Lipoxal extreme - funguje to?

Ak mi chce niekto poradiť, aké má skusenosti s Lipoxalom, lebo ja už mám vek 55 rokov a chela by som poradiť, ako to funguje u staršieho človeka, či sa mi to oplatí kúpiť a či vôbec schudnem. Ďakujem za odpoveď.

Najlepsia tabletka na chudnutie je vysadit veceru. Ak clovek zniecoho pribera, tak je to skutocne vecera. Ja chudnem tak, ze ranajkujem medzi 8 h a 9 h a po 6 hodinach si dam obed s Lipoxalom Xtreme, ten je este silnejsi ako Extreme, ale zacatok uzivania moze byt pre niekoho dost tazky. Vyprovokuje ako by taku umelu chripku, ale je to zrejme tym, ze sa zacnu uvolnovat nielen tuky, ale vsetko zle, co v cloveku je nazbierane a chce to ist nejakym sposobom stela von. Osobne mna sneho poriadne prehnalo, zimnica a vracanie. Ja som to nevzdal a uzival som dalej, za tri dni som schudol 3 kg a dobre pripravok znasam, velmi mi posilnil imunitu a citim sa silny. Pekne a vyrazne sa mi straca tuk pod bradou. Vecer jem uz len ovocie. Lipoxal dobre hasi neprekonatelny hlad, hlavne vecer a to je dobra cesta ku chudnutiu. Pokial clovek nechce schudnut a nezmeni svoje stravovacie naviky, nepomozu ziadne tabletky, len mozno tak ze nepriberie alebo schudne len velmi malo.

Peter, ak je jeden ukážkový spôsob, ako nechudnúť, tak si ho práve popísal. Lipoxal a všetky ostatné tabletky sú “drahý moč”, placebo ale nie dobré, ale zlé - napomájú nesprávnym návykom. Jesť treba pravidelne, dlhodobo v rovnaký čas, vyvážene ovocie doobede, večer viac zeleninu ako ovocie. Správne pomery nájdete v rôznych príručkách pre kuchárov, ktorí varia pre školské jedálne, tu na Zzz. sk alebo napr. na stránke WHO. Nehľadajte zdravú postavu v diétach a tabletkách, lebo skončíte zle. Základ chudnutia je väčší výdaj ako príjem - spočítajte si aký máte bazálny metabolizmus, koľko aktivít denne vykonávate a koľko toho zjete, jednoduchou matematikou sa dostanete k číslu, koľko kalórii by mala vaša strava mať, aby ste chudli alebo naopak priberali.

http://www.chudnutie-ako.sk/lieky-na-chudnutie/adipex-retard/ … niekedy sa treba aj zamyslieť nad tým, čo sme ochotní pojesť, len aby sme vyzerali ako kachektické slečny z mól … nechcela som súdiť, ani nič podobné, dospelý človek by mal sám najlepšie vedieť, čo je pre neho dobré … osobne radšej sadielko vypotím niekde v posilňovni alebo budem so psom behať po lese, ako hltať “sajrajt” … navyše, pri pohybe sa vylučujú endorfíny a ten pocit, aj keď je človek uťahaný ako kôň, stojí za to.

Ahoj, prosim ta vies mi poradit, ako najdem tie prirucky, rada by som si ich nastudovala? Dakujem.

Ahojte! No ja si myslím, že keď začneme hľadať na nete tabletky a podobné veci na schudnutie je to už s nami zúfale. Aj ja som podobne na tom. Je pravda že bez tabletky len s zdravou výživou a so športom pred 13rokmi som schudla z 96kg na 54kg. Bola som na seba hrdá váhu som si udržala do 56 asi tak 8r. ale ked som sa rozišla s priatelom začala som priberať. Momentalne mám 68kg. A teraz mi už nepomaha ani šport ani strava zdr. Je velmi ťažke rozhodnúť či objednať Lipoxal, ked jeden članok chváli produkt a ten druhý píše o tom ako o najhoršom čo pozná !

Ahoj Nikolka. To ti naozaj gratulujem, ze si tolko schudla a sama. Ja mam teraz 87 a snazim sa zhodit na povodnu vahu. Mohla by si mi prosim ta popisat, ako casto si cvicila a tak. Osobne si myslim, ze sa stravujem zdravo, len neviem, kolko by som mala cvicit, aby sa mi to podarilo. Dakujem.

Prosím Ťa Peter, ak prečítaš moju reakciu, napíš mi odpove´d. Dík. Začala som užívať lipoxal xtreme. Dnes je iba 3 deň, ale hotové zúfalstco. Hnedˇpo zapití sa snažím jesť, ale nie vždy sa mi podarí vyhn / t reakcii mojho tela. Začne to neskutočným pálením, v žalúdku nastane vojna, a mám čo robiť aby som to rozdýchala, nepovracala sa, alebo ma neprehnalo.
Mám ich radšej vysadiť, alebo tieto stavy prejdu? Čo sa týka hladu, nepociťujem ho cez deń skoro vobec, určite sa z neho dá schudnúť, no trápia ma tie satvy po zapití:- ( Dík za reakciu, Zuzana

Ahoj to ma palit v zaludku to o to ide o to spalovanie ja som to brala minuly rok a za 2 mesiace som schudla 20 kg oplati sa to urcite vydrz a nemusis to brat 20 minut pred jedlom ja som to brala a vobec som po tom ani nejedla lebo ja rano jest neviem jedz vtedy ked mas chut a pojde to ahoj diana

Chcela by som reagovať na to či kúpiť alebo nekúpiť lipoxal. S každými tabletkami, kvapkami na chudnutie je to rôzne, tak ako aj s nami. Každá musí na sebe vyskúšať čo je jej dobre. Stojí to peniaze aj trpezlivosť. Nie každá čo povie, mne to zabralo, zabera každej žene. Viem to podľa seba. Lipoxal som vyskúšala a zabral mi. Tiež som mala kedysi problémy s nadváhou, podarilo sa mi zhodiť za 10 rokov 18 kilov, teraz sa snažím udržať, len vekom je to ťažšie a ťažšie, ale lipoxal mi pomáha. každá tabletka je škodlivá, len dajme si otázku čo v dnešnej dobe nie je škodlivé?

Ahojky, adipex je liek zakázaný, čo určite viete. Je to na systém poháňania srdca, aby ste vládali a mali energiu. Namiesto toho vám poradiť jesť len sladké t.j. čokolády, kekse a nič viac. Ani chleba, ani polievky, proste nič, len čokolády. budete mať energie dosť na zvládnutie denných povinností a zaručene schudnete. Je to neuveriteľné, ale vyskúšajte to zo 3 dni a uvidíte. Adipex je strašne škodlivý na srdiečko. Je to istým spôsobom učinkom tak ako droga.

Ahoj… Zaujímalo by ma, ako si si upravila stravu. Ja mám 15 rokov, aktívne sa venujem tancu, mám dve tanečné. Tancujem aj latinsko-americké tance ale aj moderný tanec a komerciu. Moja výška je cca 162 cm a váha približne 57-58 kg. Ako asi každá tínedžerka mám komplexy z rýchleho priberania a “pneumatík” na bruchu. Viem, že som vo vývoji, a nemala by som sa obmedzovať diétami a podobnými vecami. Ale aj príbuzní si všimli, že som dosť pribrala. Snažím sa chodiť do posilky, hľadám rôzne cviky a snažím sa obmedzovať vyprážané jedlá, sladené malinovky… Odmalička som zvykla piť mlieko, minimálne pohárik denne. Ale teraz okrem neho veľmi rada pijem hlavne čistú vodu, vždy pred spaním si proste musím dať. :slight_smile: Avšak v škole si snažím stres odbúravať pomocou jedla, čo viem že nie je dobré. Strašne chcem schudnúť, hľadám aj rôzne prípravky na chudnutie, ale pre mňa to ešte asi nie je vhodné, nakoľko nie som ešte ani plnoletá. Mám doma ešte asi tak 7 tabliet Lcarnitinu, ktorý som si kúpila v posilke, a riedim si ho s vodou, asi tak jednu tabletku si dám do 200 ml vody. Dávam si ho občas počas cvičenia v posilke. Mohla by som sa ťa opýtať, ako by si mi poradila upraviť stravu, príp. ktoré jedlá úplne vyradiť?

Schudla som z toho 7 a pol kg plus čo som držala dietu a od 18tej som nejedla už vobec nič :slight_smile:

Ahoj, mohla by si mi napisat na email Lenia.Bognar@gmail.com? či to pomohol ten adipex, a odkial si ho mala?

Na chudnute je ideálny pohyb, pitný režim a vhodná strava! a to všetko je vo Vibrostation v Apolle na Prievozskej / BA

Ahojte, ak vas zaujímajú tabletky na chudnutie, pozrite sa na stránku http://www.tabletky-na-chudnutie.sk, najdete tu aj recenzie a hlavne informácie, o tom že niektoré sú zakázané a nebezpečné…

Pozrite si recenziu Lipoxalu http://www.polakova.sk/lipoxal... . sú tam aj ďalšie tablety na chudnutie, ale podľa môjho názoru nedokážu to, čo slubujú

Tablety a aj pri vyššom tlaku sú vhodné :) Kamarátka na nich fičala 5 mesiacov a dala dole 17 kíl úplne super to zrobila ale zmenila stravu a začala používať rotoped :) a ten lipoxal mala originál z lipoxal.sk

Tabletky na chudnutie - http://track.greencoffeeplus.s... ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 10 kg.

Tabletky na chudnutie - http://track.greencoffeeplus.s... ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 12 kg.