Migréna - bolesť hlavy

ja mavam migreny odmalicka… nic mi na to nevedeli dat… proste len tabletky od bolesti a ked to na mna pride tak sa zatvorim doma a cakam kym to prejde…teraz nie je ziadny iny sposob ako by sa dalo tomu vyhnut…

Tiez som rada, ze to pomohlo, tak zelam len dobre a aby to casom zmizlo uplne :slight_smile:
@violita Hej klasicka medicina ti na to nevie dat nic :slight_smile: Prakticky vsetky tu vieme o tom svoje. Mozu ti na to dat iba lieky od bolesti, ktore dostanes aj normalne v lekarni, tie zaberaju na normalnu bolest hlavy ale nie na tie prave migreny takze len spis a cakas

nemaju co ine dat…mne na to prisli vlastne asi ked som mala 12 rokov a odvtedy sa to so mnou taha…bola som na ctcku a prisli na to, ze mam migrenozne lozisko v hlave a s tym nemaju co robit jendoducho…

ďakujem baby ste super :heart_eyes: všetko jej to odkážem a ona vám tiež samozrejme ďakuje, veď som vám to tu už písala :slight_smile: a @violita vôbec to tak nemusí byť :slight_smile: moja sestra v tom dlho žila, že už jej nikdy nie nepomôže a aha po toľkých rokoch sa stal takýto zázrak. netreba strácať nádej

mozes skusit nejake aroma terapie, vraj to na to pomaha len treba najst spravnu vonu, ktora bolest nevyvola ale skor ju utlmi :slight_smile:

a ako na to pridem, ze ktora vona je teda pre mna ta prava? ci ma ma pred tym milionkrat boliet hlava az kym nepridem na tu vonu, ktora mi nevadi a dokonca mi pomoze? no dakujem pekne za taku “liecbu” :smiley:

to uplne neviem :smiley: :smiley: sama som to nikdy neskusala len som o tom niekde citala. akoze keby si si zadala normalne len do googlu, ze alternativna liecba migreny alebo bolesti hlavy tak ti vyhodi asi milion moznosti len uz iba prist na to co fakt zaberie tebe. ono je to trochu take tipovanie a skusanie ale ked trafis spravne tak si mozes dost pomoct

@violita Nejaku dietu ti nenasadili? To zvyknu odporucat, vtedy by si nemala sladke a vraj aj lepok vynechat zo stravy, ze vtedy to moze byt horsie ked jes tieto veci. Moze to pomoct ale zbavit ta to toho nemoze :frowning:

tak s tym sa mi teda vobec nechce experimentovat, nebudem riskovat, ze by som si tu bolest hlavy vyvolala aj sama, to ak mavas migrenu tak by si mi toto nenavrhla. ved sa tomu snazim vyhybat ako viem…
@marynka skusala som ale vobec sa mi nezdalo, ze by mi to nejako pomohlo

Mne pomohol gél https://onlinelekaren.sk/p/aromatica-kosmin-pri-bolestiach-hlavy-a-migrene-emulgel-1x25-ml/ na bolesti hlavy ktoré som mala. Nechcela som brať nejaké tabletky tak som hladala nejakú inu cestu a toto bolo super.