Ľudoví liečitelia

bola som uneho a zatial nic a este sa chystam
len tie poplaty…hrôza…

A to vam nevadi,ze idete za niekym,co sa ucil u bosoriek,ako pisete.vy viete,co je to bosoractvo? a ci viete ako skoncia bosoraci,carodejnici?akou mocou to cinia? a ci len vy ste si ho tak nazvali -jemu nie k cti?

1 Like

pan Gejza,da sa ti pomoct Dobry Boh nam dal bylinku na kazdu chorobu.Potrebujes si vycistit krv.nazbieraj si praslicku rolnu a praslicku mociarnu.poprestihuj noznicami ,a vysus.ked mas k nej blizko,cerstva je lepsia.lesnej je dost na poli hadam vsade a mocjarna rastie v lesnych alebo polnych jarkoch.je hruba ako prst aj vysoka-rozoznas.z rolnej si rob caj-1lyzicka na salku 3 krat denne po dobu 2 tyzdnoch.mocarnu za hrst vnate zalej vrjacou vodou a nechaj pod pokrievkou v hrnci luhovat 20 minut.urob si sedaci kupel -po oblast pupka -dolej teplu vodu a posed vo vani pol hodiny.do vody mozes pridat za lyzicu morskej soli a za lyzicudetskeho -cisteho -olivoveho oleja. po 2 tyzdnoch budes iny clovek ,kazda nemoc nas upozornuje na nase omyly,mozno si na niekohoho zanevrel .ked bude dusa zdrava aj telo vyzdravie. Ja zijem v amerike tak nateraz mi mozes napisat v pripade nejasnosti na ;perunka@centrum.sk

su choroby ktore si privodime sami,ako nasledok hriech ,ale su choroby za ktore nemozeme,jednoducho sme v nespravny cas na nespravnom mieste ,v blizkosti nespravnych ludi.su choroby telesne,nasledok nespravnej vyzivy-nezdrava voda,zamoreny vzduch,sami viete…ale su dusevne choroby pravym menom nazvane tie ktore sposobuju demoni.su to necisti duchovja a sluzobnici temnych syl-nejdem rozoberat.len ozrejmujemskutocnost.jednoducho treba ich vyhnat!v niektorich pripadoch staci pomoc lekara.napiste mi svoj imail-poradim.

Viem viac ako si myslite. Ja som sem napisal moj nazor na nich, vysvetlovat mi nikto nic nemusi. Ked raz padnete v zivote na uplne dno, potom si spomente nato co som pisal… Alebo si pozrite Secret. Cele je to aj o tom.

Maju schopnosti ake ma velmi malo ludi, uvedomuju si veci o kt. Vy nemate ani tusenie. Pomahaju ludom a presne viem ako takyto ludia skoncia. Ludia co svoje schopnosti vyuzivaju v dobro inych. Vzdy sa treba pozriet aj na tu druhu stranu tej veci, nie len na jednu a zamysliet sa, ale niekedy to da vela namahy…

Citam tu od Vas nejake prispevky, iste ste v zivote toho prezili, ale toto je len moj nazor, ja mam zase cuch na ludi a viem co citim k nim.

Ja som bola tiež v Leviciach u p. Szaba a jeho sestry. Mne pomohli, aj mojej mame, naozaj im zato veľmi ďakujem. A boli veľmi milí. Ja som už navštívila veľa liečiteľov ale títo boli naozaj dobrí. Pán Szabo má určite niečo v rukách, to som ešte nikdy necítila také teplo a silu, až mi zle zostalo. Dali mi čaje, ktoré ale treba piť, ja som to dodržiavala… ak niekto čaká zázrak len tak, tak sa ho nedočká nikde. Konečne sa cítim dobre, mala som problém s pankreasom, trávením a nevedela som sa z toho dostať. Ja ich určite odporúčam…to je moja skúsenosť. Normálne sa človeku chce žiť keď stade odchádza. :slight_smile:

Zdravim, nevedel by mi niekto poradit bud liecitela, alebo nieco na prirodnej baze na psoriazu? Uz som skusala hadam vsetko a lieky uz ma nebavi brat a ked ich vysadim, tak sa hned vysypem… Dakujem vopred velmi pekne

Pozna niekto liecitela aj na liecenie muzskej neplodnosti? Ide o poskodene a malo sa pohybujuce spermie. Velka vdaka!!!

…este sa chcem opytat, ci tu spominany p. Szabo z Levic vam v podobnom probleme pomohol. Alebo niekto iny? Vdaka!

dobrý večer, chcela by som poprosiť , môže mi niekto poradiť čo mám robiť s krčovými žilami? manžel ich má ako hurky

to sa mi nejako nezda, ze nie je potrebne osobne stretnutie, ale staci iba komunikacia cez e-mail, a s cim konkretne si mala problemy??

Ahoj, nevedel by mi niekto poradiť niečo proti bolestiam hlavy? trápim sa s nimi už tri týždne, migréna to nie je, očné vyšetrenia aj ORL boli negatívne, ešte ma čaká neurológia, ale predpokladám, že aj to bude negatívne. neviem z čoho to môže byť. alebo ak niekto vie, kde sa dajú zohnať “malé švédske horké”, počula som, že zaberajú na veľa vecí, vrátane bolestí hlavy “bez príčiny”. vďaka

ahojte.
Nepoznáte niekto liečitela v Bratislave.
Mám problém s močovými cestami.
Pomohol už niekomu nejaky s týmto problémom?

mail na chiropraktika pana Danca je danacza@gmail.com

na diaľku sa mi zdá, že problém súvisí s oblasťou krížnej chrbtice, nepáči sa mi ani oblasť brušná

Zdá sa mi, že príčinou depresie boli akési nespracované informácie z vonku, ak by došlo k ich správnemu spracovaniu, problém by mal odoznieť sám

Moja dcérka trpí častým nutkanim na močenie nezaberajú lieky prosím pomoc

Klobuk dole pred p. Ondrejom Szabom, ktorý lieči rukami a jeho sestrou Zanou, ktora veští, moj nazor je ze je toto najlepsia dvojica aku som kedy stretol. P. Szabo 0907 584 520. Zana: 0915 766 114. A to ze sa tu pokusil ich niekto ociernit, to je clovek, kt. sa musi este prijst na vela veci v zivote.