Manželstvo a sex

Aj písali v akých intervaloch? :smiley:

tiež nam to jednu chvilku nefungovalo, ale naštastie to bolo iba chvilku. teraz je všetko krasne. Milujeme sa obden a dokonca použivame aj intimne hračky, kupujem si krasne pradlo. Sex milujem

Ako ste to ale dali potom dokopy??

myslim si, ze v takych rokoch to je uz normalne, ze ten sex nie je taky ako bol za mladi

Neviem to niekedy pochopit, ze ludia sa aj kazdy den miluju. My s manzelom niektore dni byvame taky unaveny, ze padneme do postele a spime. Aj keby chut bola ale proste energie niet

Tomu veru, to neviem pochopit ani ja. Ale tak sut ake pary, ktory vladzu a vyhovuje im to kazdy den.

baby, trochu intimne, ale možno mi poradite. Manželovi sa v poslednom čase nechce sexovat, nestoji mu a ked sa už podari, ma malo spermii. Viete mi niečo poradit?

skušal brat nejake potravinove doplnky na erekciu a tvorbu spermii?

spravte si spoločny večer, niečo dobre si uvarte, dajte si vinko, spravte si masaž, dajte si španielske mušky a uvidiš, že dojde i na sex

spanielske musky? to sa ozaj da este niekde zohnat?

Teraz sa dá zohnať už asi všetko, ale o takýchto muškách som ešte nepočula veru.

si nepozerala snoubordakov??

To je akože na podporu chuti?

sex do vztahu patri a vztah bez sexu nie je vztah. Vzdy to ale treba riešit s tym spravnym človekom