Liečba pijavicami - história a anatómia

z vlastnej skusenosti ich prikladam na cistu kozu, bez pouzivania akychkolvek pripravkov, miesto pretriem cistou prevarenou vodou , po prisati ju necham samu odpadnut, ziadne nasilne odtrhavanie,lebo sama si vyziada kolko jej treba, kedze ju drzite v pohari s cistou vodou, ktoru treba kazde 3-4 dni menit, casom vyvrati krv sem a nepotrebuje ziadne nasilnosti

mám záujem o kupu pijavičiek

Dobrý večer pani Zimanová. Som z Považskej Bystrica a chcela by som pomôcť mojej mame, ktorá ma vážny problém s krčovými žilami. V poslednej dobe sa šťažuje na opuchy v obalsti členka, ťažšie sa jej chodí a niekedy má nohu akoby mejec citlivú. Na nohe sú mmiesta akoby so zrazenou krvou. Vedeli by ste jej pomocou pijavičiek pomocť, poradiť?
ďakujem za odpoveď. Zuzana

Ja mám jednu výraznejšiu krčovú žilu, prikladala som si vždy po dve tri pijavice…opakovane asi 8 krát a na moje sklamanie musím povedat, že krčová žila je taká istá ako bola…a to mi v Dubnici pani , ktorá ich prikladá a predáva povedala, že po 4roch aplikáciach moja žila úplne zmizne…

Predavate este pijavice lekarske? Ak ano, maju certifikat? Mam velky zaujem /a som povodne zo Zl. Moraviec/. Dakujem za odpoved. E. C.

Dobrý deň mám problém s kŕčovými žilamy, pošlite mi prosím kontakt mám záujem o liečbu pijavicami.

Prepačte že Vas otravujem, v roku 2009 -Vaša mamka sa dala nahovoriř na tie pijavice? ak ano napište mi či jej pomohli… Dakujem za vas cas na odpisanie zopar riadkov

Robim terapie v Ka, Zv. Cena5€za jednu pijavicku. Viac asi na tel. cisle 0903521525. Ďakujem

Je pijavica vhodná aj na liečenie vysokého krvného tlaku? som v BB achcel by som pijavice vyskúšať ďakujem

Mám vnútorné kŕčové žily a preto by som poprosila o kontakt v Prešove a okolí. Vďaka

Dobry den, citala som ze sa venujete liecbou pijavicami. mala by som zaujem tiez sa tymto zaoberat. mozte mi poradit, kde sa to da studovat? zijem v spanielsku, takze bysom nebola vasou konkurenciou, dakujem za radu, s pozdravom a vela uspechov Mirka