ked aj tak si presvedcena o tom, ze to nefunguje, ved si precitaj komenty az hore, precitaj si stranky kupelov a uvidis.

Ahojte :slight_smile: Pozeram, ze sa tu bavite o Luckach. My sme akurat vcera prisli z vikendoveho pobytu u nich. Kto tvrdi, ze mu kupele, relax a rozne procedury nepomozu, tak sa velmi myli a este to asi nikdy nevyskusal. Osobne sa citim ako znovuzrodena a to som tam bola len 3 dni :slight_smile: Treba fakt vyskusat a az potom nieco tvrdit!

Tak ako ja neviem, však mi ten pobyt nejako opísať, ako tam vyzerá taký bežný kúpeľný deň, nemusíte tu byť na mňa protivný za to, že neverím niečomu čo vy, stránky som si kukala viac x. Ale bojím sa, že to nie je také ako píšu.

Možno by som to skúsila, ale proste nemôžem si pomôcť. Bojím sa, že tam prídem a bude to inak.

Nezartuj to si kupele nemozu dovolit, take nieco.

Chces vediet, ako prebieha den? Tak ja ti to teda rozpisem :slight_smile: Prvy den, ked tam prides, tak ti spravia vstupnu lekarsku prehliadku na zaklade ktorej ti nacasuju vhodne procedury, ktore ti pomozu. Dalsie dni zacinaju ranajkami a potom si sledujes procedury, ktore ten dany den mas. Rozpis dostanes hned prvy den a casy procedur musis dodrziavat. Ked nemas procedury, tak volny program je len na tvojom rozhodnuti. Ci sa pojdes kupat alebo sa pojdes niekam prejst, to si uz stanovujes ty. Potom samozrejme mas obed a vecer veceru. Ale to ti je snad jasne. Takto nejako to prebiaha v kupeloch, snad som ti to dost jasne opisala :slight_smile:

Aha takto, a nemusíš tam chodiť na žiadne povinné animácie aj s ostatnými či to tam ani nieje?

ake animacie?.. myslis nejaky spolocensky program, ktory tam organizuju?.. to nikdy nie je povinne… to je dobrovolne… clovek bud ide alebo ostane na izbe alebo ide uplne niekde inde, kde on chce…

Aha jasné, to nie je zlé, ale chodí na to veľa ľudí či ani nie?

Ja som chodil na takéto animácie a bolo to super, ľudia sa bavili, zoznámili, bolo to fajn.

tak ludia vacsinou chodia, lebo ked uz si napriklad tri tyzdne na lieceni, tak potrebujes mat aj nejaky program na spestrenie… a ako napisal aj miliaro, tak ludia sa tam vacsinou aj zoznamia, porozpravaju a je im potom veselsie… vela ludi do kupelov chodi samo a preto su potrebne taketo podujatia/programy…

No aha, ale teraz vidíš, neodrádza to ľudí keď majú ísť samy? Aký je postup keď chceš aby išiel niekto stebov?

Keď niekto chce ísť pôjde, ak sa niekto bude nudiť pôjde na animácie ako som písal, aj ja som začal chodiť po pár dňoch, preto to tam je, keď chceš doprovod, musí si o celé uhradiť sám ak teda mu lekár nevypíše tak isto papier na kúpele a neschváli poisťovňa.

vies, niektori nemaju na vyber… napriklad taky stary ludia, ti vacsinou chodia uz len sami, kedze nemaju s kym… ved sa tam zoznamia… v tom nevidim ziaden problem… a ako ti napisal miliaro, pokial chces aby niekto isiel s tebou, tak si to musi cele hradit sam alebo si to vybavi cez poistovnu, ak samozrejme ma nejake zdravotne problemy…

Ja som bola dva x sama a našla som si tam jednu takú kamošku na týchto spoločných programoch a každý rok si rezervujeme rovnaký termín a sme tam spolu, takže nemusíte sa báť ísť samy, nájdete parťákov :slight_smile:

Nie, povinne su len procedury, ktore si bud zaplatis sama alebo ti ich teda preplati poistovna. Na tie musis chodit ale spolocensky program nie je povinny a je uz na tebe, ci ides aleb nie :slight_smile:

Hej no, vlastne máte pravdu a možno niektorí si aj trošku od rodiny oddýchnu keď tak a uvidia nových ľudí aj to dosť prospieva.

Áno ďakujem za odpoveď, a procedúry sa dajú počas pobytu aj dokúpiť?

Jasne, daju sa aj dokupit. Tuto to mas vsetko podrobne rozpisane https://www.kupele-lucky.sk/liecba/procedury-a-liecebne-prostriedky/, precitaj si. A ty teda aj rozmyslas, ze by si tam isla? Uz ta prechadza ta bojazlivost?