Ľudoví liečitelia

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakého dobrého liečiteľa v BA a okolí, ktorý už aj niekomu naozaj pomohol? Lekári mi nevedia pomôcť, skúšam už všetko.

Skúste na chiropraktika@gmail.com

Ahoj. A s cim konkretne potrebujes pomoct ?

Ak máte problém s chrbticou tak určite skúste vo Svätom Martine neďaleko Senca.Kontakt na pána je na týchto stránkach niekoľko krát uvedený.Nech sa Vám podarí bolesť odbúrať.S pozdravom Luba.

ahoj mas skusenosti s tym panom od senca

ahojte, poznam najlepsieho ludoveho liecitela z bratislavy. pomohol nielen mne, ale aj vela mojim znamym… kontakt poskytnem na maily mirec.hrivnak@centrum.sk

Ano mám a veľa ďalších ludí na týchto stránkach o skúsenostiach s týmto pánom píše.Určite doporučujem vyskúšať a budeš spokojný.Ak skúsiš tak napíš ako sa Ti darí. S pozdravom Luba.

Najlepší je pán Ondrej z Levíc, je úžasný, ani lekári nechápu, ako je možné to, čo dokáže on urobiť so svojimi dlaňami. Obráť sa na neho, lieči aj veľmi ťažko chorých, aj onkologických, aj takých, ktorých už pochovávali, dokáže neuveriteľné veci. Neplatí sa u neho, je to Pán liečiteľ!!! Tel.kontakt 0907 584 520.


Rada by som poziadala o kontakt na seriozneho liecitela, oblast Zilina.
Dakujem za ochotu

Výborný liečiteľ je v Leviciach, je to pán Ondrej Szabo, učil sa u samotných bosoriek, má v dlaniach zázračnú moc. Lieči aj ťažko chrých, vyliečil aj takých, ktorých lekári odpísali. Mnohý z doktorov chodia k nemu po rozumy, keď si nevedia rady. Nedávno bol v reflexe, kde liečil. Lieči od ľahkých ochorení, cez chronické, po ťažké. Cohodia k nemu ľudia zovšadiaľ, treba sa objednať, len akútne a zlé stavy berie bez termínu. A ešte deti. Za liečenie nezoberie od vás peniaze!!! Je to neuveriteľný človek, s darom od boha. Kontakt na neho je 0907 584 520.

Ahoj Mirka! Nevieš, či lieči aj psychické poruchy? Ja mám totiž sociálnu fóbiu, ktorá sa prejavuje panickými stavmi. Nedá sa s tým normálne fungovať. Ďakujem za odpoveď!

Ahojte, vie mi niekto odporučiť dobrého liečiteľa v Košiciach?Ďakujem.

ahojte aj ja mam asi socialnu fobiu a vzdy sa strasne cervenam…volali ste mu uz niekto…neviete ci lieci aj soc. fobiu…dakujem

Ahoj Dada, zatiaľ som mu nevolala. Ale možno by sme sa mohli dohodnúť, zavolať mu a ísť tam prípadne spolu. Ja sa síce nečervenám, mne sa skôr stáva, že mi na verejnosti príde zle, začne mi byť strašne horúco a mám pocit, že odpadnem. Je to dosť nepríjemne, lebo občas mám aj strach ísť niekam medzi ľudí, dopredu sa bojím, že sa mi to znova stane.

ahoj, janka…no mohli by sme sa nejako dohodnut, lebo ja uz fakt neviem co mam robit.
ja mam este len 15 rokov,ale strasne mi to ovlyvnuje zivot.to by bolo super tak mu zavolas???

no skúsim mu zavolať a potom ti sem napíšem, čo mi povedal:o)

no super dakujem:):)dufam, ze sa to da vylieci t aj takto…

no ako zistila si niecoo??dakujem

No zistila som to, že keďže je to psychický problém, nedá sa to liečiť rukami, ale sú potrebné bylinky a domáca liečba. Tento problém sa vraj nedá úplne odstrániť, iba “uspať”:o(Je však potrebné sa zastaviť osobne. Vraj má vo štvrtok zatiaľ voľný celý deň, ale treba si zavolať a objednať sa. Pani, s ktorou som rozprávala mi ponúkla aj viac termínov, ale všetky boli na konkrétnu hodinu. Ten štvrtok by bol ideálny. Ja som sa zatiaľ neobjednala.

takze tento stvrtok??ja tam asi zavolam…aj ked nemam odvahu ale skusim to…nech to uspi:)