Liposukcia

Milá STANKA musím aj ja reagovať na Váš príspevok. Verte či nie ja som si upravovala stravu odjakživa… chleba a pečivo boli moje tabu -vždy, dokonca smažené jedla -žiadne, zelenina a ovocie to boli moje maškrty, sladke dezerty a čokolády som si tiež zakazovala a vyradila zo svojho jedálnička a keď som si trochu niekedy osladila čaj tak len medom a dokonca som si stravu aj delila, davala som si veľký pozor aj na to koľko kalórii príjmem za deň no vôbec nič mi nepomáhalo… nie každý človek môže stratiť tuk v určitých miestach aj keď bude sa všemožne snažiť. Bohužiaľ nie každý sa narodil s predispozíciou mať štíhle telo keď cvičí a dobre sa stravuje… niekedy je to aj o tom ako máte vyvynuté určité partie.

Milá STANKA musím aj ja reagovať na Váš príspevok. Verte či nie ja som si upravovala stravu odjakživa… chleba a pečivo boli moje tabu -vždy, dokonca smažené jedla -žiadne, zelenina a ovocie to boli moje maškrty, sladke dezerty a čokolády som si tiež zakazovala a vyradila zo svojho jedálnička a keď som si trochu niekedy osladila čaj tak len medom a dokonca som si stravu aj delila, davala som si veľký pozor aj na to koľko kalórii príjmem za deň no vôbec nič mi nepomáhalo… nie každý človek môže stratiť tuk v určitých miestach aj keď bude sa všemožne snažiť. Bohužiaľ nie každý sa narodil s predispozíciou mať štíhle telo keď cvičí a dobre sa stravuje… niekedy je to aj o tom ako máte vyvynuté určité partie.

Ahojte, chcem sa opýtať či ste niektorá nepodstúpili liposukciu v Košiciach. Mám to najbližšie, ale neviem pre ktorú kliniku sa rozhodnúť :/

ja mam rok po liposukcii, co by si potrebovala vediet? :)

Ahoj..Poradis aj mne?Chcem si dat liposukciu brucha ale trosku sa bojim bolesti a aj toho aby tie vlozene peniaze dotoho splnili ucel..

splnia účel pokiaľ sa rozhodneš pre kliniku, ktorá svoju prácu odvedie naozaj kvalitne :)

Ja som tiež bola v LINEAL, aj keď na inom zákroku a musím povedať, že sa tam viac nevrátim. Dôvodom je prístup lekára, ktorý je dosť nevrlý a neochotny odpovedať na otázky. A dosť necitlivý prístup , aspoň ku mne, neviem ako ku ostatným. Toto sa však týka len lekára, nie ostatného personálu.

Tabletky na chudnutie - http://track.greencoffeeplus.s... ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11 kg.

Pekny den :-) mojou dilemou je ci ist ci neist na liposukciu. Premyslala som, ze by mi to mohlo pomoct naucit sa mat samu seba rada. Som uz dlho nespokojna so svojim telom. Priatel mi to dava niekedy aj paradne pocitovat, ze by som mala nieco robit, ale pri cviceni dlho nevydrzim a ja uz naozaj neviem ako dalej :-(

Pekny den :-) mojou dilemou je ci ist ci neist na liposukciu. Premyslala som, ze by mi to mohlo pomoct naucit sa mat samu seba rada. Som uz dlho nespokojna so svojim telom. Priatel mi to dava niekedy aj paradne pocitovat, ze by som mala nieco robit, ale pri cviceni dlho nevydrzim a ja uz naozaj neviem ako dalej :-(

Pokiaľ ti to dáva priateľ pocitťovať tak určite by som prehodnotila vzťah. Ale čo sa týka samotnej liposukcii tak súhlasím s tým, že môže ti to pomôcť zmeniť vnímanie samej seba.

prehodnocovat vztah nemam v plane. Skor mi ide o to aby bol so mnou spokojny. Ty si po liposukcii?

čau DUSKA. Ja som po liposukcii v Košiciach už trištvrte roka. U nás bol tiež problém, že som mala nejaké to kilo navyše, ale nevadilo to partnerovi, ale mne. Veľa pokusov bolo o úbytok, ale nič nepomáhalo. Tak som si povedalam že pôjdem na lipo. Ak mi nepomôže to, tak už asi nič. Po pravde výsledku som sa nevedela dočkať :)) a nakoniec bol nad moje očakávania

Tabletky na chudnutie - http://track.greencoffeeplus.s... ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg.

Davali ste si niektora robit liposukciu brucha? Akou metodou aby sa telo zotavilo zo zakroku co najskor?

..ahoj ja som bola na liposukcii 9 mesiacov dozadu.. pamätám si to pretože to bol pre mňa veľký deň D :) konečne som si splnila sen o (pre mňa) dokonalom tele. Tak ja som bola na liposukcii water jet, čo som čítala a zisťovala si tak je to najbezpečnejšia a najšetrnejšia metóda pre telo. Tebe sa aký druh lipo pozdáva?

kritka caukooo co to je za liposukciu co si ty podstupila? a kde si ju podstupila ak mozem vediet? liposukcia sa robi v celkovej anestezii nie?

..ahoj zdenika ono je to liposukcia ktorá je poďla toho čo som si zisťovala najšetrnejšou metódou, keďže sa robí v podstate len v lokálnej anestézii že nemusíš byť uspatá úplne.. a taktiež čo je veľkou výhodou tejto lipo že po operácii je opuch menší ako keď idú žena na iný typ liposukcie.

ja praveze neviem - nie som zatial naklonena pre ziadny typ. Mam to tak akoby som to povedala, no otvorene. Snazim sa zistit plusy a minusy jednotlivych liposukcii aby som sa vedela rozhodnut. Celkom mam strach z celkovej anestezie..

caukooo ja som sa aj pytala kde si ju podstupila ale si mi to nenapisala, preto si neviem pozriet kde taku lipo robia a co to vsetko obnasa :-) davala si si robit len liposukciu brucha ci si riesila aj nohy? tak to je super, ze sa to da v lokalnej anestezii to aspon sa telo nemusi z tej anestezie zotavovat