Ľudoví liečitelia

Moj syn mal akne a chodil na rozne vysetrenia a bol dokonca aj v nemocnici. Vymenili sme troch lekarov a nakoniec sme isli do statnej nemocnice a pani doktorka mu naordinovala Curacne je to derivat vitaminu A, ziadene antibiotika. V priebehu osem mesiacov sa mu akne vyliecili, skoda, ze sme tam nesli skor, pretoze nemusel trpiet a ma aj male jazvy.

Mali by ste zajst s dcerou na endokrinologiu, kde liecia, hormonalne vykyvy v organizme a nasledne nasadia liecbu.

Ahoj, môžem poprosiť kontakt na toho liečiteľa? Mám problémy s chrbticou…

Dobry večer, mam viac zdravotnych problémov mohla by som vas poprosit o nejaky kontak na toho liečitela ?
Ďakujem velmi pekne

Kožou sa telo snaží zbabiť toxínov. Stav hrubého čreva a pľúc ovplyvňuje stav kože. Ak ste liekmi potlačili svoje problémy s kožou, problém ste neodstránili, len ste ho zatlačili do vnútra tela. To, čo bolo na povrchu kože a signalizovalo zanesené hrubé črevo a zle fungujúce pľúca, ste presunuli na pečeň a žlčník. Bravo!

Milá babička Mária, každá choroba sa dá vyliečiť, ale nesmiete liečiť jej prejavy, musíte zistiť jej pôvod. Váš vnúčik zrejme nebol dlho kojený. Kravské mlieko je určené pre teliatka, ktoré sa stavajú na nohy hneď po pôrode. Naše deti začínajú chodiť cca v 12 mesiacoch. Je to ťažký alergén a postihuje hrubé črevo bábätka. Treba zistiť čo si priniesol na svet z lona - placenty, plodovej vody a rodidiel. Toto je cesta najhorších pôvodcov našich neskorších zdravotných problémov, nie DNA. Dajte vnuka a jeho rodičov vyšetriť na plesne a parazity u kvalitného poradcu. Nie v oficiálnom laboratóriu - tam Vám neodhalia ani obyčajné škrkavky.

Neexistuje psychická porucha, ktorá by nemala pôvod v chorom tele a naopak. V starej Číne nemali psychológov. Keď vyliečili telo, vyliečil sa aj duch. Každý z orgánov nášho tela je zodpovedný za určitý psychický stav. Ak je chorý orgán, je postihnutá psychika. Začnite sa vzdelávať v oblasti parazitológie - ale nie tej oficiálnej. Viete napríklad o tom, že pôvodcom Parkinsona a iných nervových porúch je trichomonáda vaginalis?

Vzdelávajte sa. Kojenecká žltačka je prejav parazita v tele dieťaťa. http://darzdravia.sk/jelisejevova.php a iné

Deti sú lakmusový papierik vzťahov v rodine. Pátrajte veľmi citlivo na tejto pôde.

Vážená pani Erika, celiakia v podstate neexistuje, je to vymyslená choroba. Dcéra zrejme bola málo kojená a skoro ste začali používať náhradu z kravského mlieka a dcéra má problémy s výstelkou hrubého čreva, určite pliesne a parazity. Odporúčam Vám vzdelať sa v tejto oblasti. Skúste možno tu: http://darzdravia.sk/jelisejevova.php + Hana Báhová a iné

Problémy s kožou = ťažko skúšané hrubé črevo a pľúca! Naučte sa správne dýchať - pomôžete telu zbaviť sa toxínou ktorých sa snaží zbaviť kožou. Telo sa zbavuje látok toxických pre telo močom, stolicou, pľúcami a kožou. Ak je hrubé črevo nefunkčné (zácpa alebo ťažká priechodnosť, mále pijete vodu a teda ani ladviny nevládzu a ešte k tomu zle dýchate, všetko si to odnesie koža. Vyčistite si hrubé črevo, naučte sa piť čistú vodu, naučte sa efektívne dýchať, začnite sa úplne inak stravovať. Prestaňte piť mlieko a výrobky z neho. A už nikdy kávu do mlieka.

Dobry den viem Vam pomoct lime@atlas.sk

Pani, poznam ako sa lieci tik oka z vlastnych skusenosti. Staci synovi potierat oci vyluhovanymi sackami z caju repika, zihlavy alebo lubovnika bodkovaneho dva tri krat denne dokym neustupia priznaky. Davajte mu B - komplex.

Prosim, chcela by som prist ze panom Kovacsom. Mam problem s chrbticou. Som zo Slovenska. Je to surne. Dakujem. rachelova.

Kyky - jitka
POZOR - POZOR
OMLOUVAM SE VSEM DOBRYM LEčITELUM KTERI POMAHAJI K UZDRAVENI
ale nebudu se omlouvat šarlatanum kteri lidem nepomahaji spis opačne, , nedavno jsem psala prispevek sem na tabuli o nazvu to černy humor nebo zivotni zkusenost a blbost, na seznamce se obevil lečitel, ja ktera o tom neco vim sem se snim dala do psani, , pana lečitela z prešova nebo z bardejova tezko tenkrat rict poto že rano mel napsany na pofilu ostava v poledne zlin odpoledne, praha a vecer pisek tak me to bylo divne co jeto za človeka ktery tak rychle meni sve bydlište, , , a ono nemenil jen jezdi za pacientama, slovo dalo slovo a daly jsme se do reci vymenily si telefony a komunikovali jsme pan byl nadseny ze mam zajem kdyz jsem se ptala jak dlouho se lečitelstvim zabiva rekl 9 let, , to me rozsmalo atak se ptal poč se smeju rekla sem ze je zacatečnik ze ja pracuji v lečitelstvi uz prez 20 let a bohu diky z dobrymi vysledky, , tym se nechci chvalit ani delat reklamu, pana to velmi zaujalo a hned me chtel poznat aja duverivy blbec že ano mela jsem v sobotu a v nedely volno tak po obede v sobotu prijel, , , ja jsem ze starsi generace a stale jsem duverivy clovek ale uz sem se poucila, , pohostila jsem ho povykladala jsem mu me skusenosti jak lečim atd dokonce u me prespal a na druhy den me ukazal jak leči, NO NIC BOLESTIVEHO JSEM V ZIVOTE NEPOZNALA, , takjsem zas ho poznala o neco lip, , na to pri odjezdu me rekl že kdyz jel ke me tak dostal velku pokutu že nezastavil na stopce, , , , bohuzel to ale neni pravda tet uz to vim jeto jeho taktika, , , a jestli mu nepujčim 100 eu, na benzin aby dojel do presova ale pri tomto me rekl at mu napisi cislo sveho učtu že me to hned preposle zpet, a to se nestalo po upozorneni se ze me stala podvodnice šarlatanka bezdomovkyne, a jeste vic takych esemesek sem dostala v nekteych me dokonce proklel a vyhrozoval likvidaci, , ze vi kde bydlim ze si to se mnou dojde vyridit atd.
TAKžE PONAUCENI DEJ TE SI POZOR KOHO DO DOMU POUSTITE A ZA DOBROTU NA ZEBROTU Z TAKOVYM LEčITELEM, , ani nevite jak bych rada vam napsala jeho jmeno i fotky dala aby jste si daly pozor na takovyho pana "lečitela"ale ten me napadl ze me da k soudu za vyjadreni sveho nazoru na tychto stankach a dokonce nekte zpavy ktere jsem psala byli odstraneny nevym jakym spusobem ale sou pryč a tet me vyhrouje zas už sem byla na policii a verte me že uz mam kontakt na casopis kdy to zverejnim i z meilama a sms co jeto za lečitela, , tady je videt lidska dustojnost bohužel tento pan asi nezna co to je slusnost, posledni verze je že ja sem ho k sobe volala a tak si ten benzin musim zaplatit ja ktere nic neni jsem zdava nepotrebuji tako vou pomoc ale aspon vim jak UDAJNE LEčí, TAK PROSIM DOBRE LECITELE KTERI LEčI A POMAHAJI POMAHEJTE DAL JSME TU NATO ALE VY šARLATANI SI NEUVEDOMUJETE žE JEDNOU zA TOTO CO DELATE A KAZITE BUDE TE POTRESTANI JE ME VAS Už TET LITO A PrEJI VAM ABY BYL K VAM BUH MILOSTIVI, važeni ctenari dejte si pozor a dbejte na svoji ochranu a na sve zdavi zivot je krasny ale kratky, , nevim jak dlouho tento članek tu ustane ale doufam ze si to prečte moc lidi a date si pozor a neverte tomu ze enrgiterapie je dar z hora jeto blbost

Podvodník, mám sním špatné skúsenosti, vyberá nehorázne peniaze a nevie pomáhať POZOR NA PETRA Z PREŠOVA - BARDEJOVA a ešte odvšadiaľ. Dobre tu napísala pani s Prešova že taký tam neexistuje

Klameš Viera, alebo je toto sám Peter čo sa ponúka !
Vysoký retiazku na krku a nebojí sa Pána Boha, schováva sa za obrázky Ježiša a Panny Márie. Poriadna adresa nikde neexistuje, kto vlastne si ?

Lara podvodník a berie nehorázne peniaze a naviac obťažuje

Valentino ten pán Petr kde má bydlisko v Bardejove je neznámy, čo tu zavádzaš ľudí ? Podvodník bez adresy ? Toto by mala prešetriť riadne polícia, ani v Prešove nemá trvalé bydisko ! Potom ako lieči ? Kde je zaregistrovaný ? Nikde ako liečiteľ nemá licenciu POZOR !

Mária presne si to opísala a výsledok žiadny, len si prišla o peniaze za nič a on si robí zrejme platené výlety aj po Čechách a Morave