Manželstvo a sex

Dobrý deň Angelika. V prvom rade sa skúste so svojím mužom porozprávať, zistiť že čo sa deje, prečo vás tak odmieta. Sú len 2 možnosti: Nepáči sa mu niečo na vás, možno už nie ste preňho atraktívna. Tu treba zistiť čo to je a zmeniť to. Druhá možnosť je jeho vlastné obavy a vnímam, že je to pravdepodobnejšie uňho: že je starý, nevládze, neverí si, môže mať aj bolesti v týchto oblastiach, môže to byť aj presvedčenie “to už starý nerobia”… môže to byť hocičo. To neviete, kým sa to neopýtate. Podľa toho čo píšete, tak to asi nebude ľahke, keďže tento typ chlapov poznám a viem aké je to občas s nimi ťažké, ale majú dobré srdce. Ak sa týmto nepohnete, je aj možnosť spracovať to v sebe a prijať to aký je a aj túto celú situáciu. Buď to príjmete samovoľne a intuitívne alebo ak vás to veľmi zaťažuje, tak vám s týmto viem pomôcť to prijať a tým sa celá situácia dá zmeniť. Tu je kontakt na mňa: 0902 256 882.

Otázka je, prečo sa nechcete milovať. Tu si myslím, že by tiež pomohlo sa o tom otvorene porozprávať. Keď aj existuje zázrak, tak len dočastný a to je len posunutie problému na neskôr. Ak to chcete naozaj riešiť, treba sa tomu postaviť a úprimne povedať čo cítim a prečo to tak cítiť a keď je váš muž chápaví, tak to bude dobré a nájdete spoločné riešenie. Ak vám toto nepomôže, kľudne sa obráďte na mňa a poriešime to spolu. Môj kontakt: 0902 256 882.

Podla mna je podstatne si to vo vztahu vyrozpravat a bude sa s tym dat nieco robit :slight_smile:

Dobrý deň Angelika, ako sa to nakoniec vyriešili?

tiez by som bola rada, keby o tom napisala :slight_smile:

No ako pozerám, tak to je z roku 2009 a pochybujem, že zakladateľka témy sem chodí, takže sa už výsledok nedozvieme :-/

ALE JE TO VELKA SKODA, ZE SA UZ NEDOZVIEME AKO TO CELE DOPADLO. LEBO MNA BY NAPRIKLAD TAKATO VEC VELMI ZAUJIMALA :relaxed:

Ahoj, fuuha. No komplikované podľa mňa dosť. Mala by si sa s ním porozprávať. Možno má problém, o ktorom ani netušíš.

s manželom obaja rádi experimentujeme a preto sme si kupili par hračiek zo superlove.sk a uplne sme si ich zamilovali.Doporučujem všetkym triple vibrator a stimulator oralneho sexu

ako ste dopadli? má milenku alebo nemá? je to tabu alebo ste o tom hovorili? ja s priateľom som už 10 rokov, momentálne sa pokúšame o bábo ale nijako na to netlačím

az teraz sa snazite? skor si nechcela?

Simkab45
Držím palčeky, aby sa čím skôr bábo podarilo

ako často sa s vašimi partnermi milujete?

ako pride. Vela zalezi aj od toho kolko mame prace :wink:

Skor nieco pre neho na zvysenie erekcie by som hladala na tvojom mieste, pre teba nic nie je,iba milenec :confused:

Myslím, že tam je problém trošku iný :wink:

ak je problem v erekcii, da sa to rišit. len zase chapem, je to aj podpasovka na mužske ego. Niekedy stači iba obyčajny gel na mužsku erekciu a je tzv. po probleme.Alebo su aj pripravky vo forme spreju.

podla mna si mozte kupit tabletky pre manzela, aby mal aj chut a mohlo by sa to zlepsit…

tak tvoj manzel ma uz dost rokov, takze niet sa cudovat, ze uz nema az tak chut… treba vyskusat mozno nejake tie tabletky… potom to mozno bude lepsie…

No ja by som tiež išla najprv do rozhovoru, za to, že ste starší neznamená, že už nemáte mať sex. A prípadne sa dohodnúť že by si dal nejaké povzbudzováky.