Ľudoví liečitelia

ale hej a pozanm nejeden exemplar, co im plni vrecka a tak povediac slepo veri

Myslím, že to nie si sám, čo takých pozná :wink:

Mňa sa tiež snažili nalákať ale nedala som sa! Takýmto ľudom vôbec neverím!

Nechápem prečo to ľudia proste robia, je to nonsens pre mňa

Ahoj Magduška, liečiteľa nepoznám ale poznám terapeutov jednej metódy, ktorá pomohla veľa ľuďom a mám to aj ja sama overené. Neviem na čo to konkrétne potrebuješ, ale väčšinou sa problém stratí už po prvej max. 2 terapiách, podľa toho, ako to v sebe máš uložené. Nejde o žiadne wodu ani o nič mistického, je to o uvedomení a nasmerovaní sa v živote. V BA s tým robia 2 terapeuti, máš na výber, určite sa to oplatí, ak chceš naozaj zmenu. Zmenu určite pocítiš. https://metodarus.cz/cz/vyber-terapeuta/?language=cz&vzdalenost=%20&jmeno=&stat=Slovenská%20republika&jazyk=%20&uroven=undefined&mesto=

a co stoji jedna terapia??..

…rataj okolo 25-30€…aj to som asi malo povedala…

Každý terapeut to má inak, treba si pozrieť aj ceny jednotlivých, hlavne tých čo ti sadnú, na stránkach to má každý uvedené. Cena je pri väčšine fixná do 4 hodín a to už je okolo 100 €, takže keď to zrátam tak to je tých 25-30 € za hodinu, ako spomína hluzia. Je to dosť na jedno sedenie, ale keď si spočítaš, že chodíš k iným psychológovi/terapeutom aj celé roky a výsledok je minimálny, tu to máš za jedno max. 2 sedenia, spočítaš si to na hodiny. Je to hlavne pre tých, ktorý sa rozhodli pre zmenu v živote a už sa im niečo deje stále/dlhodobo/opakovane a už to nechcú zažívať a chcú zmenu čo najrýchlejšie, alebo pre tých, ktorým nič doteraz nepomohlo. Ja to mám overené na sebe :wink:

Zdá sa ti, že sú to akože normálne prijateľné ceny?

vcera som pozerala rodinne pripady a zhoda nahod to bolo o lieciteloch a velmi dobre to tam vysvetlili. podla mna tito ludia len chcu oskriabat ludi o penazi, ktory su na dne a nevedia co zo svojim zivotom.

Ak v tom nevidíš hodnotu, tak je to veľa. Z mojích skúsenosti je to cena za šťastnejší život a efekt naozaj stojí za to. Mení to život človeka a to rýchlo. Nie je to pre každého, iba pre toho, kto naozaj chce zlepšiť svoj život a chce ho žiť kvalitnejšie. Nehovorím, že nie sú šarlatáni a podvodníci, aj tý potrebujú z niečoho žiť, a ak sa budeš zameriavať na šarlatánov, samozrejme ich budeš neustále stretávať. Ak sa zameriaš na šťastný život, tak všetky cesty sa ti otvoria a nájdeš iba cesty k šťastnejšiemu životu. Je to investícia, koľko si ochotná dať za niečo čo ti v tvojom živote chýba a je jedno či to zaplatíš financiami, časom, prácou alebo dokonca zdravím. Rozhodni sa čo chceš a nezameriavaj sa len na to, kto ťa chce okradnúť, ale na to, ako tvoj život má vyzerať a aký ho chceš mať a dovedie ťa to ku správnym riešeniam (ľudom, situáciám, veciam…).

Presne tak, treba sa zamerať na to, čo človek chce :slight_smile:

Ahoj, napísala si to super. Sila myšlienky je mocná zbraň. Na to na čo myslíme si k sebe aj pritiahneme a život môže byť oveľa lepší.

Ďakujem, ste skvelé, máte krásny život pred sebou. Na čo sa zameriame a načo sa sústredíme, to priťahujeme. Je to zákon. Ešte keď niečo pre to urobíme, tak je to ešte dvojnásobne a rýchlejšie to príde. Vy ste strojcom svojho života a len vy rozhodujete aký bude. Na všetkom sa dá pracovať, len treba trošku odvahy a urobiť to čo je k tomu potreba a výsledky sa dostavia. A najdôležitejšie: Nikdy sa nevzdať toho, v čo veríte, aj keď sa to nepodarilo 1000 krát, ono sa to podarí na 1001 krát, ak vytrváte.

Ahoj, vieš mi prosím Ťa poslať na seba kontakt? Písala som Ti mail na perunka@centrum.sk, mail sa vrátil späť, ďakujem

pri tomto by som sa ale držala veľmi hesla dôveruj ale preveruj, neveriť len tak každému, že vás vylieči neviem čím všetkým

tak to je jasne natasha…ja by som neverila ziadnemu!..podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze…takyto ludia nepomozu, ked je clovek chory…

Ludia, ktory siahnu po takomto niecom su pre mna chudaci, ktory uz maju zivot zniceny a myslia si, ze nejaky liecitel im pomoze. No su na omyle!

Chudaci?? Podla mna ked ma clovek problemy tak robi co sa da

ale tak kazdy ma nejake ine moznosti, zalezi aj ake problemy nas trapia :confused: