Máte hyperaktívne dieťa?

verim, ze to je teraz tazke a tazke to ai aj bude, no ste v novej situacii a treba trocha cas sa co to naucit. no vsetky lieky a vitaminy by sa pri takychto detoch mali asi konzultovat s lekarom a tak som zvedava, co ti nan povie

súhlasím nie je na to dôvod, má veľa výhod, ja už som pozerala, že vlastne aj ja by som ho mohla brať, lebo je vhodný aj keď je človek v strese, keď má taký akoby pocit vyhorenia a tak, takže ak by to aj mne mohlo s týmto pomôcť, tak by som bola rada :star_struck:
@darina.zuzina55 mojej neterke to veľmi pomohlo, je fajn vidieť, že keď každý druhý víkend k nim chodíme tak proste vidím tie pokroky :slight_smile:

Takéto deti potrebujú najmä čas a teda pozornosť, aby sa im človek venoval. Vidím to u nás, že keď sa synovi venujeme, tak je taký iný. Preto aj keď máme toho niekedy veľa tak sa snažíme aby proste to Dodko nejako nepocítil, aby ho to nejako neznervoznilo. Ale po tom, čo som tu čítala som si o tom karnozíne pozerala toho viacej, že teda ako všelijako by mohol pomocť, už sme sa aj s mužom o tom rozprávali, žeby sme to skúsili. Už len keby to malo vplyv na spánok, tak by som bola happy.

tak to som rada a na co to ma pri takom dietatku napriklad najlepsi vplyv? tie pokroky sa coho najmy tykaju?
[Emma Klajnová hej hej jasne take deti potrebuju pozornost, lebo ked sa nudia a nemaju take vyzitie, tak potom ten stav ma tendenciu sa zhorsovat, ale povedze si tak, niekedy sa ten rodic proste rozkrajat nemoze

To ano, hlavne podla mna to musi byt velmi tazke neustale im nieco vymyslat, ked vlastne pri nicom nejako nevydrzia, ze neobsedia, ze ich nic nejako dlhsi cas nebavi :confused:

pokroky sú napríklad pri hraní, že dlhšie vydrží pri jednej veci, že sa prebaví, predtým to bolo, že asi dve minúty jej niečo vydržalo, že ju nadchlo a potom to hneď odoznelo a to je náročné aj pre rodiča, keď neustále niečo musí vymýšľať :confused:
a tiež so spánkom, večer do postele už nie je problém, lebo je celkovo kľudnejšia :slight_smile:

//moze sa ten karnozin co ste tu spominali davat aj naprilad s inymi liekmi ked niekto uziva? nie su nejake kontraindikacie?//

…podla toho co som si hladala po webe o tom, tak by nemal byt nejako problem s tym…aj cukrovkari to mozu brat…takze podla mna sa netreba vobec nicoho bat…ale ak mas nejake zdravotne problemy tak sa mozes na to tvojho osetrujuceho doktora opytat aby si si bola istejsia…

mohli by ste mi napisat od akeho veku sa moze uzivat? uzivanie vam odporucil samotny lekar alebo ako ste sa k nemu vlastne dostali. my sme pozerali takuto nazvyme to alternativnu medicinu, no uz aj takychto doplnkov je na trhu hrozne moc vela

asi to zalezi od vyrobcu, ze aky karnozin, ale Karnozin Extra, ten mozu deti uz od troch rokov :slight_smile: no osobne som sa o tomto dozvedela tu, zaujala ma tato tema a precitala som si tu vela komentov a povedala som si, ze by nebolo na skodu to vyskusat, len v tomto som proste taka opatrna, takze som volala nasej doktorke aby som sa popytala, co si o tom mysli a povedala mi, ze uskodit jej to nemoze, tak sme objednali :slight_smile:

Nie sú, aspoň teda nemám o tom znalosť a to mám s tým skúsenosti, práveže sa môže aj napríklad keď má niekto cukrovku užívať, čo teda veľa vecí sa mnohokrát nemôže, tak toto áno.
Je to zdraviu prospešný doplnok, má zloženie ktoré je pre telo prirodzené takže myslím, že sa netreba báť. Chceš to pre seba?

ahaaa a kolko ho uz teda beriete? teda zaujimaju ma pripadne vedlajsie ucinky a samozrejme hlavne to, ci si zbadala aj nejake posuny k lepsiemu, proste zlepsenia

myslis, ze to moze mat aj nejake vedlajsie ucinky?