Ľudoví liečitelia

aj ja som uz volala…a povedala mi, ze mozem prist 27.jul…a ze sa prestym mam este objednat…ja to mam blizko, lebo som z dudiniec…aspon to vyskusam

mám problém s policytickými obličkami, nakoľko mám veľmi vysoký kreatín,hrozí mi dialýza,prsím o radu ako sa tomu dá predísť a či je to vôbec možné,prípadne poradť liečiteľa.

Veľmi dobrý liečiteľ je v leviciach, vyhladala ho aj televízia, volá sa pán ondrej szabo, lieči dlaňami, od lahkých chorôb až po ochrnutia. Onkologické choroby, kosti, miechu, no asi proste všetko. Chodia sa k nemu radiť doktori. Mne osobne pomohol s pankreasom, lekári ma posielali z jedneho poschodia na druhé, z jednej nemocnice do ďalšej…pripadal som si ako experimentálny králik, no príšerné. Dal ma dokopy za nikoľko týždňov, chodím k nemu na kontroly, ale všetko je chvalabohu v poriadku. Len poviem, že pre lekárov som bol prakticky odpísaný pacient, vyprávali mi ako dlho budem s týmto žiť a pod. Som rád, že som stretol práve takého človeka ako je pán Ondrej. J eto liečiteľ s veľkým L. Jeden z mála, ktorý sa riadi tým, že za liečenie sa neberú financie, a keď už je v človeku ten pocit, že niečo musí dať, tak radšej ,naturálie,. A pre všetkých tápajúcich - číslo na neho je 09 07 584 520.

Určite mi potom daj vedieť, ako si dopadla. Ja som zo Žiliny, takže to mám troška zložitejšie, aj čo sa týka dovolenky. Takže to vidím až na august alebo september. Ale budem rada, keď sem potom napíšeš.

Re: ľudoví liečitelia
Chcela by som poradiť, či existuje liečiteľ, ktorý by mi vedel pomôcť. Po liečbe z ťažkej depresie, ktorú som prekonala pred viac ako rokom, mi zostalo hučanie v hlave (kvôli tomu beriem stále antidepresíva, lebo to hučanie akoby sa zhoršovalo)a lieky ma držia takpovediac nad hladinou. Od jedného liečiteľa som si objednala bylinky proti tomuto hučaniu v hlave, ale psychiater mi povedal, že mi to nepomôže a s liekmi to kombinovať nemôžem. Neviem ako ďalej, som zúfala, lebo nepociťujem žiadne zlepšenie,ale naopak. Nechcem strácať nádej a preto stále hľadám pomoc. Som z Košického kraja a už vopred ďakujem za každú radu.

urcite sa ozvem…:):)a drzim palce aj tebe:)

prosim vas, nepoznate niekto uspesneho liecitela neplodnosti? dakujem

Ja som mala podobny problem a pomohol mi je to
velmi dobry liecitel je velmi drahy ale mozem povedat ze mi pomohol.Ja som mu napisala mail on sa ma opytal na par veci a bolo.Najlepsie na tom je to
ze snim sa vobec nemusite stretnut ale vrelo oporucim kazdemu zaobera sa vela vecmi od chorob az po vase stastie v buducnosti.Jeho
Mail je p.grun@atlas.cz

Ahoj Martina mne tiez pomohol mal som psoriazu
a do 3och tyzdnov som nemal na svojom tele nic je to vinikajuci liecitel bol som snim velmi spokojny.Moju manzelku stele bolievala hlava mala migreny dal jej nejaky kremik potierala si ho asi tyzden a od vtedy ma u asi 2 roky pokoj

Prosim ta mohol by si mi dat kontakt na toho liecitela lebo aj moj otec ma psoriazu a nic ani masticky mu moc nepomahaju. Dakujem

ahoj skus p.grun@atlas.cz Pomohol
aj mojej dcerke mala tazku diagnozu a dostal
ju stoho…

Dobry den,mozem Vas poprosit o informaciu odkial je tento pan liecitel a tel.kontakt na tohto pana,pripadne nejake informacie o nom.dakujem velmi pekne

Re: aliassen
Ahoj. Prečítala som si Tvoj príspevok ako aj ďalšie. Volala som pánovi Ondrejovi a povedala som mu svoj problém. Pýtal sa ma na lekárske vyšetrenia, tak som mu povedala, že som mala robené všetko, na čo sa pýtal. Teda od interného vyšetrenia až po neurologické. Pričom ma stále lekári odporúčali s mojim hučaním v hlave na psychiatra, kde som sa liečila z depresie. Potom mi jeho asistentka povedala, že s tým hučaním mi on nebude vedieť pomôcť, tak idem opäť na neurologické vyšetrenie, ak mi nepomôžu lekári a ani on, tak si kladiem otázku ako ďalej. Nehcem strácať nádej.

dobry den chcela by som sa porozpravat s niejakym liecitelom preto ze uz roky som chora bola som 4 razy operovana po zenskej stranky aj mam vsetko vybrate teras sa niecim na hematologii a picham si fraksiparin aj sprej pouzivam na astmu a zobrali mi krv nasli mi ze nu pozityvny vysledky na onkomarkery a teras mam strach uz som tolko liekov brala ze som sa priotravila lezala som na ISK na internom tak by som bola vdacna keby mi aspon poradili ako mam sa s tym vyrovnat bojim sa aby som nemala levkemiu krvy mam dva deti a muza tak vas poprosim ak keby sa dalo tak mi zavolajte na cislo0907633109 dakuvam vam uz vopred

ahoj dada a jana.

ja mam tiez problem so socialnou fobiou a vlastne som sa sem dostala lebo som hladala info ohladom pana Ondreja.

Boli ste u neho? Aj vam vedel pomoct?

ahoj dada a jana.

ja mam tiez problem so socialnou fobiou a vlastne som sa sem dostala lebo som hladala info ohladom pana Ondreja.

Boli ste u neho? Aj vam vedel pomoct?

Ahoj Gejza, skus pana liečiteľa Olešňana z Čadce. tel.č.: 041/4325227

Dobrý deň, pozná niekto prosím Vás p. Popluhára, ktorý lieči v Košutoch?

Dobry den, nedavno som navstivil pana Szaba z LV a jeho sestru p. Zanu. Su to dvaja ludia s perfektnym srdcom ochotní pomoct kazdemu. A naozaj pomahaju. Pan Szabo je vynikajúci liečitel, lieci rukami, má uzastne schopnosti, to co dokaze. Liecia bylinkami - ved poznate to, na kazdu chorobu existuje nejaka bylinka. Su z Levic, vrelo doporucujem, mal som psychicke problemy(depresia, uzkost, smutok), ten kto chce nieco spravit so svojim zdravim, tak by nemal ani váhat ich navstivit, nech su aj na konci sveta. Tel. pana Szaba: 0907 584 520.

A nezabudajte, vsetky choroby si pritahujete sami a iba Vy sami musite urobit najviac prace na svojom uzdraveni…