Liečba pijavicami

Dobry den prajem pan Anda, cudujem sa, ze vo vasom veku este naivne verite, ze vam niekto s chovom pijavic pomoze len tak cez internet, ved su to cenne informacie, pijavice lekarske sa chovaju na farmach,ktore musia splnat narocne kriteria aby dostali certifikat, su zakonom chranene a urcite vam nik neodovzda svoje skusenosti, ak ano, tak davam pred vami klobuk dole.

Nikto stále nereaguje,že kde sa dajú tie PL zohnať.Alebo je to tajné?

ja som teraz nasla jednu adresu, je to : TIMI6@zoznam.sk

Koľko to stojí?

dobry den, dopocula som sa o liecbe pijavicami. velmi by ma zaujimalo kde sa daju zohnat a ako by som mala pri liecbe postupovat.moze to vykonavat clovek ktory nema na to kurzy. som diabetik 3 reok problamy nemam ziadne len som citala ze mozu pomoct aj pankreasu.picham si inzulin 4x denne. na nohe mam 1 prasknutu zilu ktora sa nevstrebala.mozu pomoct pijavice aj na opochy pod ocami. za skoru informaciu dakujem.

Pri Diabetus mellitus ktorý je kompenzovaný
inzulinom hirudoterapia je riziková a môže dôjsť ku kolapsovému stavu. Z týchto dôvodom sa neužíva. Pri cukrovke
kompenzovanej tabletkami alebo dietou pijavice lek. majú výborný efekt

Pijavice si môžete zajednať na stránke www.altechniky.com , mám skusenosti v súvislosti s vysokým tlakom, prvý pocit je nevábny avšak pri prvom ústupe problému sa priloženie pijavičky stáva jednoduchov a zaujímavou záležitos´tou

Pijavička stojí 250 Sk, terapia v našom centre stojí 350 SK, a návšteva u vás 500 Sk, Pri väčšine diagnos stačí jedná návšteva u nás, kde budete kompletne zaškolená , na použitie pijavičiek pri vašej diagnóse, po zaškolení si môžete aplikovať pijavičky aj sama doma. pre bližšie info www.altechniky.com

Pri všetkých diagnózach by ste sa mala dať poučiť, zaškoliť kompetentným odborníkom, zvlášť pri komlikovaných a prekombinovaných diagnózach ako máte vy, vo vašom prípade doporučujem osobný pohovor a zhodnotenie zdravotného stavu v súvislosti - počet pijavičiek a presné miesta prikladania, frekvencia a výnimočne aj dĺžka prisania každej pijavičky, kontakt na www.altechniky.com

je možné , že ste mala v tele zápalový proces - vírus, prípadne ak sú pijavičky z neprevereného zdroja môžu byt nekvalitné a teda tým myslím hlavne , že sú mladé, pijavička musí mať min 3 - 5 rokv, teda dospelá rlegat@gaya.sk

ohľadom chovu a kupy pijavic na chov a informácii o úradnom vybavovaní ma kontaktujte na 0905427848, presné info len osobne

na krčové žily je potrebných min. 10 - 12 pijavičiek, a pripadne viac, pri výraznych krčových žilách môžu hynuť ovela častejšie než bežne, predoperačné stavy dokáže v priebehu 6-12 mesiacov upravyť na nepoznanie
www.altechniky.com

Dajú sa poslať poštou, alebo je potrebné sa pre ne zastaviť osobne?

pošlú ich aj poštou, ale neviem si to dosť dobre predstaviť, upozornia vís však, že za prípadne skapaté pijavice neručia, takže je lepšie sa po ne zastaviť osobne a pekne si ich doniesť všetky živé a čulé.

Pijavice posielať pre pacienta ktorý s nimu nemá žiadne skúsenosti je nezodpovedné.My pijavičky donesieme, alebo klient si príde osobne a dostáva kompletné informácie, pretože liečba je dlhšia záležitosť.

mám tri pijavice aje to humor.Prvé tri dni to trošku cítiť, svrbí to a postupne sa to hojí

Dobry den,
moja mama ma diabetes par rokov sa lieci tabletkami. Z diabetu ma problemy s nohami, dost ju v poslednom case bolia. Ma zuzene cievy na nohach. Potrebovala by som radu od niekoho kto vyskusal liecbu pijavicami pri diabete. Mozete mi zaslat viac informacii na moju e-mailovu adresu: andrea.murzova@gmail.com
Dakujem
Andrea

Chcela by som sa dozvediet ci by mohla byt pijavica lek.uzitocna pri bercovom vrede,ked je cele okolie mimoriadne cervene a bolestive.

Dobry den,
prosim ozvite sa mi kto pozna nejaku ambulanciu v alebo okoli Bratislavy ktora sa zaobera hirudoterapiou. Je to velmi surne, vopred dakujem za kontakt. Moj email je tomorny@post.sk .

Naša firma ponúka tieto služby: poradenstvo a liečiteľstvo v oblasti hirudoterapie.
Kontakt: www.pijavice.szm.com