Liposukcia

Zdravím, mohli by ste mi zaslať kontakt kde si môžem tento prístroj objednať a dozvedieť sa niečo viac?
Ďakujem

Ahojte, pre tie z vas, ktore sa bojite chirurgickeho zakroku odporucam najnovsi system odburania lokalne ulozeneho tuku, casto sa stava, ze pri chudnuti ostane brusko, poporodne brusko atd… je to 10x ucinnejsia metoda ako doteraz zname kavitacie, kryolipo, ultrazvuky, tento system pouziva uplne inu technologiu a je jediny na vychodnom Slovensku a v cene, na ktoru si “netreba brat pozicku”… Kto ma zaujem piste na infovan.kosice@gmail.com

Ahojte, pre tie z vas, ktore sa bojite chirurgickeho zakroku odporucam najnovsi system odburania lokalne ulozeneho tuku, casto sa stava, ze pri chudnuti ostane brusko, poporodne brusko atd… je to 10x ucinnejsia metoda ako doteraz zname kavitacie, kryolipo, ultrazvuky, tento system pouziva uplne inu technologiu a je jediny na vychodnom Slovensku a v cene, na ktoru si “netreba brat pozicku”… Kto ma zaujem piste na infovan.kosice@gmail.com

Opravujem mail, niekto mi tam “robi sarapatu”… pre otazky pouzite prosim… camdieta@gmail.com

Zdravim chcela by som sa opytat ci ste uz potom a ake mate vysledky ? ja som tiez po slimlipo brucha a brady ale len 2dni cize som este velmi opuchnuta a aj bolava. Dakujem Denisa

Zdravim chcela by som sa opytat ci ste uz potom a ake mate vysledky ? ja som tiez po slimlipo brucha a brady ale len 2dni cize som este velmi opuchnuta a aj bolava. Dakujem Denisa

Poprosim Vás kontakt na Beuty klub a kde ste kupili ten pristroj na doma? dakujem

    1. 2014 som absolvovala liposukciu brucha v BA - Victoria Regia, som maximalne spokojna. Je 19. 12. 2014 a stale pozeram na moje brusko :slight_smile: Ked som sa rozhodovala kam ist a citala recenzie, sokovalo ma, ze kazdy komentar iny. Bala som sa. Ale nelutujem! Vysledok bolo vidiet skutocne okamzite. Trebalo pockat este 2 tyzdne, kym zmiznu aj opuchy, ale skutocne, kto chce ist len sa obava, ako ja vtedy, nevahajte!

Prosím o imfo kde sa to robí a cenník. Mám tiež problém s tukom na bruchu. Ďakujem a prajem príjemný deň.

Milí klienti, radi vás privítame v nových moderných priestoroch na ulici Tematínska 5 Bratislava v budove nemocnice Medissimo na 3 poschodí. Naši erudovaní plastickí chirurgovia sú vám denne k dispozícií a pomôžu vám vyriešiť akýkoľvek problém. Určite uvítate aj našu novú novinku na odstránenie tuku a spevnenie pokožky laserom LAPAL. Teší sa na vás tím Victoria Regia. www.victoria-regia.sk

Dobrý deň mam 30rokov a pred 4rokmi som absolvovala liposukciu na boku na nohách v oblasti bedier, pretože som cvičila rok a pól a bola som veľmi unavená z dennodenného behania a vstávania skoro ráno aby som odbehla 1, 5 hodiny poctivého behu a večer k tomu hodina fitka a odopieranie si toho čo som jesť nemohla a aj tak som nevidela výsledky na mojej problémovej partií… jednoducho mohla som robiť čokoľvek, ale v oblasti bedier na bokoch to nešlo… podstúpila som liposukciu ale klasickú kedže pred 5rokmi som bola na liposukcii laserovej a ta mi vôbec nepomohla tak isto ako ani mojej kamarátke ktorá si dala odsať boky v oblasti bruška… ďalej som ešte absolvovala viac iných zákrokov keďže som sa snažila vyhnúť klasickej… unavená a ubolená po všetkých tých možných zákrokoch čo web ponúka bolo rozhodnuté:klasická… klasickú liposukciu som sa bála podstúpiť ale pohľad do zrkadla ma presvedčil… dnes som spokojná a moja problémová partia je preč… doteraz som na mieste kde mi odsali tuk nepribrala a to sa niekedy prejedám sladkosťami… avšak platí jedno pravidlo: tam kde ti zoberú tuk nepriberieš, ale priberieš do iných partií čo je aj môj problém… vždy pomaly kostnaté boky v brušnej oblasti sa málo viac obalili tukom… hold smola… avšak kdo píše že liposukcia iná ako klasická pomáha klame, pretože ja som podstúpila viac zákrokov ako som napísala len som spomenula jednu ďalšiu ktorú absolvovala aj kamarátka… vsetky ostatné majú efekt po čase v odsatých miestach znova pribrať…

Boze neda mi neodpisat Maria. Podstupila si vsetko mozne, ale upraveny jedalny listok nie. A ten je najdolezitejsi. Aj ked si das odasta alebo nie tuk, vsetko je o strave a zvysok je o cviceni, alebo odsati tuku… stava, strava a strava, vylucit pecivo, muku, tuky… dobre su ryby, zelenina atd… ach jaj…

Možem sa spitat je to nejaky gel a kde sa to da kupit?

Ja som bola na liposukcii pred vyse rokom. Pred operaciu som ho strasne bala, ale dnes nelutujem a isla by som do toho znovu. Je pravda, ze som bola bolava a opuchnuta, ale vdaka wobenzymu, ktory mi odporucil doktor, to ani zdaleka nebolo az take zle ako som si myslela

Ahoj Karla, ako dlho si mala opuch ? Ja som prave dva mesiace po liposukcii a stale mam opuchy.

Ahoj, prosim ta o odpoved na jednu otazku ako dlho si mala opuchy po liposukcii. Ja som prave 2 mesiace po a este stale ich mam.
Dakujem za odpoved

Ja som bola na laserovej liposukcii vnutornych a vonkajsich stehien. Robili mi to v Kosiciach v studiu Lineal, vstup je pri OC Gastrodom cez rampy. Ale nie som spokojna, aj ked na ich stranke je vela pozitivnych hodnoteni, no co sa tyka tohto zakroku tak nie. Jedna vec je, ze ma to velmi bolelo. Vsade pisu, ze je to bezbolestny zakrok a nie je to pravda. Keby napisali pravdu, nikto by im nato nesiel. Najlepsie je dat sa uspat a podstupit klasicku liposukciu. Ja som mala pri tejto pocit, ze mi to robi skoro uplne zaziva takmer vsetko som citila, mala som umrtvenu iba urcitu oblast ale popri tych rychlych tahoch stale doktor zasiahol aj do neznecitlivenej oblasti a to bola bolest jak slak. Celkovo som z neho mala pocit akoby on sam bol nejaky divny ten doktor, taky neisty. Normalne som sa chcela zobrat a odist. Dalsia vec je, ze moje stehna sice vyzeraju o nieco stihlejsie, ale zvyraznila sa mi v tych oblastiach celulitida a na pravom stehne z vonkajsej strany mam odsatu akoby priehlbinku. Cakala som, ze to bude uplne o inom.

Zdravim, chcem sa opytat o aku metodu liposukcie islo u vas? Boli ste v celkovej anesteze, alebo iba lokalne?

Lenka, chcem sa opytat ja chcem slim lipo absolvovat tento piatok 17. 07. 2015 - brucho a boky a zaujima ma ci si naozaj spokojna a ci ti to dopadlo dobre. Bola by som rada, keby si mi napisala svoj nazor. Vdaka

Ahoj gita, prosim ta ja sa neviem rozhodnut ci ist do nemocnice ke-saca na liposukciu, bojim sa opuchov, modrin ale hlavne embolie, prosim ta skontaktuj sa so mnou

dakujem
ada