Liečba pijavicami - história a anatómia

Mám záujem o pijavičky 0903 29 77 40
Blahunková.

Ja by som tiež mala záujem o kontakt… prosím poslať na mail r.talabova@centrum.sk

Veľmi pekne ďakujem

Mam male zapalene zilky na nohach.Su fialovej a cervenej farby , dost viditelne.Vyzeraju ako zvazok malych vlaskov.Doktori mi nepomohli.Dalo by sa to vyliecit pijavicami…casto to aj boli a je zapalene.dakujem vopred za radu.

Mám záujem o liečbu a zároveň kúpu pijavíc spolu s návodom na použitie. Prosím pošlite kontakt. Ďakujem

som z Brezna a chcel by som si kupiť pijavice na liečbu.Prosím o poslanie adresy, kde by som si ich mohol kupiť.

Mámzáujem o zakúpenie pijavíc, prosím pošlite kontakt. Ďakujem

Posielam vam kontakt na pani doktorku ktora sa zaobera liecbou pijavicami je to v Kosiciach jej meno je Nina Kostikova 0904 858 837.

Dobry den,skuste kontaktovat pani doktorku Ninu Kostikovu je z Kosic a venuje sa liecbe pijavicami jej tel.0904 858 837.

Mal by som taktiež záujem prosim o kontakt a bližšie info o odbere na mail.Ďakujem

Zobrala som z čistého horského potočika 3 pijavičky. Možem ich použiť na liečenie kŕčových žíl?

Dobry vecer a nestacili by pijavicky z horskeho potocika? Dajte mi vediet. mail: bozka1903@azet.sk

To určite neskúšajte, tu je potrebné, aby pijavica bola čistá, bez vírusov a baktérii, plesní a podobne, z potôčika - tu istotu nemáte nijakú.

už viac ako 20 rokov mám problém z kožou na tvári v oblasti nosa,líc a brady.pokožka je začervenaná s hnisavými pupáčikmi.kožní lekári mi nevedia pomôcť.pomohla by liečba pijavicami?poraďte mi prosím.

Mám zaujem o pijavice, mobil 0905767286

Je potrebné detoxikovať organizmus a najmä pečeň, pijavičky budú nápomocné.

ani náhodou, v žiadnom prípade. Pijavice sa živia krvou rýb, vtákov… a neviete aké choroby dotyčné zvieratá mali.

Ak chcete kúpiť pijavice, vždy si žiadajte certifikát, a pýtajte sa odkiaľ sú Z ruských krajín sú niektoré pijavice kontaminované, je nutné byť opatrný.

Dobry den.Pomohli by mi pijavicky pri bolestiach chrbta.dakujem

Mám záujem o liečbu pijavicami . Žijem na Záhori, tak z tohto regiónu. Ďakujem

Ak máte záujem o pijavičky, mám ich na predaj. Mám osvedčenie na poradenstvo v oblasti terapie a aplikácie pijavičiek. Bývam v Senici, tak sa ozvite, sama sa tiež úspešne liečim.