Lieky proti kašlu

porade mi co si mam zobrat uz 8 dni kaslem a nechce to prejist newem ake lieky alebo sirup si mam zobrat skrabe ma v hrdle a mierne ma boli ked kaslem

Tak odkáž tomu lekárovi nech vráti diplom, nezaslúži si liečiť ľudí. alebo mi pošli jeho meno a uvidíš ako zareaguje keď jeho výrok bude riešiť lekárska komora.

ahojte, chcem poziadat o radu…uz tyzden ma trapy kasel, niekedy je suchy a niekedy je z hlienom…nieje iritabilny, ze bysom kaslala stale…pouzivam 5 dni syrup ale citim ze vobec nezabera…nemam teplotu, ani ma hrdlo neboli…mam len kasel pri ktorom ma niekedy pali na hrudi…moze mi niekto poradit ako sa ho zbavit…alebo mam navstivit lekara…dakujem pekne

Ahoj.Moj priatel trpi uz par tyzdnov tazkym kaslom.Dusi sa aj v noci,niekedy nespime niekolko hodin kym to prestane,kycha,kasle,ma miernu nadchu…Bol aj u alergologa,lebo je to asi alergia na pel,ale ziadne kvapky ani sirup nezabrali.Vie mi niekto poradit nejaky prirodny recept,ktory zaberie?Prosim,uz si neviem rady.

Dobry vecer,chcem poprosit o radu tych,ktory maju podobny problem ako mi,dcera ma 3roky a od necelych dvoch rokov sa s nou taha kasel,ale vecsinou sa to akosi vyliecilo,hlavne v zime je aj kazdy druhy mesiac chora,ale tento rok asi uz mesiac mava taky dusivy kasel a hlavne v noci ked ju ulozime,niekedy sa az povracia,nema ani teploty,ani sopliky,na pohlad zdrave dieta,len nech nelahne spat,niekedy prespi v klude celu noc inokedy sa budi aj3-4razy,minuly rok sme boli aj u imuno-alergologa,alergiu jej nezistil,len mala imunitu na bode mrazu,tak to sme si s tym poradili,len teraz ten kasel je uz tak dusivy ze uz ani neviem sama co snim,brali sme vselinejake kvapky,sirupi,masticky,nic,tak dufam ze mi niekto poradi kto ma podobny kasel,dakujeme.

dobry vecer, citam vas prispevok a len by som sa chcel spytat, ci vam niekto nieco poradil, lebo tiez mame takmer tie iste problemy so synom, az na to , ze my mame alergika, ale na to berie lieky a pri poslednej kontrole boli vysledky v norme. dakujem. majo

Mne aj deťom aj osvedčil pri dráždivom kašli domáci skorocelový sirup s medom, mast s mestolom+eukaliptus -vmasírovať na priedušky aj chrbát, a k tomu aromalampa so silicami eukaliptus-mäta, zvlhčovanie vzduchu, prikladať na krk aj na noc vlhkú vreckovku namočenú vo vlažnej vode a na to suchú bavlnenú šatku(vhodná bavlnená plienka)zaviazať. Obklad zmierňuje kašlanie. Dávam aj v začiatkoch fenistilové kvapky. Ako prevencia na imunitu Echinacea forte od Dr. Thheisa-od 3 rokov, a pre mladšie deti Echinaceový sirup od f. HANUS. Pri zníženej imunite uživať min. 2-3 mesiace.

Moja mama ma uz 4 mesice suchy kasel nic jej nepomaha uz jej zoslabnuta nevieme jej ako pomoct .brala sirupy aj tabletky lekary jej nic nezystily.Prosim poradte.

Ahoj Paula.Tiež som mala a sem tam sa to ešte objaví,taký problém.Malá má 4 od dvoch rokov len keď ležala mala dusivý kašeľ so zvracaním.Samo o sebe ešte je aj v jedle preberavá-nezje hocčo.Po všeliakých vyšetreniach u jej obvodnej lekárky,imunologa sme sa dostali na Gastroenterologiu a tam jej zistili že nejaký ten zvierač na žalúdku sa jej celkom neuzatvára a proste kôli tomu pri kašli zvracia.Podotýkam že bola zdravá,žiadne teploty…Predpísala nám Costi-sú to také ružové tbl.kým ich brala bolo všetko ok a teraz po 6mes.to je tu zas…Tak držím palce aby ste našli príčinu kašľa…

dobry den aj ja kaslem uz tri tyzdne tak az sa dusim lieky nezaberaju .pred tyzdnom ma musel syn odviest aj na pohotovost kde mi zobrali aj krv no ked som sa pytala mojho lekara kde si mam ist pre vysledky odpoved znela do ameriky napiatu aveniu takze lekari liecia vtipom ked nevedia inak

už dva roky má trápi kašel, v tom istom čase ma začala trápiť aj tzv prhlavka, flaky červené a svrbiace po tele. Začala som brať zodak, ktorý mi pomáha, ale kašel mam stále. Ak sa dostanem tam kde je chlad ( mraziarenske boxy, chladničky v obchode) je to katastrofalne. Bola som aj na plucnom to je ok, dostala som fukar, ale nepomaha. PORAĎTE. Mam 45r.Je to už preklate unavujúce

Proti kašľu a hlienom kúpte si v lekárni Oregánový olej stoji asi 19 eur.

dobry vecer,
dcera mala podobne problemy ked bola mala,vela sme sa s nou nachodili po doktoroch. Pomohol nam az alergolog i ked jej ziadnu alergiu nezistil. Diagnostikoval jej detsku astmu, dcera bola dva mesiace na lieceni vo vysokych tatrach odkial prisla hrozne znicena, hlavne psychicky. Ako dalsiu radu nam pan doktror dal ze mame malu prihlasit na plavanie. Teraz ma 20 rokov z toho 12 chodila aktivne plavat a chora byva najviac raz za dva roky.Velmi jej to pomohlo, to je jedina rada aku vam viem dat

Ja mam ten isty problem, kašel. Od mája, vybrala som už 4 antibiotiká, v máji som preklašlala cely mesiac s 3 antibiotikami, potom bolo lepšie a od konca augusta zase prišiel ten hrozný hlienovitý kašeľ s dvomi krabičkami antibiotík. Bola som už aj u krčnej aj u pľúcnej. Vraj je to z alergie, ale na tú beriem lieky (aerius a spray NASONEX). A kašeľ mám stále. Žiadala som vyšetriť na Chlamýdie, ale doktorka ma vysmiala. Pekný deň.

nie je nahoda ze je tolko ludi chorych …respiracnych problemov pribuda a pribudat bude…vseci by ste mali zdvihnut hlavy a pozerat na oblohu.deje su nam hrozne veci a ci tomu uverite alebo ma vezmete za blazna nie je to moj vymysel len ja uz to mam nastudovane takze nemam dovod tomu neverit…chcem vas lem oboznamit ze tie biele ciary a kadejake mriezky co vidite na oblohe nie su klasicke kondenzacne ciary ale rozne chemikalie a bakterie takze kovy a soli…deje sa to uz zopar rokov po celom svete…- CHEMTRAILS - je toho plny internet a necakajte ze o tom budete pocut v televizii.iba ak s pridavkom konspiracna teoria…viem ze to znie ako scifi ze nas praskuju ale je to tak !

mne stale pomôže med…ližica madu večer

Viete niekdy bola chrípka, angína, penicilím, prešlo a boli sme zdraví, ja som vybrala troje antibiotika na niejaký zápal prínosných dutín a nič nepomahá. Kašlen každé ráno ako dajaký tuberák, toľko asi mi dovolenska pei mori pomohla, lebo v lete bol trochu utlm.

ten isty problem som mavala ja s malym a ked konecne po pietich rokoch isiel na testy imunitneho systemu,zistili ze mam nabeh na astmu a silne pokrocilu alergiu na roztoce bytoveho prachu. takze okamzite dostal lieky a ja som uplne zmenila a prisposobila jeho izbu podmienkam ake ma mat a musim si zaklepat,ze teraz sa to uz veeelmi zlepsilo a nemusi po trojrocnom uzivani liekov uzit ich dalej. vela zdravia :))

pekni den mam 10 ročneho sina velmi ho oli hrdlo a kašle stale a boli ho to stahuje sa mu hrdlo viete mi niečo poradit dakujem

mam kasel a nevem ako ha mam liecit prosim poraddte mi