Manželstvo a sex

Hunt, nie je za tym ina zenska, nepoznas ho, trpi fobiou z bozkavania a chorob ako takych, je totiz dlhodobo pacient a uzil si svoje, takze viem o com pisem, jednoducho mal 50 a testosteron klesa a su tu este ine problemy ako zdravotne, su to zli susedia atd. a vsetko ma vplyv na psychiku - vsetko!

Aj moj manzel ma odmieta, ma 49 r. a nema chut na sex, mna to velmi uraza, ale ineho tiez nechcem, nieviem co robit.

Nech zacne cvicit, zvysi sa mu hladina testosteronu. Mne to pomohlo.

Dakujem - povedala som mu!

Odporúčam obrátiť sa aj na nejakú manželskú poradňu, prípadne na psychológa, pretože tam môže byť problém aj ten, že Váš muž môže byť z práce vyťažený, alebo má nejaký psychický problém, o ktorom Vám nepovedal.

Baby máte vy problémy, mňa manželka odmieta už roky, veru by mi vyhovovalo mať takú babu ako ste vy tu, aspoň by som o sex nemusel prosiť. Skúšali ste už namiesto nevery pomýšlať aj nad seba-uspokojovaním? U chlapov sa hovorí, že “najlepšia baba je moja laba”.

To bola príčina aj v mojom manželstve, iná žena. Výhovorky boli stres, vyťaženosť v práci… A doporučenie nájsť si milenca.

ja som to riešila hračičkami. Takže moja intimna hračkaren, ktora sa otvara po 22.hod je dost bohata a najradšej mam stimulator oralneho sexu https://superlove.sk/eroticke-pomocky/vibratory/simulatory-oralneho-sexu/sqweel-go-oral-sex-stimulator-fialova

ty si nejká znalá :smiley:

lieky na to sice nepoznam ale vyskusaj sa ist spytat do lekarne. tam ti budu vediet lepsie poradit.

nie, milenca si isto nehladaj, to nie je riesenie! vyskusaj sa s nim o tom otvorene porozpravat a uvidis, co ti povie!

zienky, ako to riešite, ked vaš manžel, patrner má chut sa milovat a vy nie? Je na to nejaky zazrak, ktory pomaha?

odporúčam, spravte si domácu párty https://gifts.sk/kategoria/party-doplnky/

to by malo akoze k comu pomoct?

Dobrý deň Angelika. V prvom rade sa skúste so svojím mužom porozprávať, zistiť že čo sa deje, prečo vás tak odmieta. Sú len 2 možnosti: Nepáči sa mu niečo na vás, možno už nie ste preňho atraktívna. Tu treba zistiť čo to je a zmeniť to. Druhá možnosť je jeho vlastné obavy a vnímam, že je to pravdepodobnejšie uňho: že je starý, nevládze, neverí si, môže mať aj bolesti v týchto oblastiach, môže to byť aj presvedčenie “to už starý nerobia”… môže to byť hocičo. To neviete, kým sa to neopýtate. Podľa toho čo píšete, tak to asi nebude ľahke, keďže tento typ chlapov poznám a viem aké je to občas s nimi ťažké, ale majú dobré srdce. Ak sa týmto nepohnete, je aj možnosť spracovať to v sebe a prijať to aký je a aj túto celú situáciu. Buď to príjmete samovoľne a intuitívne alebo ak vás to veľmi zaťažuje, tak vám s týmto viem pomôcť to prijať a tým sa celá situácia dá zmeniť. Tu je kontakt na mňa: 0902 256 882.

Otázka je, prečo sa nechcete milovať. Tu si myslím, že by tiež pomohlo sa o tom otvorene porozprávať. Keď aj existuje zázrak, tak len dočastný a to je len posunutie problému na neskôr. Ak to chcete naozaj riešiť, treba sa tomu postaviť a úprimne povedať čo cítim a prečo to tak cítiť a keď je váš muž chápaví, tak to bude dobré a nájdete spoločné riešenie. Ak vám toto nepomôže, kľudne sa obráďte na mňa a poriešime to spolu. Môj kontakt: 0902 256 882.

Podla mna je podstatne si to vo vztahu vyrozpravat a bude sa s tym dat nieco robit :slight_smile:

Dobrý deň Angelika, ako sa to nakoniec vyriešili?

tiez by som bola rada, keby o tom napisala :slight_smile:

No ako pozerám, tak to je z roku 2009 a pochybujem, že zakladateľka témy sem chodí, takže sa už výsledok nedozvieme :-/