Liposukcia - KE

Rovnake pocity som zdielala aj ja po zakroku a velmi som sa obavala ci sa casom nieco nezmeni a nebudem este na tom horsie ako pred zakrokom, ale uz su to asi dva roky a telo mam stale krasne a velmi sa z toho tesim.

Malina ty si si davala odsavat z ktorych casti brucha? Dzina kde si bola na zakroku? presne tak by som si to aj ja predstavovala aby aj po rokoch od liposukcie som mala krasne telo..

Angelka - ja som si dávala z celého brucha, bolo to potrebné. Ale neľutujem to, stálo to za to.. Odhodlať sa mi síce pár mesiacov trvalo, ale zvládla som to a konečne mám bruško aké som chcela.

Malina a tebe to kde robili? Nemala si nejaky problem po zakroku?

V Centre plastickej a estetickej chirurgie. Rozhodla som sa pre nich po dlhom vahani a porovnavani. A taka ta moja zenska intuicia mi povedala nech skusim ich a po pravde neklamala, ale ta ma zatial nikdy nesklamala.

Angelka - mne to robili na tej istej klinike ako aj Džine, čo som fakt prekvapená :) že obe sme tam boli. Nemala som vôbec žiadny, všetko prebehlo super bez problémov.

Tiez to mam za sebou, tuto zimu to budu dva roky. Tiez som sa bala ci nebudem mat nejake problemy alebo nieco take. Dalsou mojou obavou bolo ako ma vezme okolie, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo. Ziadne zdravotne problemy som nemala. Vsetko prebehlo ako malo :)

Velmi si ma svojim komentarom povzbudila. Aspon viem ze nie som jedina ktora ma z toho zmiesane pocity a boji sa ci vsetko bude ako ma byt. Tebe to prosim ta ktory lekar robil?

To som rada :) musis nabrat odvahu a ist do toho. Lutovat to nebudes urcite tym som si ista. Mna mala v rukach v Centre plastickej a estetickej chirurgie pani doktorka Hudakova.. velmi dobru pracu odviedla.

Doktorka ma zlate ruky. Ale mna velmi prijemne na klinike prekvapil aj pristup vsetkych sestriciek a ta starostlivost :) uz som bola na mnohych klinikach, nemocniciach, ale nikde sa o mna tak dobre nestarali ako tu.

Džina ako dlho si musela po zákroku zostať na klinike?

Humma nemyslím si, že je nejako potrebné na klinike zostávať. Predsa len dnes už aj liposukcia sa robí v lokálnej anestéze. Čo je myslím, že v dnešnej dobe veľkou výhodou :)

V lokálnej ja som myslela, že v celkovej. Či to záleží aj od toho aký typ liposukcie to je?

Tak to Ti nepoviem. Ja som bola na liposukcii Water-Jet..to by mala byť v podstate najšetrnejšia metóda liposukcie vzhľadom na telo. A pri tej je žena len v lokálnej anestéze.

je to najsetrnejsia metoda z akeho dovodu? preto ze sa robi v lokalnej anesteze?

Tak táto liposukcia má viac výhod. Ja som sa pre ňu v Centre plastickej a estetickej chirurgie rozhodla z viacerých dôvodov. Prvým bolo, že sa robí v lokálnej anestéze, čo mňa nesmierne potešilo, keďže pred celkovou mám obavy. Ďalšia vec, čo ma zaujala bolo, že po zákroku pooperačný opuch je menší ako pri klasickej liposukcii. Skús si o tom niečo prečítať :-)

Tabletky na chudnutie - http://track.greencoffeeplus.s... ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

Ahojte...zisťovala som si info o liposukcii a dozvedela som sa, že ich je viac typov ako sa robia, neviete mi to nejako bližšie vysvetliť, priblížiť?

Je viac typov. Podľa mňa by som ti ich mohla rozdeliť na lipo ktorá sa robí v lokálnej anestézii a ktorá v celkovej :wink: to je jeden z viacerých rozdielov medzi nimi ale podľa mňa dosť podstatný. Najmä pre ženy ktoré majú z celkového uspatia strach

Ahoj zdeni - liposukcia v lokalnej anestezii? neviem necitala som celu diskusiu ci niekde ste sa uz o tom bavili ale by ma zaujimalo ako je takato liposukcia vobec mozna, nie je lepsie, ked zena ide na lipo a je v celkovej anestezii??