Kurie oko

ahojte ja mam kurie oko uz asi mesiac a nic mi nepomaha…neporadite mi???

mam kurie oka po lavej pate prstoch na pravej nohe a tak a mam pocit ze sa neako roznasaju co mam robit ??

Tak ja mam zle skusenosti s citronom a octom.Dve noci som si to prikladala a cez den sa mi vytvorila pod kurím okom taka krvna zrazenina ze som musela ist na chirurgiu,kde mi to vystrihli.Nic prijemne,ale da sa to vydrzat.Mata

ja tiez puzivam ten VERUMAL kazdy den si odlupujem ale vobec mi to nepomaha uz neviem co mam robit

Ahojte ja mám kurie oká iba na pravej nohe. Jedno mám na päte, jedno na velkom palci a na maličku. Skušala som už všetko od cibule, naplaste ale nič nepomaha. Čo som tu čitala tak mna ale tie kurie oka nebolia a v pohode možem nosiť hociake topánky. Neviem prečo keď Vás tie kurie oká bolia. Vie mi niekto poradiť, na vypaľovanie určite nepôjdem ale rozmýšľala som nad pedikurou.

na ruke mam kurie oka,pouzila som naplaste a oni mi zmizli.Presiel asi mesiac a oni mi zasa narastli.

ahojte…po precitani par tém vidim, ze si dost mylite kurie oko od bradavice… som pedikerka, tak by som vam rada pomohla. kurie oko vznika trenim, tlakom. bradavica je infekcna…ako rozoznat kurie oko od bradavice? kurie oko ma jeden koren, bradavica viac(su tam male cierne bodky, to su tie korene)kurie oko pedikerka osetri, ale bradavice nie…ked je kurie oko zapalene, tak boli, ja radim zakaznikom nastruhany zemiak, ten vytiahne zapal, ale treba koren odstranit, lebo tlakom sa kurie oko zväcsuje…bradavice si dajte osetrit laserom v ustave lekarskej kozmetiky, len si do toho nerypte, lebo si to viac roznesiete!

Ahoj ja by som chcela ísť na pedikúru a chcem sa opýtať tam mi to vedia zistiť čo to je či je to bradavica alebo kurie oko? Určite mam kurie oko ale keby nahodou. A môžem sa opýtať, veľa ľudí tu píše že ich tie oká bolia ale mňa nie a už ich mam dlho.

mna kurie aka strasne svrbia mam ich asi 24…chodim asi kazdy tyzden na dusiik nepomaha mi to mam tabletky a aj micatal to je taky lak…vobec mi t o nepomaha len sa to zhorsuje a ty mas aspon niaku kozmeticku a ja mne by mama nekupila niake tabletky za 600 sk

mam kurie oka na rukach(4+2),bola som dnes u kožnej na dusíku a ta mi našla ešte 2 dalšie,o ktorých som ani netušila.tak mi všetko vypalila a teraz mam velke pluzgiere,niektore aj podliate krvou.doktorka mi povedala,že ak tam bude krv môžem si to prepichnuť,ale neviem,či môžem prepichnuť aj tie ostatné pluzgiere.a dala mi na to framikojinovú mastičku.dakujem za radu

v stredu mi vypalovali 5 kurich ok…z toho jedno je zevraj bradavica…a tuto sobotu by som chcela ist k moru…doktorka mi povedala,ze sa nemam kupat…zevraj slana voda pomaha…ale neviem,ci pomaha aj na kurie okaa…myslite,ze by som mala ist ???

ja mam jedno velke kurie oko uz asi rok aj pol a pred 4dnami som vyskusala naplast a teraz tam mam okolo toho oka taku bielu kozu… a mam tam taku jamku v ktorej boli take malcike kusky koze ja nwm ci to boli korienky alebo co a okolo tej jamky je ta biela hruba koza… z tej jamky som tie ciastocky povytahovala a teraz tam mam jamku a okolo bielu kozu… je to este stale kurie oko, alebo co s tym mam robit ??alebo to mam cele aj s tou kozou odstrihnut? ale to som skusala a nedalo sa mi to bala som sa, ze si to az uplne do masa a do krvi zastrihnem…
a potom sa mi okolo tohto velkeho oka objavili take male neviem, ci su to kurie oka alebo co ale su to take vystupene utvary a pripominaju vyrazku a zacinaju tvrdnut… neviem, ci su to zacinajuce kurie oka alebo co :frowning: a tych malych mam 7 :frowning: a to vsetko na jednej nohe… co by ste mi poradili ?

boli to bradavice a tym, ze ste ich natierali lakom, ste zabranili pristupu vzduchu a to je teraz v kurze a tak bradavice niekomu zmiznú, niekomu nie.

Chcela by som sa opýtať, čo s tým potom treba robiť, včera mi vypaľovali kurie oko na prste a mám tam teraz biely pľuzgier,treba ho prepichnúť, alebo to zmizne samé? Ďakujem

Zdraviim.Vsimam,ze vela ludi tu ma problemy s tymi kurimi okami/bradavicami. Ja mam tiez,uz tusim treti rok,ak neprehanam,ale stale neviem,co to je:D nikdy ma to nebolelo,rozsiruje sa to zriedka, teraz zacalo zas troska. Mam ich ma palci trosku viac,presli uz aj na dalsi prst. Raz davnejsie sa mi nieco tvorilo pod nechtami “ukazovaka” na oboch nohach,ale to som vydlubala :smiley: a zmizlo:D Davala som si aj tu stavu z citrona a octu,ale to mi iba rozmocilo,potom cez den opat vyschlo a bola som tam,kde na zaciatku.Takze to budu bradavice? Dakujem

Tak neviem neviem, jedny tu pisu, ze boli u doktora a ze bradavica neboli, ale kurie oko boli a ty pises, ze kurie oko neboli, ale bradavica. Pisem z vlastnej skusenosti. Bradavicu som mal na zakladnej a nebolela. Mal som ju na pate, bol to akurat taky skaredy vyrastok a pouzival sa na to nejaky roztok a na flasticke bolo napisane jed. Neviem co to bolo. Kurie oko mam teraz zo zlej obuvi, ktoru som mal v praci a KURIE OKO FAKT BOLI. pouzival som naplaste a nic, skusam dalej

aj moja dcera ma tak podla tohto bradavicu, lebo su v tom male hnede botky ako jej to mam osetrit po domacky to nejde k akemu lekarovi stym mame ist.

aj moja dcera ma tak podla tohto bradavicu, lebo su v tom male hnede botky ako jej to mam osetrit po domacky to nejde k akemu lekarovi stym mame ist.

Ahojte ja som mala akurie oko na nohe ako male dievca a potom mi ho aj vypalovali sedko bolo ok no potom sa mi o par rokov obnovili rovno dve na tom samom mieste tak som na to kasla a 3 roky som ich mala a casom uplne sami od seba zmyzli a to boli naozaj obrovske… takze len dufam ze sa to nevrati tak drzim palce a jedna rada aj niekolko krat za den si umyvajte nohy nebudu sa rozsirovat

Ahoj,chcem to vyskúšať čo aj ty,no neviem kde vziať koncentrát z aloe vera,dakujem za radu.