Ľudoví liečitelia

Ano, robi co sa da ale ked siahnu po liecitelovi, tak si este viac poskodia. Moj nazor!

Gloria Jarka 0902 853 549

Gloria Jarka je dobra liecitelka, ktora sa vzdelava aj v oblasti bylin, zdravej vyzivy, a ak ma niekto problem tak to vidi vo flakoch, pomohla vela ludom, venuje sa aj kartam ociste bytov, chodia jej aj obrazce. Ma svoj vlastny priestor kde sa venuje ludom, lieci aj na dialku. Funguje v BA kontakt 0902 853 549

a mate to take overene ludkovia, ze to pomaha na nejaky zdravotny problem ? :slight_smile:

podľa mňa toto moc nepomáha, jedine bylinky na zmiernenie prejavov menzesu napríklad, to mám oskúšané

ake bylinky su pri tom dobre, co mas overene??

len ako viete co je dobre, komu je mozne verit??

Podla mna to nik presne nevie, comu sa da a neda verit :slight_smile:

tak kazdy veri tomu svojmu v co je presvedceny :slight_smile:

Podľa mňa na tom niečo bude, počula som už rôzne príbehy ľudí ktorí sa takto dali do poriadku nie tradičnou medicínou.

Ono ja zas na taketo veci nie som. Podla man v to musis bezpodmienecne verit, no ci sa ti potom stav zlepsi ale bo len uveris, ze sa ti zlepsil

a to vlastne ako funguje, prides za nejakym liecitelom s nejakym problem a da ti co kvapky prirodne alebo ako to funguje?

inak možno by som chcela vyskúšať aj takých tých že prídeš ľahneš na nejakú podušku a niekto okolo teba búcha paličkami po miskách špeciálnych že to odstraňuje z tela aj negatívnu energiu aj nejaké choroby dajme tomu.

No ale to tuším nie sú vyslovene že liečitelia či?

ale nie asi, ale neviem veru ako sa im hovori, ci su to na styl nejakeho guru alebo co.

Nemôžem povedať, že by som ich zatracoval úplne, no nie sú pre mňa nejak moc dôveryhodní a nemal som ani potrebu zatiaľ ich pomoc vyhľadávať

no ja si akosi neviem pomoct, ale proste takymto typom ludi neverim.

pre mna su ludovi liecitelia presne to iste ako vestice. neverim, nevyhladavam a ani nemienim. starat casu, penazi a koniec koncov aj nervou