Liečba pijavicami

Pijavica lekárska má výborný účinok pri liečbe vredu predkolenia( ulcus cruris).Prognóza závisí od dlžky trvania , rozsahu zmien aj od sekundárnej infekcie. Musí byť dlhotrvajúca a musí sa opakovať. www.pijavice.szm.com

Poradenstvo v oblasti hirudoterapie vykonávam len pri osobnom kontakte s pacientom. Musíme vykonať vyšetrenie pacienta, zhodnotiť anamnézu, urobiť odber a zhodnotenie výsledkov krvi ( krvný obraz, mikroskopiu, zrážanie a pod.) . Musím vedieť aké lieky užíva. Doporučujeme doniesť dokumentáciu a prepušť. správy. Podľa týchto postupov určíme, či je možné hirudoterapiu doporúčiť alebo nie. Vo Vašom pripade liečba môže byť úspešná ale bude dlhotrvajúca. Vyžaduje veľa trpezlivosti! www.pijavice.szm.com

Ak má niekto záujem o kúpu certifikovanej pijavice lekárskej (hirudo medicinalis), ktorá je vhodná pri mnohých chorobách ( viz. môj web- www.hirudomedicinalis.wbl.sk ) kontaktujte ma na mail, alebo na tel.č. 0903 170 520. Som z banskobystrického kraja.

liecenie pijavicami moze byt v mnohych pripadoch dobrou liecebnou alternativou avsak si dajte pozor pri zadovazeni,myslim tym kde a od koho pretoze sa uz vyskytli na trhu obchodnici pijavic,takzvany obchodnici-podvodnici…vela stastia…

Ahoj, mam zaujem o kupu pijaviciek, ale najvacsi problem je, ze zijem v USA. Chcela by som ist domov v decembri. Je mozny daky kontakt na Vas? Dik Vlasta

Priateľ hlada liečiteľ na krčove žli za pomoci pijavice lekarskej a pochádza od TO. Poradte, kde sa môže kontaktovať. Ďakujem.

Dorby den. Ja mam problem s keloidom presne v dekolte. Da sa to prosim vas nejako odsteanit? Laser nepomohol, ani Contratubex, ani silikonove naplaste a tycinky. Vopred dakujem za radu.

mozete mi napiset mail alebo zatelefonovet ked budete mat zaujem o kupu pijaviciek ,s odbornym vykladom a zauceni o prikladani na liecene miesto.
Kindji

prave pri bercovom vrede su vyborne vysledky

predaj s odbornym vykladom a aplikaciou:0918644032-BA,0905747788-BB

BA-0918644032
BB-0905747788

da sa to odstranit len musite pocitat s rankami ktore sa dlhsie hoja

Ale ako sa to da odstranit? Nevadi, ze budem mat ranky ktore sa budu dlho hojit, hlavne nech tam nemam ten strasny keloid. Prosim, ako ho odstranit?

pijavicky treba prilozit -2,3 k miestu zacervenania,ale odporucam prvy krat ist na konzultaciu s aplikaciou pijaviciek a potom si mozete pijavicky prikladat sama.ak mate seriozny zaujem napiste vase t.c. alebo mail adresu

na diskus.fore mate uvedene cisla kde sa mozete poradit a aj aplikovat pijavicky

No a funguju tie pijavicky aj na keloid? Neviem si to dost dobre predstavit…mail je michela.sk@hotmail.com. Dakujem vopred za zaslane info

Dobry den. Cakala som ze mi poslete na mail nejake blizsie info ohladom odstranenia keloidu pomocou pijaviciek, ale zatial mi nic neprislo. Prosim, mozte mi poradit, kam by som sa mohla obratit v blizkosti Piestan?Dakujem

Mám záujem o liečbu krčových žíl pijavicami.
možete mi pomoct?

Dobrý deň. lieci niekdo pijavicami z okresu prievidza ?

hej, ale ak si zoberieme histamín, ktorý do nás vpúšťa, potom treba hľadať aj pomoc pri liečbe alergií, to by bolo veľmi účinné