Ľudoví liečitelia

(jan) #587

Dobry den napište na moj email lime@atlas.sk

(Majka) #588

Dobrý deň, prosím Vás, mohli by ste mi poslať kontakt na toho pána liečiteľa? Rada by som ho vyskúšala pred tým, kým budem musieť ísť k lekárovi. Mám ženské problémy.

(lime) #589

Lime@atlas.sk

(miluše moravcova) #590

Paní prosím moc napište mi na email milgrettt@seznam.cz

(miluše moravcova) #591

Prosím o pomoc jsem s prahy a mam ušní tinitus pískání v uších jsem stoho na dně je mi 35let prosím napište mi milgrettt@seznam.cz děkuju za odpověd MILUŠE

(lenka kozuchova) #592

Dobry den Elenka, mozem poprosit kontakt na toho liecitela? dakujem :slight_smile:

(Tibor) #593

Dobrý den chcel by som poprosiť aj ja kontakt na toho pána liečitela z rimasvskej soboty mama tažkosti s platničkami a neviem si už rady. dakujem

(gabika) #594

Andrejka, poprosim o kontakt na toho pana…

(Renáta) #595

Ahoj Reni,
prosím Ťa, našli ste nejakého liečiteľa, kt. mamine pomohol? My sme na tom úplne rovnako. Tiež to začalo “žlčníkom”, a zrazu je to 4. štádium rakoviny. : ( Budem rada, ak mi napíšeš. Ďakujem.

(Martin ) #596

Pozdravujem. Po prečítani Vašeho príspevku by som Vás chcel poprosiť na toho pána liečiteľa z okolia rim. Soboty. Mám dlhotrvajúce problémy s prostatou a skúsil by om či by mi pomohol. Vopred veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Martin.

(Emil Solčanský) #597

Dobry den Elenka, mozem poprosit kontakt na toho liecitela? dakujem :slight_smile: môj email solcansky@atlas.sk

(majka) #598

Zdravim aj ja by som poprosila kontakt na liecitela, mam dlhodobe problemy z prasknutou plotnickou, na chvilu sa to polepsipodanim ozonu ale potom sa to vrati. dik

(Katarína) #599

Dobry den mna by zaujimal ten pan, ktoreho ste spomenula viete na neho kontakt a kde posobi? dakujem
katkat781@gmail.com

(gabika) #600

Pozrite stranku www.citaminy.sk a www.detoxipan.sk

(pomoc) #601

Pravdepodobne to budete mat z chrbtice asi driekove platnicky vam tlacia niekde na nerv alebo osteofyty skuste si dat spravit CT chrbtice
Skore uzdravenie

(janna) #602

Dobrý deň, mohli by ste mi dať kontakt na pána Kovácsa?

(Anna) #603

Dobry den, chcem len poradit, dobre sa osvedcila metoda immunics a liecenie SRT. Skuste si pozriet na nete.
Zelam pekny den:)

(Monika) #604

Dobrý večer, chcela by som poprosiť pani Elenku o kontakt na pána liečiteľa z okolia Rimavskej Soboty. Ďakujem.
monika.murgasova@gmail.com

(Monika) #605

Pani Elenka, môžem Vás poprosiť o kontakt na spomínanèho pána z Rimavskej Soboty?
monika.murgasova@gmail.com

(gabika) #606

Pozitivny pristup k zivotu, zmena stravy, viacej zeleniny a ovocia hlavne kiwi, banany, jablka. Ja osobne si objednavam liecivo Mumio ciste. Raz som na posedenie zjedla dve tabletky a zdvihla sa mi nalada zo smutnej na veselu. www.mumio.sk