Manželstvo a sex

baby, ak chcete doma nejako spestrit svoj intimny život, ake hračky použijete?

čo skusit nejaky parfem s feromonmi, alebo sexy pradlo, spravit mu show. Alebo vymenit partnera?

viete poradit niečo čo mi privodi chut na sex? Je vobec niečo take?

skus nejake afrodiziaka, španielske mušky, parfem s feromonmi…na každeho posobi niečo ine

my s priatelom si milovanie, sex uživame. Obaja se mladí a tak sa nebranime experimentovaniu a pri milovani použivame hračky. Nie su to žiadne BDSM praktiky, ale puta, vibrator, guličky,gely. Ono to niekedy stači

ja jej zahybam cez tento web https://www.podnakafe.sk/amaterky

super, kolka uprimnost

Juj ja nechapem preco nieco take vobec ludia robia, zastava mi rozum :confused:

Kto chce kam pomozme mu tam :slight_smile:

sex do vztahu ludi patri, je to vrchol intimity. Vztah bez sexu neexistuje

A najma taky vztah nemoze klapat si myslim

sex do vztahu dvoch ludi patri a bez toho to fungovat nebude. Je to telesna potreba a ked ju človek nedostane doma, bud hlada inde, alebo si kupi hračky, ktoru mu pomožu k uspokojeniu sa

To je jasne, ani si neviem predstavit ako by taky vztah bez sexu fungoval. Podla mna je to nemozne!

vsetko to ide spolu ruka v ruke takze to treba aby bolo v zdravom stave

ked kazdy vztah je iny kazdy to inak berie

podla mna vztah bez sexu nemože fungovat. Všetci mame potrebu sexu a ked nie je doma, hladame to niekde inde

nemoze, ved to je normalne :open_mouth:

Neviem si predstavit vztah bez toho.To je podla mna naivna predstava.Tak spokojny par fungovat nemoze.

Tiez si myslim, ze to je nerealne a aj ak je taky vztah, ktory funguje bez sexu, tak aj jeden aj druhy partner ma isto na to niekoho ineho.

Suhlasim, vztah bez sexu nemôže fungovať. Raz som čítal jeden článok od psychologa, ktorý hovoril, že na orežitie potrebujeme 4 veci - jesť, piť, dýchať a mať sex v akejkoľvek podobe :slight_smile: