Liposukcia - KE

(Anna) #1

Baby prosim vas chcem ist na liposukciu ale dost sa bojim. Ktorá ste to podstupili bali ste sa rovnako a co ma vlastne caka?

(Lucinka) #2

A to chces preco podstupit? ved to musi boliet

(Anna) #3

Lebo sa sama sebe nepacim a necitim sa takto dobre bolest znesiem :slight_smile:

(Erika) #4

Ja som podstupila luposukciu a nelutujem cvicenie mi nepomahalo a ked ze som chcela vyzerat tak ako pred porodmi tak som sa na to dala chvilku som mala bolesti a bola chvilu pn ale nelutujem :slight_smile:

(Anna) #5

A kde si to podstupovala? a kolko ta to celé stálo?

(Erika) #6

Mňa to stálo 600€ ale záleží od samotného zákroku a robili mi to v KE v centre palstickej a estetickej chirurgie

(lalaja) #7

Ja som bola so svojim telom strasne nespokojna, podstupila som liposukciu brucha a stehien. Nebolo to velmi prijemne, dost to bolelo, opuchla som, ale brala som Wobenzym a dala som sa pomerne rychlo dokopy. Teraz mam telo po akom som tuzila, udrziavam sa sportom, makam na sebe a som velmi spokojna.

(Anna) #8

Takze cena je pohybliva? ak som dobre pochopila?

(Erika) #9

Ano zalezi aký siroký je zakrok

(Anna) #10

A aký je personal?

(sandra) #11

A kde si si to dala urobit?

(Erika) #12

Personal je super mily a pozorny venuju sa pacientom a ked nieco potrebujes nie je problem ja som bola fakt velmi spokojna

(lalaja) #13

V košiciach aj ked dlho som sa nevedela rozhodnut, ze ku komu a kam a kamoska si bola dat spravit aj prsia aj liposukciu v centre plastickej a estetickej chirurgie a povedala, ze velmi su tam velmi mili ludia, tak som to skusila a nelutujem, uz si to telo len udrzat:)

(Silvinka) #14

Ja tiez premyslam ci liposukciu podstupit ci nie, dost sa bojim ci mi ta bolest bude stat za ten vysledok

(nikoletta) #15

Baby ako dlho ste cakali na termin?

(Angelka) #16

kolko vas stala liposukciu brucha? po dvoch detoch som sa snazila docielit postavu aku som mala predtym ale samotnym cvicenim to neslo, tak som rezignovala a zcala premyslat nad liposukciou :/

(Anduli) #17

zalezi to dost od kliniky na ktorej si das liposukciu robit :)

(Simuliatko) #18

presne tak je to od kliniky a niektore kliniky to maju aj delene, ci horne brucho alebo boky a podobne. Cize treba si urobit taky nejaky prehlad kde ako to funguje. Kamoska bola pol roka dozadu na liposukcii brucha a ma telo ako 20tka;) cize kvitujem tvoj napad.

(Angelka) #19

to vazne to maju niektore delene? ja som myslela, ze to je vseobecne ze liposukcia brucha celeho. Tak urcite hladam kliniku tu v ke, kde by mi to urobili kvalitne a aby to bolo bez problemov.

(Malina) #20

Jasné, že niektoré áno. Ale nie všetky. Tak si hľadaj len v Košiciach kliniku. Ja som sa tiež zamerala čisto na Košice vôbec nie okolie a vybrala som si a som spokojná :) keby si videla moje telo pred a po tak ani neveríš ako som ani ja neverila :)