Liečba pijavicami - história a anatómia

Zaujíma Vás liečba pijavicami? Chcete vedieť viac? V spolupráci s chovateľom pijavíc sme pripravili sériu článkov, ktorými vám priblížime tieto malé užitočné tvory a ich využitie



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/2584-liecba-pijavicami-historia-a-anatomia

S veľkým záujmom som si prečítala článok o liečbe pijavicami. Mám aj skúsenosti z rodiny- moja stará mama narodená v r.1906 ako 40 ročná mala problémy s trombózou žíl na obidvoch nohách .Lieky veľmi nepomáhali a , hrozila amputácia nôh. Vtedy si dala z Maďarska doviezť pijavice a sama sa nimi liečila až do smrti prikladaním na nohy ale aj iné časti tela(plecia,ruky,väzy). Dožila sa ústyhodných 97!!! rokov.Na pijavice nedala dopustiť.Doma ich v pohári "chovala " niekoľko.U nás sa však nedali dostať.Skúsenosti s nimi má aj moja mamičkaale bohužiaľ nevieme kde by sa u nás dali zohnať.Bola by som veľmi rada, keby ste mi mohli poradiť kontakt ,kde by som ich u nás mohla zohnať.Ďakujem Hela Detva

Autor článku pijavice predáva - kliknite myšou na autora a zobrazia sa Vám kontakty.

Hirudoterapia prežíva svojú renesanciu.Je veľmi účinná pri srdcovo- cievnych ochoreniach. Je vyše 50 ochorení pri ktorých sa pijavice lekárske sa užívajú.Obsahujú dôležité biologicky aktívne látky.Do pozornosti dávam :
www.pijavice.szm.com

mam neustale sa vracajuce hnisave vredy po tele.bol mi zisteny zlaty stafilokok a nejake streptokoky.chcel by som sa opytat ci pijavice su vhodne na liecbu tychto zapalovych hnisajucich vredov.lekari sa vyjadruju ze mam dost oslabeny imunitny system.ako dokazu tie pijavice eventualne nastartovat moj imunitny system?a ci tie pijavice budu len tie zapaly zo mna tahat ci to vobec pomoze odstranit tie streptokoky a zlateho stafilokoka?ak by mi to malo pomoct tak kde sa da dostat k lekarskym pijaviciam?a kolko stoja alebo ako sa chovaju v domacnosti?

Skúste si upraviť imunitný systém prírodnými bylinami Alveo.Produkt je vynikajúci .Obsahuje 26 liečivých bylín.
Litrová flaša stojí 1800 Sk. Ak máte záujem odpíšte.
Jedna pijavica stojí 350-550 Sk . Záleží od koho kúpite.

Poišlite prosím kontakt.Mám záujem o liečbu pijavicami.Ďakujem

prosim vas, kto mate kontakt na centrum, vraj by malo byt aj v martin, napiste mi. dakujem velmi pekne

Rád by som vedel , či sa dá liečiť pijavicami aj vonkajšia zlatá žila .

  1. Československej brigády 24 Kriváň Vrútky 2 poschodie- masážne centrum tel. 0905 201238, 0915 878549

Prosím o cenník na pijavice a spôsob ich objednania a dodania. Ďakujem

Chora divoka pijavica!
Lacna kontrabanda pijavice, v jakodti pijavive z pribaltiki z litovskej
biofabriki.
Budjte opacsni!
Nje produkujte svoim pacijenrom nebezpecsni chorobi, a moznostj dostatj
vazne infekcijne chorobi!
Nje rizikujte zdravjem svoich pacijentov.
Pijavica pochadza z mjestnodti gdje je chora chudoba. To je kontrabanda
z paperami fabriki

Prosím o cenník na pijavice a spôsob ich objednania a dodania. Ďakujem

odber v malom 150 Skk, pri vacsom odbere 90,-Skk napiste mail o dalsom postupe sa dohodneme

pri malom odbere 150,-Skk, pri vacsom 90,_Skk,

informacie na hirudoterapia@centrum.sk

informacie hirudoterapia@centrum.sk

hirudoterapia@centrum,sk
zlata zila-hemoroidy sa daju krasne odstranit uz po 2,3 sedeniach

Treba dat pozor na lacne pijavice z ukrajiny!Nebezpecenstvo infekcie,prenosu chorob.Treba brat len overeny povod.

mal by som zaujem sa dozvediet ovela viac o lieceni s pijavicami ak je to mozne . nejake stranky ci na mail poslat ked by sa dalo

velmi pekne dakujem