Liposukcia - KE

Prepáč, myslela som to dobre. Čo si si akože myslela? Veď to je zákrok ako akýkoľvek iný, to telo potrebuje nejaký čas na regeneráciu. Predsa len sme ľudia, nie nejaké stroje. Niektoré veci proste potrebujú čas aby sa vykryštalizovali. Tak ja by som to riešila nejaké štyri mesiace predtým, aby už potom som bola fit a aby som nemusela nejaké problémy riešiť. Aj keď čím skôr tým lepšie. Ako dlho telo vydrží? To záleží od teba.

Nikde som nenapisala, ze by si to myslela zle. Neviem, nemyslela som si, ze to bude trvat taku dobu. Pekne si mi to napisala, aspon viem ako sa veci maju. Styri mesiace vopred? Tak to uz asi ani nestiham. Takze nie je to tak, ze mesiac predtym staci, toto je vec, ktoru som potrebovala vediet. Takze cim skor tym lepsie, jasne uz zacinam tomu rozumiet. Ako to myslis, ze to zalezi odo mna? Od coho vsetkeho to zavisi? Len od toho zivotneho stylu, ci?

Už aspoň vieš, že by to bolo bláznovstvo, ísť do toho tesne pred dovolenkou. Nemá podľa mňa zmysel to siliť. Že teraz a potom rýchlo rýchlo sa zotaviť aby som dovolenku stihla. To teda ee. Je potrebné oddýchovať po zákroku, minimálne mesiac, aj to som málo napísala. :slight_smile:

Dakujem ti za vsetko, co si mi popisala, dufam, ze budes mat pravdu, ze mi lekar pomoze v tychto veciach, skusim sa na tu kliniku teda opytat, cinknem si tam a zasla by som na konzultaciu, nech sa posunieme dalej, nech konecne vykrocim za svojim snom :slight_smile:

LIPOSUKCIA - slovo ktore sa sklonuje v mojej hlave posledne tyzdne. Prislo leto a s nim aj moja depresia z toho ze sa nikde nemozem ukazat v plavkach. Chceli sme ist na exoticku dovolenku s polovickou avsak skrz moju dopresiu z tela skrz to ze sa hanbim sme to nakoniec zrusili a povedala som si ze kym nebudem mat telo ako chcem tak na ziadnu dovolenku nepojdem. Ku koncu minuleho roka ma drahy poziadal o ruku takze dalsia vec skrz ktoru premyslam prave nad tymto zakrokom nechcem byt na svadbe velka :frowning: Chcem byt krasna.

Nie je to o tom, že by si sa nemohla ukázať v plavkách. Ale je to o tom tvojom pocite zo samej seba. Tiež som sa s takýmito vecami nevedela zmieriť, preto som sa rozhodla, že postúpim takýto zákrok, ktorý mi pomohol zbaviť sa pochybností o sebe samej a o svojom tele. Už nemám problém. Dnes sa dokonca na kúpalisko chystám, aj keď zatiaľ vonku to moc ružovo nevyzerá, ale snáď sa vyčasí aby sme išli. :slight_smile: To ti verím. Svadba je len jedna, teda mala by byť a chceme aby všetko na nej bolo tip top.

MOJ POCIT - zo mna je proste taky. Necitim sa teraz pekne a pritazliva. Preto som aj tu dovolenku odvolala a coraz viac premyslam ako sa dopracovat co najskor k vytuzenemu cielu. Ty si kde podstupila takyto zakrok? Co je pravdy na tom ze uz existuju rozne typy druhy liposukcie? Ze uz nie je nejako potrebne byt dlho po liposukcii hospitalizovana na klinike?

Tu dovolenku si odvolavat nemusela. Dovolenka nie je o tom aby si ukazovala ake mas alebo nemas telo. Dovolenka je o tom aby si si oddychla. Aby si vypla. Ale viem ake je to, ked sa necitis dobre, ked sa necitis krasna. Boli to. Viem o com pises. Existuju rozne druhy liposukcie, len nie vsetky robia na kazdej klinike, cize si treba vybrat aku by si chcela podstupit a potom riesit, ze kde :wink:

Dovolenka odvolana, liposukcia dohodnuta v Centre plastickej a estetickej chirurgie, nevedela som sa celkom nejako vymotat z tychto veci, ale ste mi nastastie otvorili oci, za co vam nesmierne dakujem, lebo konecne som sa mohla posunut dalej a nezit len v nejakych iluziach uz sa tesim, ked pride den D a budem to uz mat za sebou, neviem sa dockat situacie ked sa uvidim v zrkadle a ked ma najma moj chlap bude vidiet :stuck_out_tongue:

dohodla si si tam zákrok, tiež nsom tam bola a super starostlivosť aj všetko okolo toho. To ti verím, viem si predstaviť aké pocity teraz prežívaš, tiež som bola na tom podobne, nevedela som či od radosti z kože nevyskočím a potom detto ešte viac, keď už som mala po a nevedela som sa dočkať čo mi to prinesie :stuck_out_tongue:

Už nastal deň D? Alebo kedy ťa to čaká, nevidím, že by si niekde písala, že kedy ideš na liposukciu. Je super, že si si to dala tak v hlávke dokopy, že proste to nemá zmysel siliť, pred dovolenkou by si to celé nestihla, to by nešlo, zbytočne by si sa naháňala, bola by si nervózna aj z nosenia bandáže a nestojí to zato. Teraz budeš mať aspoň kľud nebudeš sa nejakou dovolenkou stresovať :slight_smile: Užiješ si ju o rok :slight_smile:

Mať za sebou liposukciu bol pre mňa pocit nadovšetko. Tak dobre ako po liposukcii som sa necítila už dávno a hlavne je rozdiel keď sa rozhodneš ísť na kúpalisko a už ti nechodia hlavou tie otázky, že čo si iní budú myslieť, keď ma uvidia a podobne :wink:

Veru tiež by som chcela byť pyšná na seba, keď sa pred chlapa postavím. Čo liposukcia obnáša? Ako viem, čo môžem taký zákrok vôbec podstúpiť? Musím vedieť, že aké množstvo chcem zo seba dať dolu alebo ako celé sa to robí?

POZERALA SOM - kliniku, o ktorej ste mi pisali, Centrum plastickej a estetickej chirurgie, teda teraz uz GéVé Kliniku :slight_smile: vyzera to velmi dobre, pozerala som si stranku, hladala som o nich co najviac aby som sa o liposukcii dozvedela vela informacii a myslim, ze sa mi to aj podarilo, teraz uz len aby som tam zavolala a informovala sa ohladne konzultacie. Uz by som chcela byt stastna! :slight_smile:

To pysna budes, respektive by si mala byt aj teraz, potom sa to len znasobi :slight_smile:
U mna to so sebavedomim bolo tiez kadejako, nastastie teraz po liposukcii sa citim lepsie a sebavedome a myslim, ze presne takto ako sa ja citim by sa mala citit kazda jedna z nas :slight_smile:

Rada by som bola aj teraz, ale moje telo mi to nejako nechce dožičiť, čiže asi až po zákroku, bez toho sa asi ďalej nepohnem a s mojím sebavedomím to bez toho asi tiež moc nepôjde.
Nevieš si ani len predstaviť akoby som už chcela cítiť sa dobre!

Ja uz den D mam za sebou, samotna liposukcia prebehla bez problemov, uz sa len zotavujem, ale ide to vsetko relativne dobre a rychlo, co ma tesi, mozem ti povedat, ze ja som rada, ze som sa pre tuto kliniku rozhodla, odborny pristup a taktiez ludsky, v pohode ti vysvetlia, co ta caka, co budes musiet absolvovat ako to bude potom, no velmi milo ma prekvapili a duplom ma prekvapila ta zmena mojho tela :slight_smile:

ANO? - mam radost aj za teba ani si nevies predstavit aku velku :slight_smile: tak ked citam co si mi pisala, tak mam pocit, ze ozaj som sa dobre rozhodla, ze som si pozrela prave tuto kliniku, o ktorej si mi aj ty teraz napisala :slight_smile:

Nic si z toho nerob, ono to pride, len zrejme treba pre to nieco spravit. Ber to ako vyzvu, nie je to dovod na nejaky smutok alebo nieco take prave naopak.
Mas moznost mat nove ja. Urobit krok k svojmu stastiu :slight_smile:

Beriem to ako výzvu, už mám za sebou konzultáciu ohľadne liposukcie v Centre plastickej a estetickej chirurgie a som príjemne prekvapená, ako to fajn dopadlo, aj strach aj nervozita zo mňa úplne opadlo a sústredila som sa na predstavu aké to bude so mnou po liposukcii.
Aj ako sa budem cítiť, ale hlavne ako budem vyzerať. :slight_smile: