Liposukcia

Mohla by som tak isto dostat kontakt… rada by som si ten pristroj radiofrekvencnu liposukciu objednala domov… diiik

Poprosil by som o kontakt, rád by som si ten pristroj radiofrekvencnu liposukciu objednal domov, ďakujem

Ahoj, mohla by som poprosit kontakt na ten beauty klub? dakujem :slight_smile:

Ahojte, mama ma ten radiofrekvencny pristroj doma, len ma problem s cievami, a pritom sa to nedoporucuje pouzivat, nevedeli sme, kamoska ho pouziva, ze je vyborny, vypne kozu, aj celulitidu, odburava tuky, je na cele telo, podbradok, proste hocico. Mozem predat, original balenie aj s gelom, plus prirodny silny spalovac tukov-shake 0, 5 kg, tablety na chudnutie, vsetko spolu 450 eur

1 Like

Ahoj, Katy mam zaujem o tvoju ponuku-radiofrekvencny pristroj. Napíš mi info ako sa môžeme spojiť a dohodnúť.

Evita ahoj, napis mi pls na mail procentrum@centrum.sk

Ahojte, rada by som prispela aj svojím názorom. Úplne súhlasím s Karlou a dodala by som pre mňa veľmi dôležité fakty a dôvody. Keďže ide o zásah do tela, nejde o kúpu kabelky alebo make-upu, treba sa na zákrok naozaj pripraviť. Pre neistých odporúčam nezáväzné sedenia hoci aj s dvomi lekármi a jednoducho si vybrať, už takéto prvé sedenie veľa napovie. Ak odporúčam Belleza centrum, tak preto, že tam majú naozaj skvelého pána doktora, ktorý sa špecializuje na toto Slim Lipo, robí ho výhradne len on, takže od začiatku viete kto za vás preberá zodpovednosť a kto sa o vás bude starať. Súhlas, so sestrou pôsobia naozaj ako skvelý tím a psychológovia zároveň, aj to prostredie, atmosféra, všetko dokopy… človek proste necíti toľko stresu a vopred do detailu vie čo ho čaká. Individuálny prístup a diskrétnosť, to je presne to, o čom hovorili skúsenosti známych a čo sa mi len a len potvrdilo. A ešte jedna milá skúsenosť, môj kontakt s týmto centrom začal len zvedavými otázkami cez Facebook, bola som milo prekvapená, keď sa mi neskôr ohlásil sám pán Zamboj. Áno, je to fajn prečítať si skúsenosti iných, ale sú veci, v ktorým mňa osobne uistí len názor odborníka. Neviem, nemám skúsenosti od ostatných, ale toto ostatné čo tu píšete to sú dosť vážne veci, nerovnomerné odsatie jednej strany, prístup ako na bežiacom páse a tak ďalej. Ako… keď aj na to človek má peniažky alebo veľmi si chce kúpiť zmenu vlastného tela, malo by to byť stále v rámci nejakého ducha medicíny, nie nejakého rezníka.

Zdravim pani Mária, napisali by ste mi do emailu kontakt na ten beuty klub chcela by som si ten pristroj objednať. Ďakujem :slight_smile:

Uplne suhlasim. Ja som bola tiez v Belleza-TT, neviem si predstavit lepsiu kvalitu. Dr. Zajmboj je jednicka v lipo, nerobi masiarsku pracu, ale estetiku. Lekar moze urobit nejaku nedokonalost, ale nie fuserinu. A dobry lekar tu nedokonalost opravi, ved zaruka sa vztahuje na kazdy obchod a nebude ponukat vyhovorky.

Prosím o kontakt, mám záujem o radiofrekvecnu liposukciu, ďakujem

Dobry vecer. mohli by ste mi tiez poslat kontakt? Dakujem

Poprosím kontakt na beauty klub, dakujem

Dobry den, mozete mi prosim poslat kontakt dakujem, chcem si tiez objednat

Dobrý deň Mária

Poslali by ste mi kontakt na prístroj ktorý používate? Ďakujem

Dobrý deň, neviete mi náhodou povedať cenu, koľko by stálo odsátie zo stehien? Ďakujem

Ahoj, mohla by som poprosit kontakt na ten beauty klub? dakujem :slight_smile:

Ahojte, ja som sa tiez velmi dlho rozhodovala, ale stale ma odradzalo, ze liposukcia je v podstate operacny zakrok. Nie som obezna, ale chcela som trocha zmensit obvod bruska.
Kedze sa bojim zasahov do svojho tela, tak som sa nakoniec rozhodla pre liposukciu pomocou pristroja Vanquish v Mediskine a nemozem sa vynadivat na svoje ploche brusko. Isla som dole az o 7cm po styroch sedeniach co som ani vo sne necakala.

Na akom principe tato liposukcia funguje?

Som sa pomylila: ( Moja otazka smerovala sem, pretoze som uz dost informacii hladala rozne po internete a stale sa neviem rozhodnut co je najucinnejsie a najvhodnejsie

Ja by som sa bala ist pod noz. Pokial nebude vhodnejsie riesenie tak si radsej zamilujem aj svoje brucho :smiley: