Ľudoví liečitelia

(romiara) #707

ale hej a pozanm nejeden exemplar, co im plni vrecka a tak povediac slepo veri

0 Likes

(juanita) #708

Myslím, že to nie si sám, čo takých pozná :wink:

0 Likes

(sisuliyk) #709

Mňa sa tiež snažili nalákať ale nedala som sa! Takýmto ľudom vôbec neverím!

0 Likes

(haniena) #710

Nechápem prečo to ľudia proste robia, je to nonsens pre mňa

0 Likes

(Lenka RUS) #711

Ahoj Magduška, liečiteľa nepoznám ale poznám terapeutov jednej metódy, ktorá pomohla veľa ľuďom a mám to aj ja sama overené. Neviem na čo to konkrétne potrebuješ, ale väčšinou sa problém stratí už po prvej max. 2 terapiách, podľa toho, ako to v sebe máš uložené. Nejde o žiadne wodu ani o nič mistického, je to o uvedomení a nasmerovaní sa v živote. V BA s tým robia 2 terapeuti, máš na výber, určite sa to oplatí, ak chceš naozaj zmenu. Zmenu určite pocítiš. https://metodarus.cz/cz/vyber-terapeuta/?language=cz&vzdalenost=%20&jmeno=&stat=Slovenská%20republika&jazyk=%20&uroven=undefined&mesto=

0 Likes

(eidriana) #712

a co stoji jedna terapia??..

0 Likes

(hluzia) #713

…rataj okolo 25-30€…aj to som asi malo povedala…

0 Likes

(Lenka RUS) #714

Každý terapeut to má inak, treba si pozrieť aj ceny jednotlivých, hlavne tých čo ti sadnú, na stránkach to má každý uvedené. Cena je pri väčšine fixná do 4 hodín a to už je okolo 100 €, takže keď to zrátam tak to je tých 25-30 € za hodinu, ako spomína hluzia. Je to dosť na jedno sedenie, ale keď si spočítaš, že chodíš k iným psychológovi/terapeutom aj celé roky a výsledok je minimálny, tu to máš za jedno max. 2 sedenia, spočítaš si to na hodiny. Je to hlavne pre tých, ktorý sa rozhodli pre zmenu v živote a už sa im niečo deje stále/dlhodobo/opakovane a už to nechcú zažívať a chcú zmenu čo najrýchlejšie, alebo pre tých, ktorým nič doteraz nepomohlo. Ja to mám overené na sebe :wink:

0 Likes

(haniena) #715

Zdá sa ti, že sú to akože normálne prijateľné ceny?

0 Likes

(pozlata) #716

vcera som pozerala rodinne pripady a zhoda nahod to bolo o lieciteloch a velmi dobre to tam vysvetlili. podla mna tito ludia len chcu oskriabat ludi o penazi, ktory su na dne a nevedia co zo svojim zivotom.

0 Likes

(Lenka RUS) #717

Ak v tom nevidíš hodnotu, tak je to veľa. Z mojích skúsenosti je to cena za šťastnejší život a efekt naozaj stojí za to. Mení to život človeka a to rýchlo. Nie je to pre každého, iba pre toho, kto naozaj chce zlepšiť svoj život a chce ho žiť kvalitnejšie. Nehovorím, že nie sú šarlatáni a podvodníci, aj tý potrebujú z niečoho žiť, a ak sa budeš zameriavať na šarlatánov, samozrejme ich budeš neustále stretávať. Ak sa zameriaš na šťastný život, tak všetky cesty sa ti otvoria a nájdeš iba cesty k šťastnejšiemu životu. Je to investícia, koľko si ochotná dať za niečo čo ti v tvojom živote chýba a je jedno či to zaplatíš financiami, časom, prácou alebo dokonca zdravím. Rozhodni sa čo chceš a nezameriavaj sa len na to, kto ťa chce okradnúť, ale na to, ako tvoj život má vyzerať a aký ho chceš mať a dovedie ťa to ku správnym riešeniam (ľudom, situáciám, veciam…).

0 Likes

(haniena) #718

Presne tak, treba sa zamerať na to, čo človek chce :slight_smile:

0 Likes

(jankamich31) #719

Ahoj, napísala si to super. Sila myšlienky je mocná zbraň. Na to na čo myslíme si k sebe aj pritiahneme a život môže byť oveľa lepší.

0 Likes

(Lenka RUS) #720

Ďakujem, ste skvelé, máte krásny život pred sebou. Na čo sa zameriame a načo sa sústredíme, to priťahujeme. Je to zákon. Ešte keď niečo pre to urobíme, tak je to ešte dvojnásobne a rýchlejšie to príde. Vy ste strojcom svojho života a len vy rozhodujete aký bude. Na všetkom sa dá pracovať, len treba trošku odvahy a urobiť to čo je k tomu potreba a výsledky sa dostavia. A najdôležitejšie: Nikdy sa nevzdať toho, v čo veríte, aj keď sa to nepodarilo 1000 krát, ono sa to podarí na 1001 krát, ak vytrváte.

0 Likes