Lipoxal extreme - funguje to?

Dobrý deň,

videla som to ako prípravok na chudnutie v nejakom časopise, potrebovala by som vedieť názor niekoho, kto to už vyskúšal. Tiež sa chcem spýtať, či to nie je nebezpečné v kombinácii s vysokým tlakom a či je to krém alebo tableta alebo sú to kvapky?

nie,vôbec nefunguje!je to len pripravok na zbohatnutie firiem na vyrobu preparatov na chudnutie.Skoda penazi a zanesenia organizmu liekmi.

nahodou, ja ho uzivam 4 dni a uz som schudla 3 kila, je pravda ze jem menej ako som jedla predtym, pretoze nemam ani chut na viac jedla… je to super pocit… som zvedava ako to cele dopadne… ja ti ho odporucam :slight_smile:

za 4 dni 3 kg to je čo za kravina,
možno si sa iba dobre vykakala

Nefunguje, suhlasim s Evou

Ahoj. Tak ako ti to ide ďalej s tým Lipoxalom? Funguje aj naďalej???

beriem to uz briblizne 3tyzdne a dole ani kilo praveze naopak…

beriem to týždeň a neschudla som ani gram.
Navyše mi je po nich zle Takže z ich užívaním rozhodne končím. Ja ich neodporúčam

Kúpila som si veľké balenie za 1000 Sk. Vôbec som neschudla. Ba naopak, mám chuť na sladké a priberám. UŽ NIKDY NENALETÍM NA LIEKY. Treba len hýbať sa a obmedzovať tuky a sladkosti a po 17. h vôbec nejesť. Na mňa platí len to + oddelená strava.

Ahojte, no ja som vybrala cele balenie 80 tabliet a schudla som iba 2 kila, ale rozhodne to chce pohyb…sedením a jedením tabletiek neschudne nikto…

Tak ja ho mam uz 5 dni, schudla som 2 kila a 3 centimetre v pase, rano si ho dam spolu z ranajkami, obed normalne, ale tiez nejem po 5 hod. vecer.

Dievčatá, ak vám mám poradiť, ja som schudla s Lipoxalom, ale nie extreme, ale tým obyč. a poviem vám, že som mala 80 tabliet plus 30 zdarma a schudla som 6 kg, ale ten extreme je blbosť, to som mala tiež a neschudla som ani gram, tak ked mám poradiť Lipoxal ano, ale nie Extreme, pekný deň kočky.

Takze zenske, ked chcete chudnut s Lipoxal extreme, to nie je len zapit tabletky a dat si za to chipsy s dressingom, lahnut si pred telku a mysliet si, ze kila pojdu same dole! Treba zdrava strava a pohyb!

ahojte. chcela by som predať lipoxal extreme…ide o 50 ks, určite sa dohodneme. ozvi sa mi: stanicka3@azet.sk ZNAČKA: lacno :slight_smile:

Nepomaha to. Je to legalne okradanie ludi.

Ahojte dievčatá. Zjedla som celé balenie Lipoxalu 80 kusov a pritom som chodila behať, ale to nepomohlo. Tak sa mi zdá že, som pribrala na boky :frowning: Takže neodporúčam. Radšej obmedziť stravu a behať. Majte sa.

ahojte, ja sa chystám začať brať lipoxal direct. Mam skusenosti si reductilom pri nom som schudla za mesiac 14 kil ! je pravde že som bola veľmi silná ( 98kg výška 182cm ) potom som to aj nabrala naspät cca 9 kil. Chcem sa opýtaťkaroliny a itinki nakoľko maju dobré skusenosti ako im to ide ďalej kolko schudli, Ja to budem kombinovať 3xtýždenne orbitrek 1 hodina ráno. Tak vám obom držím palce. teším sa na vašu skoru odpoveď.
ajka

funguje…ale samozrejme ze sa nemozte prezierat…ja som pocas uzivania lipoxalu prestala jest sladke…denne 2 l a viac vody musite pit… a samozrejme jest po malych davkch 5x denne… za mesaic som schudla 5 kil uz mam 55 :)) a pokracujem dalej

Ahojte baby, ja užívam Lipoxal extreme 3 deň, zatiaľ nič…Podstatné je že nemám ani hlad, ani mi nie je zle, tak pokračujem a uvidím. Ešte chcem dodať, že cvičím denne 30-40 min aerobnej aktivity…

Ahojte chcem sa zapojit Lipoxal Direct som brala asi pred rokom a pekne som s nim chudla samozrejme treba cvicit tento rok som presla na direct a beriem asi 5 den na váhe som zatial neschudla ale cm ano neviem kolko ale citim sa lepsie podla mna je to individualne ale da sa lepsie formovat postava s lipoxalom ako bez neho lebo aj nemam ziadne tablet tak to nejde tak dobre ja cvicim pravidelne nepriberám ale ani nechudnem ale formujem