Migréna - bolesť hlavy

(violita) #121

ja mavam migreny odmalicka… nic mi na to nevedeli dat… proste len tabletky od bolesti a ked to na mna pride tak sa zatvorim doma a cakam kym to prejde…teraz nie je ziadny iny sposob ako by sa dalo tomu vyhnut…

(marynka) #122

Tiez som rada, ze to pomohlo, tak zelam len dobre a aby to casom zmizlo uplne :slight_smile:
@violita Hej klasicka medicina ti na to nevie dat nic :slight_smile: Prakticky vsetky tu vieme o tom svoje. Mozu ti na to dat iba lieky od bolesti, ktore dostanes aj normalne v lekarni, tie zaberaju na normalnu bolest hlavy ale nie na tie prave migreny takze len spis a cakas

(violita) #123

nemaju co ine dat…mne na to prisli vlastne asi ked som mala 12 rokov a odvtedy sa to so mnou taha…bola som na ctcku a prisli na to, ze mam migrenozne lozisko v hlave a s tym nemaju co robit jendoducho…

(katkoslava) #124

ďakujem baby ste super :heart_eyes: všetko jej to odkážem a ona vám tiež samozrejme ďakuje, veď som vám to tu už písala :slight_smile: a @violita vôbec to tak nemusí byť :slight_smile: moja sestra v tom dlho žila, že už jej nikdy nie nepomôže a aha po toľkých rokoch sa stal takýto zázrak. netreba strácať nádej

(adell876) #125

mozes skusit nejake aroma terapie, vraj to na to pomaha len treba najst spravnu vonu, ktora bolest nevyvola ale skor ju utlmi :slight_smile:

(violita) #126

a ako na to pridem, ze ktora vona je teda pre mna ta prava? ci ma ma pred tym milionkrat boliet hlava az kym nepridem na tu vonu, ktora mi nevadi a dokonca mi pomoze? no dakujem pekne za taku “liecbu” :smiley: