Ľudoví liečitelia

Dobry den napište na moj email lime@atlas.sk

Dobrý deň, prosím Vás, mohli by ste mi poslať kontakt na toho pána liečiteľa? Rada by som ho vyskúšala pred tým, kým budem musieť ísť k lekárovi. Mám ženské problémy.

Lime@atlas.sk

Paní prosím moc napište mi na email milgrettt@seznam.cz

Prosím o pomoc jsem s prahy a mam ušní tinitus pískání v uších jsem stoho na dně je mi 35let prosím napište mi milgrettt@seznam.cz děkuju za odpověd MILUŠE

Dobry den Elenka, mozem poprosit kontakt na toho liecitela? dakujem :slight_smile:

Dobrý den chcel by som poprosiť aj ja kontakt na toho pána liečitela z rimasvskej soboty mama tažkosti s platničkami a neviem si už rady. dakujem

Andrejka, poprosim o kontakt na toho pana…

Ahoj Reni,
prosím Ťa, našli ste nejakého liečiteľa, kt. mamine pomohol? My sme na tom úplne rovnako. Tiež to začalo “žlčníkom”, a zrazu je to 4. štádium rakoviny. : ( Budem rada, ak mi napíšeš. Ďakujem.

Pozdravujem. Po prečítani Vašeho príspevku by som Vás chcel poprosiť na toho pána liečiteľa z okolia rim. Soboty. Mám dlhotrvajúce problémy s prostatou a skúsil by om či by mi pomohol. Vopred veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Martin.

Dobry den Elenka, mozem poprosit kontakt na toho liecitela? dakujem :slight_smile: môj email solcansky@atlas.sk

Zdravim aj ja by som poprosila kontakt na liecitela, mam dlhodobe problemy z prasknutou plotnickou, na chvilu sa to polepsipodanim ozonu ale potom sa to vrati. dik

Dobry den mna by zaujimal ten pan, ktoreho ste spomenula viete na neho kontakt a kde posobi? dakujem
katkat781@gmail.com

Pozrite stranku www.citaminy.sk a www.detoxipan.sk

Pravdepodobne to budete mat z chrbtice asi driekove platnicky vam tlacia niekde na nerv alebo osteofyty skuste si dat spravit CT chrbtice
Skore uzdravenie

Dobrý deň, mohli by ste mi dať kontakt na pána Kovácsa?

Dobry den, chcem len poradit, dobre sa osvedcila metoda immunics a liecenie SRT. Skuste si pozriet na nete.
Zelam pekny den:)

Dobrý večer, chcela by som poprosiť pani Elenku o kontakt na pána liečiteľa z okolia Rimavskej Soboty. Ďakujem.
monika.murgasova@gmail.com

Pani Elenka, môžem Vás poprosiť o kontakt na spomínanèho pána z Rimavskej Soboty?
monika.murgasova@gmail.com

Pozitivny pristup k zivotu, zmena stravy, viacej zeleniny a ovocia hlavne kiwi, banany, jablka. Ja osobne si objednavam liecivo Mumio ciste. Raz som na posedenie zjedla dve tabletky a zdvihla sa mi nalada zo smutnej na veselu. www.mumio.sk