Liposukcia - KE

Baby prosim vas chcem ist na liposukciu ale dost sa bojim. Ktorá ste to podstupili bali ste sa rovnako a co ma vlastne caka?

A to chces preco podstupit? ved to musi boliet

Lebo sa sama sebe nepacim a necitim sa takto dobre bolest znesiem :slight_smile:

Ja som podstupila luposukciu a nelutujem cvicenie mi nepomahalo a ked ze som chcela vyzerat tak ako pred porodmi tak som sa na to dala chvilku som mala bolesti a bola chvilu pn ale nelutujem :slight_smile:

A kde si to podstupovala? a kolko ta to celé stálo?

Mňa to stálo 600€ ale záleží od samotného zákroku a robili mi to v KE v centre palstickej a estetickej chirurgie

Ja som bola so svojim telom strasne nespokojna, podstupila som liposukciu brucha a stehien. Nebolo to velmi prijemne, dost to bolelo, opuchla som, ale brala som Wobenzym a dala som sa pomerne rychlo dokopy. Teraz mam telo po akom som tuzila, udrziavam sa sportom, makam na sebe a som velmi spokojna.

Takze cena je pohybliva? ak som dobre pochopila?

Ano zalezi aký siroký je zakrok

A aký je personal?

A kde si si to dala urobit?

Personal je super mily a pozorny venuju sa pacientom a ked nieco potrebujes nie je problem ja som bola fakt velmi spokojna

V košiciach aj ked dlho som sa nevedela rozhodnut, ze ku komu a kam a kamoska si bola dat spravit aj prsia aj liposukciu v centre plastickej a estetickej chirurgie a povedala, ze velmi su tam velmi mili ludia, tak som to skusila a nelutujem, uz si to telo len udrzat:)

Ja tiez premyslam ci liposukciu podstupit ci nie, dost sa bojim ci mi ta bolest bude stat za ten vysledok

Baby ako dlho ste cakali na termin?

kolko vas stala liposukciu brucha? po dvoch detoch som sa snazila docielit postavu aku som mala predtym ale samotnym cvicenim to neslo, tak som rezignovala a zcala premyslat nad liposukciou :/

zalezi to dost od kliniky na ktorej si das liposukciu robit :)

presne tak je to od kliniky a niektore kliniky to maju aj delene, ci horne brucho alebo boky a podobne. Cize treba si urobit taky nejaky prehlad kde ako to funguje. Kamoska bola pol roka dozadu na liposukcii brucha a ma telo ako 20tka;) cize kvitujem tvoj napad.

to vazne to maju niektore delene? ja som myslela, ze to je vseobecne ze liposukcia brucha celeho. Tak urcite hladam kliniku tu v ke, kde by mi to urobili kvalitne a aby to bolo bez problemov.

Jasné, že niektoré áno. Ale nie všetky. Tak si hľadaj len v Košiciach kliniku. Ja som sa tiež zamerala čisto na Košice vôbec nie okolie a vybrala som si a som spokojná :) keby si videla moje telo pred a po tak ani neveríš ako som ani ja neverila :)