Ľudoví liečitelia

Pana Slanskeho velmi dobre poznam, chodim k nemu uz skoro 10 rokov. Bola som uz u viacerych liecitelov v roznych krajinach po celom svete ale on je najlepsi. Vrelo odporucam.

Elenka mohli by ste poslat kontakt na toho liecitela? Moja adresa matonin@azet.sk dakujem.

Date kontakt

Nedari sa mi odoslat vam mail napiste mi prosim na elenka@mailbox.hu a poslem vam kontakt.

Som zdravotná sestra so zdravotnými problémami, ale Vás príspevok je pragmatický - SUPER. Tiež treba v 21. storočí skôr veriť lekárom ako… A k tomu: buďme pozitívne naladení, želajme všetkým ľuďom všetko najlepšie, nezáviďme a zdravie sa nám zlepší samo.
Niekto to povedal aj takto :pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže.

Diabetes mellitus je vážne ochorenie a ak by to niekto vedel liečiť určite by dostal Nobelovu cenu! Zatiaľ sa to žiaľ nikomu v celom svete nepodarilo! Je nutné dodržiavať diétu a všetko, čo diabetológ určí. Cukor
v krvi sa dá znížiť určitými plodinami a rastlinami a tie si nájdite na webe. Nepríjímajte neznáme sušené byliny ! ? !

Dobrý deň, prosím Vás, pošlite mi adresu na pána liečiteľa, tiež hľadám nejakého dobrého, hlavne ak niekto konkrétny má s ním skúsenosti.
Ďakujem!

Dobrý deň Janka,
veľmi by ma zaujímalo, ako ste si vyliečili štítnu žlazu. Napíšte mi, prosím Vás, vopred ďakujem!

Dobrý deň, Andrejka, mohli by ste mi poslať kontakt na p. liečiteľa? Vopred ďakujem!

Ahoj Ani, prosím Ťa, napíš, aký to bol produkt, ktorý Ti pomohol na štítnu zlazu? Ďakujem!

Mám vyskočenu platničku L5S1 7. 2mm je to hernia disku, da sa s tým prosim Vás niečo robit, vyzaruje do pravej nohy a asi aj do slabín. Dakujem za skoru odpoveď.

Pani Hlavačova nepatri sa pisat zle veci ale napište aj vy že ste hosexualne obtažovali, každa minca ma dva strany

Dobrý môžem poprosiť o kontakt na toho liečitela? manžel má cukrovku a nejak sa nám nedarí splodiť bábo, aj ked zo zdrav. dôvodov sme ok. vopred dakujem

Poprosím o kontakt na toho liečitela, dakujem vopred

Dobrý. môžem poprosiť nejake info. tiež mám štítnu žlazu. dakujem

Dobry den napište na lime@atlas.sk pomožem Vam

Budete taký dobrý kontakt na toho pána liečiteľA. Ďakujem môj email filifiliptomakin@gmail.com

Pani Elenka pošlete mi kontakt na toho pána. Ďakujem vopred.
filiptomakin@gmail.com

Pani Sivoková- Kralinská mne osobne pomohla a to trpím problémom už 10 rokov, odporučam, uplne seriozne.

Dobrý večer, prosím Vás vie mi niekto pomôcť?.. Moja mama má psychické problémy, lieky nezaberajú, má silnú depresiu už 2 roky a všade kde sme boli, či u lekárov alebo liečiteľov, nič nepomohlo. Ak niekto viete o naozaj dobrom liečiteľovi, lekárovi ktorí sa zaoberá psychickými problémami, napíšte mi prosím Vás na neho kontakt. Ďakujem veľmi pekne!