Lipoxal extreme - funguje to?

Prosím Vás kde sa dá zohnať Lipoxal a koľko stojí?. Ak má niekto na predaj ponúknite na jazminn@centrum.sk.

…predané, prosím, nekontaktovať…!!!

ahojte,ja beriem lipoxal extreme asi tretí týždeň,ale nič.je to fakt okrádanie ľudí

Ahoj. Lipoxal sa dá zohnať v lekárni. ja ho užívam tretí týždeň a zhodila som 4 kg. ja som si kúpila väčšie balenie ( 180 tbl. za 33eur), a to ho užívam niekedy 2x denne a niekedy len 1x denne.

inac stale v tabletkach je to tak ze u niekoho to moze fungovat u niekoho nie :D:D takze ja vam neradim sa tu natahovat ked chcete skusit skuste a uvidite…

Ahoj su to balety a sú fakt dobre na moje telo funguju ako super ocista je to asi zeleným cajom a roznymi prisadami co obsahuje a dokonca mam aj vysoky tlak a nesposobuje mi ziadne tazkosti.Mozno je to naozaj individualne ale uziva ho aj moj manzel a funguju aj u neho. Preto je to dost pravdepodobne ze budu fungovat aj na Teba. Za mesiac tak asi 3-4 kila a citis sa super lahucko. Snazime sa zdravo stravovat cize po 18tej uz nejeme len pijeme caj a vodu.Pitný rezim je dost dolezity pretoze akosi to rychlesie funguje ked pijes vela vody. Tak zelam vela zdaru.

Kupila som Lipoxal 120+80 za 30 EUR všetko super, no ja od toho nechudnem ale priberám. MNe chutí jesť, ťahá má na sladké no hrúza. Čo s toľkými tabletkami mám robiť?

Jarmila poviem ti .funguje to pkial to bereš až začneš žit znovaako pred tym znova su kila pomaly spät ale zaručene zabere jest každe 4hod, všetko a po troške ,trocha obmedit sladke-strava aj tekutiny a viac sa hybat,ale kto má nábeh na priberanie- tak to musi dodržiavat cely život až do konca a genetiku 50% človek nezmeni a 50% s tymi musi bojovat

Preboha radšej sa s takýmito rečami nezapájajte do žiadnej diskusie, nedá sa to čítať, okrádanie ľudí? veď ľudia majú na všetko len na svoje zdravie nie, a tiež je pravda že mnohé tieto prípravky perfektne fungujú, ale ľudia si radšej kúpia s prepáčením žrádlo, pitie alebo čosi iné.

Práveže naopak, ktovie koľko a čo ste jedli, v nijakom prípade ste z lipoxalu nemohli pribrať, možno neschudnete ale nikdy nepriberiete, niektoré takéto blbosti sa naozaj nedajú čítať.

Zanesenie organizmu liekmi? preboha spamätajte sa, sú to čisto prírodné výťažky, ja si naozaj neodpustím poznámku akí inteligenti sa zapájajú do diskusií.

Lipoxal som nikdy nebrala, skusala som vselijake potravinove doplny na bazach aminokyselin spojene s cvicenim, ale ziadne zazraky sa nestali - pre upresnenie, vtedy mi islo o zhodenie par kil (mala som 63kg a smiesnych 24 r :slight_smile: a pravidelne som cvicievala vo fitku. Moj problem je, ze tuk sa mi rychlo zmeni na svalovu hmotu a tak mi to na vahe nie je vidiet. Vidiet to bolo ale na telesnom tuku :slight_smile:
Teraz mam o 10 r viac ale vahu mam 77kg, potrebujem ist s nou dole kvoli zdravotnemu stavu. Endokrinologicka mi predpisala Reductil, beriem ho uz mesiac ale vysledok je zas ten isty. Vaha mi zostava, telesny tuk klesa. Zdravo sa s travujem uz roky, teraz som to este sprisnila, ale skutocne je pravda, ze ked sa clovek nehybe, tak s kilami nepohne.
Moj vzorec :
ZDRAVE CHUDNUTIE = AEROBNE CIVCENIE + CVICENIE NA SPEVNENIE SVALSTVA + ZDRAVA VYZIVA + NEJEST PO 16H. PRIP. PO 17H.
ak sa vzorec porusi, chudnutie nefunguje, alebo nastava jojo efekt
a este jedna rada, co som dostala od znamej, nesmie ma odradit, ze vaha stoji, ked telesny tuk klesa :slight_smile:

vela stastia v chudnuti :slight_smile:

moja endokrinologicka mi povedala krasnu vec: netreba chudnut, treba zmenit styl zivota :slight_smile:
snazim sa, ale zatial sa mi to nepodarilo. verim jej, pretoze, ked clvoek obmedzi pripadne eliminuje vsetok ten humnus, co pri stresoch do seba nahadzeme, tak vysledok musi byt vidiet :slight_smile:

Aj si nieco doplacala?

zial vsetky taketo lieky musis platit :frowning:
moja lekarka ma zmluvu s vyrobcom, takze som paltila ceny, co su uvedene na nete http://www.reductil.sk/informacie.html
ale viem, ez v lekarnach su ceny vyssie

…tak mako to teda je,hm?..práve sa ho chystam kupiť a som na vážkach.Prosim poraďte

ahojte baby…a môže sa ten lipoxal kombinovať s antikoncepciou?

skus sa pozrieť www.mojalekaren.sk

Ja som lipoxal užívala aj s antikoncepciou. Myslim si ze to nijako uskodit nemoze

to tajničk:ty si čo za fanatičku???Určite máš veľkosť XS a tvoje denné menu je:tabletka,káva,cigaretka,cvičenie,tabletka,káva,cigaretka…