Ľudoví liečitelia

Kontak na pani jitku 0940898138 slov tel, , , ,
čeky kontakt 00421604927199

Mam prozbu kdo byl u lečitela petra z Bardejova prosim vas jak je ten clovek asi stary kolko ma rokou, a mužete ho aspon trochu popsat na internetovych strankach si myslim ze se vydava za pana petra a pravde podobne to bude nejaky pochybny človek budte tak hodny a kdoho zna napiste dekuji

Martinka, nap. mi Váš email:)

A čo tak endokrinológ? Predpokladám, že dcéra k nejakému chodí. Ak nie si s nim spokojná, zavolajte do Ľubochne a objednajte sa tam. Tam bola moja známa a pomohli jej. Aj ja sa liečim na ŠZ, ale verím len lekárom. Ak chceš bylinky, nájdi sa na googli, alebo v Trebenovej knihe o bylinkách. Nič ťa to nestojí a nejakému neznámemu človeku chceš dať zarobiť? Nakecá ti taľafátky, dá ti neškodnú bylinu, aj tak ti nepomôže. Žijeme v 21 storočí, hádam neveríte ľudovým liečiteľom!

Dobrý večer Andrea, aj ja si poprosím kontakt na toho liečiteľa, čo pomohol Vašej priateľke. Ďakujem.

Žijem v Prešove sto rokov a o žiadnom liečiteľovi som nikdy nepočula.

Ale nepíšete, koľko si vypýtal.

Lidicky dejte si pozor ja vim ze tonouci se stebla chyta ale nebud te tak duverivi, je potreba si toho cloveka doopravdy proverit, , dava vam svoji energii jak vi vite ze zrovna on ma dobru energii, a lečeni energoterapie neni dar od boha ale naučena metoda, , kterou predvadi a zkousi na vas i na me ji zkousel a bylo to bolestive drasticke a neučinne a uz bych na to nikdy nesla, , a hlavne on se tuto metodou snazi lečit bolest ale bohužel nikdy nenajde to co to spusobilo a ani to nezrusi tim padem se to vraci neni jasnovidny clovek takze dejte si pozor jeto vase zdravi vas život,

Prave p. Petr leči tu metodou energoterapie najdite si to na internete muze se kazdy v tomto zdokonalit a naucit, a o tech penezich to neni pravda a to co navyklada vam nemuzete verit, , ale dar z hora určite nema to ze pouziva svoji energii ano ale jak viš ze ji ma dobrou? ze od druhych lidi nenachyta na sebe kdejake svinstvo a pak to muzes dostat i ty pozor neni to dobry, je meto lito žeto tak musim napsat ale bohužel pravda je jinde

Pani me tvrdil pan Petr ze na dalku nelze lečit zeto neexistuje tak asi vy jste vyjimka ale nebud te tak duveriva vime o tom taky neco, nema dar ale je to naučena metoda energoterapie najdite si to nainternete co to je preji vam aby jste byla zdrava a nepotrebovala takovy lidi kteri se nazyvaji lečiteli!

Martinko doufam ze si tam nebyla z tu malu u p, petra ? prosim te dejsi pozor nema dar jeto naucena metoda to neni dobry lečitel

Jeto blbost bere si penize a mato dobre zpočitany

Ano mate nekteri pravdu jestli ma dar a leči dobre mohl by to delat za darmo ale bohuzel žijeme v teto dobe kdy je potreba nekde zit a platit eletriky a zehnat topeni kdyz dojdeme k lecitelovi hledime kde jsme dosli bohuzel jeto dobou a ten lečitel musi taky neco jist
a verte ze ty starosti bolesti problemi vse co tam donesete, s tym se tem lečitel musi poprat a kdyz pujdete k prsychologovi ten nedostane zaplaceny od pojistovny? bohuzel neni to jak v nemecku tam maji lecitele u lekare a tam uz nato dosli ze tyto lidi jim setri finance tak si je plati sami jako poradce to je bohužel jinši system než u nas, ,

Ano jeto psany jednou osobou aspon si to myslim aj ja a never te vsemu tu jeho metodu energoterapii se muze kazdy naucit najdite si to na internete, neni to dar z hora

Zdravim. Citam tu vase prispevky a strasna hruza vas hlada nejakeho dobreho liecitela. Ja sa zaoberam liecenim uz hrozne dlho a nedavno som sa zoznamila s panom ktoreho objavil majster liecitel z Rakuska ktory vlastne usmernoval aj moju drahu zivota. Jedna sa o velmi mileho a pozitivneho cloveka ktory je obdareny obrovskou silou. Ja osobne som ho videla pri lieceni a videla som aj dokaz toho ze fakt pomaha. Byva v okoli Rimavskej Soboty. Ovlada aj madarsky a nemecky jazyk nakolko lieci prevazne v Madarsku. Co je asi pre vas velmi dolezite je financna stranka. Ja viem ze nic nepyta, ale financny dar neodmietne. Ak by niekto potreboval kontakt mam na neho mail. Rada poslem. Za skusku nic nedate.

Dobry den, chcela by som sa spytat ci niekto z Vas nema nahodou skusenosti s p. Dubjanskou z Lednickych Rovni. Kontakt na tuto pani som dostala od znamej, ale vobec o nej neviem zistit nejake dalsie informacie. Ak ju niekto poznate prosim dajte vediet.
Dakujem

Prosím vás napíšte mi na mail:andrea99nh@centrum.sk

Dobrý deň, pani Linda, pána Jána Škodáčka z Palárikovej ulisi BA som aj ja hľadala. Podarilo sa Vám ho nájsť ?
Ak áno, dáte mi naňho kontakt, alebo info ? Ďakujem

Dobry den pomožem Vam kikava@atlas.sk

Ahoj. Poslala by si mi kontakt na toho liecitela? Mam dlhorocny problem ale nejdem to rozvadzat. Lekari mi nedokazali pomoct len zmiernit priznaky. Skusim ho kontaktovat. Dakujem