Ľudoví liečitelia

(romiara) #707

ale hej a pozanm nejeden exemplar, co im plni vrecka a tak povediac slepo veri

(juanita) #708

Myslím, že to nie si sám, čo takých pozná :wink:

(sisuliyk) #709

Mňa sa tiež snažili nalákať ale nedala som sa! Takýmto ľudom vôbec neverím!

(haniena) #710

Nechápem prečo to ľudia proste robia, je to nonsens pre mňa

(Lenka RUS) #711

Ahoj Magduška, liečiteľa nepoznám ale poznám terapeutov jednej metódy, ktorá pomohla veľa ľuďom a mám to aj ja sama overené. Neviem na čo to konkrétne potrebuješ, ale väčšinou sa problém stratí už po prvej max. 2 terapiách, podľa toho, ako to v sebe máš uložené. Nejde o žiadne wodu ani o nič mistického, je to o uvedomení a nasmerovaní sa v živote. V BA s tým robia 2 terapeuti, máš na výber, určite sa to oplatí, ak chceš naozaj zmenu. Zmenu určite pocítiš. https://metodarus.cz/cz/vyber-terapeuta/?language=cz&vzdalenost=%20&jmeno=&stat=Slovenská%20republika&jazyk=%20&uroven=undefined&mesto=

(eidriana) #712

a co stoji jedna terapia??..

(hluzia) #713

…rataj okolo 25-30€…aj to som asi malo povedala…

(Lenka RUS) #714

Každý terapeut to má inak, treba si pozrieť aj ceny jednotlivých, hlavne tých čo ti sadnú, na stránkach to má každý uvedené. Cena je pri väčšine fixná do 4 hodín a to už je okolo 100 €, takže keď to zrátam tak to je tých 25-30 € za hodinu, ako spomína hluzia. Je to dosť na jedno sedenie, ale keď si spočítaš, že chodíš k iným psychológovi/terapeutom aj celé roky a výsledok je minimálny, tu to máš za jedno max. 2 sedenia, spočítaš si to na hodiny. Je to hlavne pre tých, ktorý sa rozhodli pre zmenu v živote a už sa im niečo deje stále/dlhodobo/opakovane a už to nechcú zažívať a chcú zmenu čo najrýchlejšie, alebo pre tých, ktorým nič doteraz nepomohlo. Ja to mám overené na sebe :wink: