Manželstvo a sex

Ak mozem niekoho poprosit o radu, tak mi napiste, mam 45 r. a manzel 50 r. sme spolu 25 r., mame 2 dospele deti a sme sami. Nikdy som si nemyslela, ze mozem mat problem v sex. oblasti len preto, lebo som zdrava. Manzel tvrdi, ze som stara a uz ma na sex odmieta, ze vraj nevladze, isto zdrav. problemy ma, ale nie v tejto oblasti a ja ked ho chem aspon 3 krat za tyzden, tak mi nadava, ze som sex. maniak. Naozaj sa citim zle a prosim niekoho o radu. Su nejake lieky na potlacenie zenskej sex. aktivity alebo chuti? Isto mozno mnohi mi napisete - najdi si milenca, ale to nie je jednoduche. Pridem o strechu nad hlavou, budem bez penazi, ale to je to mozno druhorade, problem je v tom, ze ja ho stale chcem ako svojho muza a neviete si presdstavit, ake je tazke zit spolu v dome s muzom o ktoreho sa starate po vsetkych strankach a nakoniec ste odmietana a nic ine od neho nechcem, ani sperky ani dovolenky ani zenske prace, prosto nic, len nech ma obcas pomiluje, chcem tak velmi vela? A ma s cim, nie je impotent! A po sex. stranke sme si stale rozumeli a zhodli sa, je to dlhy prispevok, ale bude rada ak si precitam nejaku odpoved, dakujem.

1 Like

Tak z tohto mi vychadza jedine jedna vec. Tvoj manzel ma milenku a podvadza ta. Inak sa tato situacia neda vysvetlit.

Tak to sa ale velmi mylis giglio! Nepoznas ho, nema a to viem celkom presne, ma ine zdrav. a psych. problemy a jednoducho nepotrebuje tolko sexu ako ja, o tom to je cele! Ma fobiu! Ak vies co to je, z chorob a preto ani tu milenku nema!

No tak toto ti nezavidim. Ja aj moj manzel mame po 52 a celkom nam to posexulnej stranke ide, neviem si predstavit, aby jeden mohol a druhy nie. Ked pride ten cas, tak aby to bolo tak, ze obaja naraz nebudeme chciet.

Pisala si mi, ze nie sme najmladsi, ale ved aj ty pises, ze mas s manzel 52, nam to tiez po sex. stranke funguje, len muz uz nechce tak casto ako ja, ved uvidis ak sa ti to stane, ze muz bude chciet a ty uz nie alebo naopak, uvidis aky to bude otrasny pocit, aspon keby som s nim nebola v styku denne! A o takom dni aby sme prestali mat a chciet jeden druheho naraz, o takom ja snivam, ale toto sa nikdy nesplni, to by sme museli byt rovnake povahy a mat rovnaku chut.

Urcite je v tom ina zenska zdravie je len zamienka aby to nemusel robit s tebou.

Hunt, nie je za tym ina zenska, nepoznas ho, trpi fobiou z bozkavania a chorob ako takych, je totiz dlhodobo pacient a uzil si svoje, takze viem o com pisem, jednoducho mal 50 a testosteron klesa a su tu este ine problemy ako zdravotne, su to zli susedia atd. a vsetko ma vplyv na psychiku - vsetko!

Aj moj manzel ma odmieta, ma 49 r. a nema chut na sex, mna to velmi uraza, ale ineho tiez nechcem, nieviem co robit.

Nech zacne cvicit, zvysi sa mu hladina testosteronu. Mne to pomohlo.

Dakujem - povedala som mu!

Odporúčam obrátiť sa aj na nejakú manželskú poradňu, prípadne na psychológa, pretože tam môže byť problém aj ten, že Váš muž môže byť z práce vyťažený, alebo má nejaký psychický problém, o ktorom Vám nepovedal.

Baby máte vy problémy, mňa manželka odmieta už roky, veru by mi vyhovovalo mať takú babu ako ste vy tu, aspoň by som o sex nemusel prosiť. Skúšali ste už namiesto nevery pomýšlať aj nad seba-uspokojovaním? U chlapov sa hovorí, že “najlepšia baba je moja laba”.

To bola príčina aj v mojom manželstve, iná žena. Výhovorky boli stres, vyťaženosť v práci… A doporučenie nájsť si milenca.

ja som to riešila hračičkami. Takže moja intimna hračkaren, ktora sa otvara po 22.hod je dost bohata a najradšej mam stimulator oralneho sexu https://superlove.sk/eroticke-pomocky/vibratory/simulatory-oralneho-sexu/sqweel-go-oral-sex-stimulator-fialova

ty si nejká znalá :smiley:

lieky na to sice nepoznam ale vyskusaj sa ist spytat do lekarne. tam ti budu vediet lepsie poradit.

nie, milenca si isto nehladaj, to nie je riesenie! vyskusaj sa s nim o tom otvorene porozpravat a uvidis, co ti povie!

zienky, ako to riešite, ked vaš manžel, patrner má chut sa milovat a vy nie? Je na to nejaky zazrak, ktory pomaha?

odporúčam, spravte si domácu párty https://gifts.sk/kategoria/party-doplnky/

to by malo akoze k comu pomoct?