Liposukcia

To by som neriskovala ani ja. Moje telo je moj chram. Preto som bola nadsena z moznosti zhodit par cm a pritom neriskovat a zbytocne nepodstupovat bolest. I ked sa hovori, ze kvoli krase sa trpi, ja nie som ten typ. S vysledkom som absolutne spokojna

Čaute všetci brucháči, dlho som vahal ci absolvujem liposukciu brucha, ale nedarilo sa mi zhodit moju pneumatiku a tak som sa rozhodol, aj vdaka priatelke,
ze do toho pojdem. Po dlhom vyberani som sa rozhodol ze to bude Interklinika v Blave, priatelkina kamoska tam bola na opke prs a operoval ju dr Hedera, ktory robi aj liposukcie.
Podla neho to robia dlho a super WAL metodou, ktora je menej drasticka a nezostavaju po nej ani velke jazvy… Musim povedat, ze som bol prekvapeny, hlavne vysledkom -) a aj sa o mna starali bezchybne, o tyzden som uz siel v pohodke do prace, ostatne si velmi nepamatam, ako spravny zbabelec, som sa nechal komplet uspat… -)

Ahoj ja by som sa chcela spitat ako to funguje. To si chodila k lekarovi na sedenia alebo si si to objednala domov a robis si to sama. to je gel alebo ako sa to pouziva. das mi prosim kontakt na beauty klub. dakujem za odpoved.

Ahoj chcela by som sa opytat ci ste zohnala ten kontakt. Ak ano mohli by ste mi ho zaslat dakujem pekne.

Napisete mi prosim vas kontakt beauty klub na moj email salamonova184@gmail.com

Ivetka, som v podobnom veku ako ty, pozerám, že ty si abslovovala liposukciu v roku 2008 ako to vyzerá dnes, naozaj na odstatom mieste sa Ti tuk už neukladá? Ja sa rozhodujem o odsatí tuku z brucha a bokov invazívne - laserovo pri lokálke ale pri zväčša negatívnych príspevkoch začínam pochybovať o správnosti rozhodnutia. Ako to u Teba vyzerá po liposukcii s odstupom času.

Pridávam sa k početným záujemcom a poprosím o kontakt. Vopred ďakujem.

Zdravim Maria. Poprosila by som kontakt na Beauty klub, rada by som si vypocula informacie ohladne liposukcie. dakujem, pekny den prajem Zuzana

Ahoj, naozaj ti Vanquich pomohol, ja som na nom bola a absolutne nic, ziadna zmena… neviem ci si nahodou niekto nerobi reklamu z toho centra

Dobry den chcem sa spytat este mate ten pristroj?

Mozem Vas aj ja poprosit kontakt na mail dakujem

Chcem sa Vas este spytat kde sa to da objednat dakujem

Hm, suhlasim. Ono tieto ostatne veci mozno trosku napnu pokozku a vyhladia male nedokonalosti ale velke zmeny asi netreba cakat. Ked proste chces zmenu tela, zmenu kriviek, tak to zial bez vacsieho zasahu - “prerabky” nejde. Slim Lipko je na taketo vyraznejsie formovanie momentalne asi najefektivnejsie. Tiez som si myslela, ze by to bolo mozne nejako inak este poriesit, len nejako povrchovo, ale ako mi hovoril MUDr. Zamboj je to podobne ako s prsiami - mozeme si zlepsit pevnost a elasticitu pravidelnim a spravnych cvicenim prsneho svalsva, mozeme si pomoct vitaminmi a povrchovymi mazadlami, ktore opat udrzia pokozku v kondicii a mozno malinko prispeju ku krajsiemu poprsiu, ale ak raz clovek chce zmenit jeho velkost neda sa inak iba pristupit na chirurgicky zakrok, takze asi tak aj so zmenou velkosti pasa a tych nasich kyprich bokov. este tak daleko nie sme aby sa to dalo nejako zazrakom : /

Ahoj, píšeš, že si sa nechal uspat? Znamená to, že by ti urobili zákrok aj v lokalnej anesteze? Ja som bola v marci tiez u Hederu, mi povedal, že brucho robia len v celk. anesteze. Ja som chcela lokálnu. Bolesti som mala priserne, este stále sú miesta, kt. sú na dotyk bolestivé, a jazvy mám veľké. Výsledok je ale pekný. Ale uz by som na tu kliniku nesla a ani na ziadnu na Sk…

DOBRÝ! MOŽEM POPROSIŤ KONTAKT NA BEAUTY KLUB?
DÍK!

Ahojte ja zajtra idem na druhú v poradí slim lipo brucha prvý krát mi odsali 1, 1 litra tuku pri mojej váhe 65 kg a výške. Dr. ma upozornil že tuk sa mnohokrát nedá odstrániť na prvý krát, keď je viditeľné aj nie tak ako to chcem tak zajtra druháá a snáď posledná

Ahojte ja som uz po druhej slimlipo. Bola som Trnave. Vedela som ze na prvý krát to nepojde dole všetko, tak som bola ešte raz a nelutujem. Všetko bolo rovnaké ale bolesti som lepšie znášala, vedela som do čoho idem. A najlepšie že som celý zákrok prespala, pri prvom som bola celý čas hore a to bolo najhoršie. Od dnes už nenosím vôbec sťahovacie prádlo a cítim sa fajn. Vidím veľke výsledky a každí vidí, pri prvom to tak nebolo. Bolo to minimálne vidno. Teraz už aj po krátkej dobe je to úžasné. Poviem Vám že klinika je ozaj na vysokej úrovni a to vďaka MUDr. Zambojovi ak sa rozhodnem pre nejaký zákrok tak len k nemu. Človek úžasný, profesionál, nemám čo k tomu dodať. SUPER

Zdravim chcela by som kontak na radiofrekvencnu liposukciu chcem si ju objednat domov dakujem

Dobry den, chcem sa opytat ohladom toho radiofrekcencneho pristroja. Vy ho máte doma ? Ako sa to da zaobstarat. a naozaj to pomaha. da sa pouzivat vsade aj stehna a zadok ? mohli by ste mi poslat nejaku fotku pred a po pouzivani ? prosiim dakujem Veronika

Ahoj ja idem tiež k p. Zambojovi na brucho. Chcela by som vedieť či to bolele ja som dosť veľký bojko? Prečo si bola na 2x? To si bola ja 1 partiu? Nebolo to vidieť už po prvom raze? Smiem sa spýtať, koľko si plati
Katka