Liečba pijavicami - história a anatómia

Dobry den, chcela by som vas poprostit aby ste mi zaslali info kde by som ich mohla kupit.
dakujem

Dobry den, rada by som sa s Vami skontaktovala ohladom pijavic,byvam tiez v Senici, toto je moj mail - veronika@infodata-se.sk mohli by ste miposlat vas kontak. dakujem

asfadsf

mam zaujem o pijavice prosim vas zavolajte mi na tel. 0907 217 069

dakujem

Liečba Pijavicou Lekárskou
Aplikácia a Predaj
0903 174 531 - volať po 16:00 hod
Piešťany
www.liecbapijavicou.wbl.sk

predaj,poradenstvo pijavice lekarske,0918478360,Zlate Moravce

Som z Púchova, mám záujem o liečbu a kontakt z okolia. Ďakujem

Dobry den,
moja mama ma dost velke problemy s krcovymi zilami uz dlhe roky. Pred asi 25rokmi bola ich operaciu,ale potom sa vytvorili dalsie a je to este horsie. Pred asi tromi rokmi sa dala nahovorit na vpichovanie nejakeho(fakt netusim nazov) roztoku do nich, ale ani to nepomohlo. Teraz sa na vas obraciam s prosbou, ci nahodou niekto v okoli Ziliny by jej nevedel poradit. Podla clankou, ktore som citala na nete, tak som pochopila, ze kazdy pacient si ich aplikuje sam. Treba byt nejak ‘vyskoleny’??? Ak to nikto nie je v okoli v ZA, tak kludne kontakt na hocikoho, kto by mohol pomoct.
Dakujem velmi pekne aj za moju maminku, aspon takto by som jej chcela pomoct.
Prosim kontaktujte ma na maily: vbakosova@yahoo.com

Dobry den,
moja mama ma dost velke problemy s krcovymi zilami uz dlhe roky. Pred asi 25rokmi bola ich operaciu,ale potom sa vytvorili dalsie a je to este horsie. Pred asi tromi rokmi sa dala nahovorit na vpichovanie nejakeho(fakt netusim nazov) roztoku do nich, ale ani to nepomohlo. Teraz sa na vas obraciam s prosbou, ci nahodou niekto v okoli Ziliny by jej nevedel poradit. Podla clankou, ktore som citala na nete, tak som pochopila, ze kazdy pacient si ich aplikuje sam. Treba byt nejak ‘vyskoleny’??? Ak to nikto nie je v okoli v ZA, tak kludne kontakt na hocikoho, kto by mohol pomoct.
Dakujem velmi pekne aj za moju maminku, aspon takto by som jej chcela pomoct.
Prosim kontaktujte ma na maily: vbakosova@yahoo.com


Dobrý deň,
mám záujem o liečbu krčových žíl pijavicami.
Som z Malaciek, môžete prosím poslať telefonický kontakt na Vás?
Ďakujem.

Dobrý deň,

mám problémy s kŕčovými žilami - zápalmi, prosím o kontak - radu o možnosti liečby/aplikácie.

Ďakujem Jozka

Dobrý deň pani Zimanová,

som zo Senice a mam problémy s akné. Chcela by som sa Vás spýtať, či by bola vhodná liečba pijavicou lekárskou. Mohli by ste mi prosím napísať kontakt na Vás, aby sme sa mojli stretnúť osobne? Za skorú odpoveď vopred ďalkujem.

Dobrý deň,

mám problémy s akné. Myslíte, že by mi pomohla liečba pijavicou lekárskou? Prosím zašlite mi kontakt na Vás, rada by som sa s Vami stretla osobne. Som zo Senice, tak myslím, že by to nemal byť žiaden problém :slight_smile:


Som z Púchova a trpím migrénou už dlhé roky
poprosím o kontakt na e-mail.
Ďakujem

chcem vas poprosit o kontakt na liecbu pijavicami…ak vie niekto kto a kde lieci pijavicami,prosim vas kontaktujte ma na emailovej adrese-buginka1988@azet.sk
dakujem.

dobry vecer,potrebujem radu. Prečo mi pijavička po druhom prilození zdochla.Prvé priloženie prežila a po 5 mes. bola prilozena opät a nasledne zdochla.Tiez nechcela odpadnúť,soli som sa obávala aby krv nevyvrátila do rany tak mi niekto poradil alkoholovú aromu na tampóne. Poradte nejaké rozumné grify/nápady a hlavne rady. Rada by som vtom pokracovala :)Dakujem

dobry den.rada by som vedela nieco o pijaviciach a aj to co si vy nimi liecite,kde ich kupujete a kolko stoja mam tiez nejake zdr.problemy mozno by mi pomohli.dakujem maja

prajem pekny den.chcela by som vediet ci sa vam podarilo vyriesit vase zdr. problemy pomocou pijavic alebo nejak inak.zaujima ma to z toho dovodu lebo aj moj syn ma od isteho casu podobny problem.budem rada ak mi napisete .prajem vsetko dobre hlavne vela zdravia.maja

pijavička je velmi citliva na fajčenie,alkohol, kozmeticke pripravky a aromaticku stravu, toto všetko ona cez kožu cíti a nemusí sa vobec prisat.Ludom, ktorych nezaskolil odbornik o ich pouzivani, nadoporucujem ich pouzit “na vlasnu past”. je vela pripadov,kedy si mozu skorej poskodit ako pomoct. info na zakladatela a skolitela hirudoterapie na SR www.altechniky.com - posobi v oblasti TT. pre okres MT a Čadca 0918919237

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit kam ich prikladat na rozne typy chorob.Prikladam ich mame, presla uz 2 kurami na paradentozu,teraz by sme sa radi zamerali na ine moznosti. Alebo mi mozete poradit, kde by som si to nastudovala?
Dakujem velmi pekne.