Lipoxal extreme - funguje to?

Ja som od Lipoxal-extrem pribrala.

Ahojte. Bohužiaľ nefunguje to! kúpila som si veľké balenie a neschudla som ani gram. Vedela som, že to nebude nejaký zázrak, ale myslela som si, že spaľovanie tukov bude účinejšie v spojení so športom a so zdravou stravou, že schudnem aspoň 3 kg,pritom 2- krát do týždňa chodím cvičiť, ale nič, ba naopak pribrala som ešte navyše 1 kg a som stále hladná, mám strašnú chuť na sladké, pričom predtým som sladké veľmi nemusela. Som veľmi, veľmi sklamaná.

lIPOXAL EXTREM TOTALNA KRAVINA. Moj problem bol ze som par rokov aktivne hrala volejbal a plavala ale neskor som zacala mat vazne problemy s klbmy a s volejbalom som musela seknut.Prestala som sa hybat a za necely rok som pribrala z 60 kg na 170cm na 84 kg na 170cm.Vyzerala som ako velryba, zadok ako kobyla, prsia z A na C, ruky taka zelatina.Ani sa nedivim nic som nerobila iba jedla. Chcela som rychlo schudnut a zacala som brat lipoxal extrem. Radsej sa ani nepytajte. Ak smiem poradit co mne pomohlo, zacala som jest delenu stravu z donutenia, jedla som vsetko a kolko som chcela a kedy som chcela. vyvesila som si tabulku so sipkami ale co s cim mozem a co s cim nie , vzhladok k tomu ze som bola velky jedos som sa divila ze to nie je vobec take zle.Bola som rada ze nemusim ziadnu dietu lebo to by som neprezila. Papala som vela a casto ale oddelene. Za tyzden som presne vedela co mozem s cim. Bolo to len zvykom. Po tyzdni delenej stravy kedze som sa nemohla hybat aktivne som si objednala ABtronik neverila som tomu ale potrebovala som nieco na cvicenie co by moje klby zvladli.Vyskusat.Prvy mesiac som schudla 5 kil po kazdom mesiaci sa uz sice chudlo tazsie lebo som nemala taku nadvahu ale stale som chudla. Cele to trvalo aso 7 mesiacov.Dnes mam 170cm, 61kg, vyformovane ruky, pekne brusko, sexi zadocek , peknu postavu (nie vychrtlina) a som so sebou spokojna pricom sa moj styl zivota az tak nezmenil. Som stastna, maso so zemiarkmi spolu dnes uz ani nezjem a abtronik pouzivam kazdy den 20 minut raz posilnujem ruky, inokedy zadok a tak. Ale ak ste sa chytili slova ab tronik nie je to zazrak som od seba,A okrem toho milujem sladke takze za den urcite nieco sladke padne ale nijak sa to neodrazi dufam ze niektoej to pomoze ale na Lipoxal sa vykaslite.

Ahojte,čítam všelijaké názory na lipoxal a je to dosť zaujímavé.Ja som pred 2 rokmi užívala ten starý klasický lipoxal a schudla som 12 kg za necelé 4 mesiace.Ten nový druh nepoznám,ale rozmýšľam,že sa vrátim späť k tomuto produktu.:o)

No…ja som si kupila lipoxal pred rokom,uzivala som cele balenie a naozaj som z nich neschudla ani gram,dokonca som tiez pribrala asi kilo,dve…vyhodene peniaze…
Najucinnejsi recept na chudnutie je neprezierat sa,hybat sa a pit vela vody,ziadnu zazracnu pilulku este nevymyslel nikto…teda taku co by bola bez nasledkov - vedlajsich ucinkov,dokonca u nas zakazali jeden liek proti obezite-na chudnutie pretoze sposoboval prepuknutie skrytych chorob srdca… Treba zmenit zivotny styl,vymenit vytah za schody,nevyvazat sa vsade autom a vysledky sa dostavia…Baby fakt su to vyhodene peniaze…

No ani ty nevyzeras inteligentne ked tu pochybujes o nasich skusenostiach.Na kazdeho to posobi inak, na vacsinu nijako…Je to kravina.Ked to na teba funguje tak bud stastna a nemaj tu blbe poznamky…

ahojte dievcata, mam pre vas dobru radu, prave som v procese chudnutia ktore uz trva od noveho roka, kedy moja vaha bola 88kg a vyska je 172, som aktivna sportovkyna, hram zensky hokej, citam vase prispevky a mamka ma tie tabletky, dosiel mi Lkarnitin a zvazovala som ci si nasadim tie tabletky, inak mam 23rokov, teda od noveho roka co su skoro uz styri mesiace som schudla cez 15kg, ziadne diety, ziadne tabletky, len upravena strava, trikrat do tyzdna fitko a sem tam trening, par vitaminov na rano a ludia ma uz nejdu spoznat, a to sa chcem dostat na vahu 60kg, teda dokym sa mi proces nezastavi, treba len obetovat viac casu pre seba a tieto tabletky podla tychto prispevkov vam urcite chudnutie neulahcia, vsetko je len vo vas a na vas, a urcite chudnutie by nemal byt kratkodoby proces pri nadvahe, do toho zeny, , ,vela stastia

Ahojte dievcata zdravim Vas,
tak ja osobne Lipoxal extreme nepoznam a aj ked som videla reklamy na neho nedoverovala som, ze by mohol byt dobry. Pred asi 4r. som byvala stihla pri moje vyske asi 165cm som mavala 55kg niekedy 53kg. Ale zomrel mi otec potom babicka, rodina sa cela rozpadla a ja vsetok smutok potlacala jedlom. Fajcim i ked viem, ze to nie je zdrave, ale to je teraz jedno. A tak som z 55kg za 4r. pribrala na 95kg. Medzitym som sa vydala, prisli 2 deti, chlapci a to viete. Neviem co sa vo mne stalo ci pocit nenavisti k tomu, ako som tlsta ci tuzba po starej podoby postavy, aku som mavala zacala som s dietou. Vobec to nie je jednoduche, pokial som bola naucena ZRAT a nie jest, vymetat ladnicku este po 18h. , ale aj o 20 - 22h. alebo aj niekedy v noci, pila same sladke zbrndy tak som svoj problem zacala konzultovat so znamym doktorom, je psychiater a predpisal mi ADIPEX RETARD, mnohe asi tento liek / tabl. poznate pod ludovym nazvom ZLATE VAJICLKA. Beriem ich na predpis a ´to 3 x denne, o 9:00, o 14:00 a o 19:00 hodine. Velmi vela pijem tekutin. Na jedlo nemam ani pomyslenie a vdaka Bohu zatial nemam ziadne komplikacie. Balenie mi lekar predpisal na 1 mesiac, je tam 100tabl. a stoja u nas asi 750Kc. Byvam v Prahe. Neviem, ako na Slovensku, ale tu u nas nie je Adipex hradeny poistovnou. Beriem ho teraz este len 3 den, ale schudla som na vahe 3kg. Ja viem, ze to nie je vela, ale snazim sa. Ono pisat tu rady, ze aktivne sportujem a ja neviem co mi pripada somarina ked mate deti, rodinu a pracu. Ano, slobodne, bezdetne a pod. asi nato cas maju, ale pokial chodis do prace a si tam 12h. na odd. potom prides domov, staras sa o deti atd. , nakupy, varenie, zehlenie, upratovanie tak mi ani cas a hlavne ani chut neprijde aby som este niekam isla sportovat. Som rada ked si sadnem a odpociniem si - - - Tak len tolko dievcata, ja som zacala Adipex pouzivat a som spokojna. Zatial, uvidime, ako to pojde dalej, este 27dni. Ma niektora z Vas nejake skusenosti s Adipexom? Majte sa pekne, pozdravuje Vas Sisa.

Ahojte. Volám sa Zuzana a Adipex Retard beriem dnes už 10ty deň a nechudla som ani deko. Som z toho smutná, potrebujem schudnúť 15 kg. Nemám ani nijaké vedľajšie účinky, ani búšenie srdca zvýšené, ani chuť do jedla netlmí. Nič. Ani niesom smädná a nemám sucho v ústach. Čo by som mala robiť aby to účinkovalo? Som zúfalá, dakujem za rady, prosím môžte mi odpísať aj na email: bombika@azet.sk

Ahoj ja so si dnes dala prve dve tabletky adipexu, rano po ranajkach a poobede a funguje to musim sa nutit jest, zjem jeden jogurt a mam dost, este mam sucho ustach a som plna energie, pijem vela vody, rano chodim behat, cez den vela peso, potrebujem zhodit tak 10kg, no uvidime

Ahoj. Velmi dobré prípravky na chudnutie so zárukou vrátenia penazí su na prírodnej báze. Zaoberam sa touto problematikou z rodinných dovodov a úspešne. Katka

Ahojte, len by som chcela povedať, že je to vážne na osobnosti. U niekoho sa branie tabletiek prejaví chudnutím, u iných priberaním. Podla mňa su vsetky lieky určité pacebo, keď tomu veríme, pomáhajú, ak im neveríme, smola. Treba sa ale aj snažiť a keď sa už človek rozhodne brať tabletky, mal by to byť prvý krok k novému životu so štíhlou postavou. Toď vše, a predsa len, ste dospelé ženy, preto by ste sa tu nemali doťahovať o tom, ktorá z vás má pravdu.

Ako písala vyžšie Martina, najlepšia je oddelená strava, mám to odskúšané len treba začať!

A skade máš ten adipex? Neberieš Ty dáke vitamíny. Ja som mala adipex z lekárne v Čechách a pekne som za mesiac dala dole 7 kg.

Vie mi niekto poradiť aké tabletky na schudnutie sú teraz dostupné na SK? Môžu byť aj indikované psychiatrom. Ďakujem.

Na internete zoženieš všetko možné, od Adipexu po Reductil. Adipex je účinný.

Ja som to uzivala na jar 2008, myslim jedno 120 tbl balenie a potom este to mensie a super to zabera, aspon mne, nie kazdej kamaratke to zabralo, okrem nechutenstva na zaciatku to malo efekt aj po douzivani tabliet a od aprila do pol oktobra bolo 10 kil dole, krasnych 44 kil. Podotykam netreba cvicit.

Dobry den, nemam skusenosti s tymi tabletkami na chudnutie, ale co sa tyka kilov, mam dlhe skusenosti, totiz od mladeho veku “bojujem” proti tlsti. V rodine, otec, mama, boli dobre v nadvahe a nechcela som byt ako oni. Co som mohla mat, 15 rokov, ked som si pripravovala vecer struhanu repu a ovsene vlocky na druhy den na obed, aby som nejedla cely obed co mama varila. Teda, zacalo som skoro s “obcessiou” lebo lahko som priberala kila. Dodnes controlujem moju vahu a nejem zbytocne a skodlive jedla. Tiez, vzdy sa zastavim pred pripravami (tabletky, atd.) v obchodoch, pocitok iba, ze ak nahodou zacnem tlstnut, mozem hned kupit si nieco na chudnutie ma uspokoji. Vo Francuzsku mozno kupit volne rozne tabletky, vytazky z rastlin, vsetko pre chudnutie. Avsak ci su naozaj ucinne?! Pre zdravotnych dovodov tieto pripravky neobsahuju nic, su iba mocopudne (urychluju stratu vody v tele) a daju pocit chudnutia. Totiz 2-3 kg je iba 2-3 litrov vody, ale tlst zostane. Nie je nic dobre pre metabolismus, lebo ani odbornici nechcu “narusit” neprirodzene (s liekami) funcie organismu. Su take lieky, ale kontrola lekara je nevyhnutna (stitna zlaza, oblicky, srdce, … ). Treba vediet presne, co obsahuje pripravok a ako ucinkuje. Niekedy male mnozstva aktivnych latok su v preparaciach, ale velmi male mnozstvo a nie su ucinne. Vela hraje v tomto samo-suggerovanie, si mysliet ze draha priprava je ucinna. Je tazko si mysliet ze platime draho pre nic! V kazdom pripade treba sa zastavit v kuchyni a hladat riesenie v potravinach, co su malokaloricne a dobre pre celu rodinu, zvlast niekedy treba si pripravit pre seba jedlo, nejest to co na priklad jedia rastajuce deti alebo manzel krory tvrdo pracuje. Prajem Vam vela uspechov a vytrvania, s pozdravom, Helène

Nie nefunguje! Skôr naopak, mám pocit, že priberám a to som s lipoxalom začala aj bicyklovať a kg idú stále hore. Všetko čo zjem, vidím hneď na váhe. Škoda, prišla som o cca 40 euro.

Skoda penazi. Pri Lipoxale treba jest, lebo neznesitelne pali v zaludku. Ked moc pali, treba sa aj viac najest, nech je to znesitelne a kilecka idu pekne hore. Ved preco by to malo zaberat, nikto by uz potom ziadne bobule na chudnutie nepotreboval a firma by nemala prijmy. Radsej treba zdvihnut zadky, hybat sa + neprezierat.