Ľudoví liečitelia

(jana) #567

Pana Slanskeho velmi dobre poznam, chodim k nemu uz skoro 10 rokov. Bola som uz u viacerych liecitelov v roznych krajinach po celom svete ale on je najlepsi. Vrelo odporucam.

(Martin) #568

Elenka mohli by ste poslat kontakt na toho liecitela? Moja adresa matonin@azet.sk dakujem.

(peter) #569

Date kontakt

(Elenka) #570

Nedari sa mi odoslat vam mail napiste mi prosim na elenka@mailbox.hu a poslem vam kontakt.

(kvetina) #571

Som zdravotná sestra so zdravotnými problémami, ale Vás príspevok je pragmatický - SUPER. Tiež treba v 21. storočí skôr veriť lekárom ako… A k tomu: buďme pozitívne naladení, želajme všetkým ľuďom všetko najlepšie, nezáviďme a zdravie sa nám zlepší samo.
Niekto to povedal aj takto :pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže.

(kvetina) #572

Diabetes mellitus je vážne ochorenie a ak by to niekto vedel liečiť určite by dostal Nobelovu cenu! Zatiaľ sa to žiaľ nikomu v celom svete nepodarilo! Je nutné dodržiavať diétu a všetko, čo diabetológ určí. Cukor
v krvi sa dá znížiť určitými plodinami a rastlinami a tie si nájdite na webe. Nepríjímajte neznáme sušené byliny ! ? !

(Dagmar) #573

Dobrý deň, prosím Vás, pošlite mi adresu na pána liečiteľa, tiež hľadám nejakého dobrého, hlavne ak niekto konkrétny má s ním skúsenosti.
Ďakujem!

(Dagmar) #574

Dobrý deň Janka,
veľmi by ma zaujímalo, ako ste si vyliečili štítnu žlazu. Napíšte mi, prosím Vás, vopred ďakujem!

(Dagmar) #575

Dobrý deň, Andrejka, mohli by ste mi poslať kontakt na p. liečiteľa? Vopred ďakujem!

(Dagmar) #576

Ahoj Ani, prosím Ťa, napíš, aký to bol produkt, ktorý Ti pomohol na štítnu zlazu? Ďakujem!

(Jozef Bukovič) #577

Mám vyskočenu platničku L5S1 7. 2mm je to hernia disku, da sa s tým prosim Vás niečo robit, vyzaruje do pravej nohy a asi aj do slabín. Dakujem za skoru odpoveď.

(aparivet) #578

Pani Hlavačova nepatri sa pisat zle veci ale napište aj vy že ste hosexualne obtažovali, každa minca ma dva strany

(Erika) #579

Dobrý môžem poprosiť o kontakt na toho liečitela? manžel má cukrovku a nejak sa nám nedarí splodiť bábo, aj ked zo zdrav. dôvodov sme ok. vopred dakujem

(Erika) #580

Poprosím o kontakt na toho liečitela, dakujem vopred

(Erika) #581

Dobrý. môžem poprosiť nejake info. tiež mám štítnu žlazu. dakujem

(jan) #582

Dobry den napište na lime@atlas.sk pomožem Vam

(filip ) #583

Budete taký dobrý kontakt na toho pána liečiteľA. Ďakujem môj email filifiliptomakin@gmail.com

(filip ) #584

Pani Elenka pošlete mi kontakt na toho pána. Ďakujem vopred.
filiptomakin@gmail.com

(sisa) #585

Pani Sivoková- Kralinská mne osobne pomohla a to trpím problémom už 10 rokov, odporučam, uplne seriozne.

(Vladka) #586

Dobrý večer, prosím Vás vie mi niekto pomôcť?.. Moja mama má psychické problémy, lieky nezaberajú, má silnú depresiu už 2 roky a všade kde sme boli, či u lekárov alebo liečiteľov, nič nepomohlo. Ak niekto viete o naozaj dobrom liečiteľovi, lekárovi ktorí sa zaoberá psychickými problémami, napíšte mi prosím Vás na neho kontakt. Ďakujem veľmi pekne!