Migréna - bolesť hlavy

mimikama tak držím palce aby to teda pomohlo čo najskôr, pri mne to vôbec netrvalo nejako dlho :slight_smile:
katkoslava ono to nemusí zakaždým pomôcť keď sa upraví životospráva, niekedy treba spraviť toho oveľa viac. no akupunktúru to si neviem ani ja predstaviť, že by som na to šlo, už musela byť fakt zúfalá

veď ona práveže aj bola, pred tým vyskúšala to všetko čo som ti písala vyššie a nič z toho jej nezabralo. takže ona, čo má úplnú paniku z akýchkoľvek ihiel sa odhodlala, že to vyskúša lebo jej kolega poradil, že ju mu to pomohlo a taký zlý zážitok z toho mala, že teraz už ani na krv nebola dobré dva roky lebo má ešte väčšiu paniku z toho :frowning:

katkoslava ach jaj a čože sa jej tam chuderke stalo? :confused: a teraz už vlastne teda žije ďalej s tým, už na to rezignovala?

@mirihia dakujem ti krasne zatial :slight_smile: uz mi aj prisiel domov, odvtedy som ho uz pouzila a musim povedat, ze som bola fakt prekvapena, normalne som hned po chvilke pocitila, ze bolest zacala pomalicky ustupovat. priznam sa, ze som nevedela co cakat najprv ale teraz som stastna, ze som ho kupila

Ja to poznam :confused: Tiez som na tom ako tvoja sestra, dlhe roky som sa to pokusala nejako vyriesit ale potom sa s tym clovek jednoducho nauci nejako zit. Lebo musi, nemoze sa zatvorit doma a cakat kedy pride dalsia bolest hlavy. Par dni dozadu mi ale prisla domov ta vecicka co spominala mirihia tak dufam, ze ked najblizsie pride migrena mi to hned zaberie. Je to inak tak mensie, ze si to mozes brat aj so sebou do roboty alebo proste hocikde, keby ta to chytilo, to ma celkom potesilo. Ved dam ti sem aj fotku nech si to vies predstavit :slight_smile: 20180502_073647_1024

vieš čo bolo jej to hrozne nepríjemné, vôbec sa pri tom necítila dobre a dokonca jej prišlo dosť zle od žalúdka a keď sa to už skončilo tak sa posadila, išla sa obliekať a zatočila sa jej hlava, skoro odpadla. ten liečiteľ jej tvrdil, že to je úplne normálne, že sa nemá báť, ale proste v nej sa to zakorenilo ako zlý zážitok a už potom nešla
mohla by si mi potom dať vedieť, keď to už použiješ či ti to pomohlo? ak by to fakt sťahovalo bolesť hlavy tak by som to hneď sestre kúpila, tiež ma to trápi keď vidím, že ju to zase vyradilo z normálneho fungovania aj na pár dní :frowning:

wow to si ani neviem predstaviť. mne by asi bolo zle už len z toho, že do mňa niekto pichá ihly a nie ešte,že by mi to samo spôsobilo nejaké problémy. sa jej ani nečudujem, že tam už nechcela ísť znova :confused:

@katkoslava ja mozem z vlastnej skusenosti tiez odporucit ak to pomoze :slight_smile: tak isto mam problem s bolestou hlavy, teraz ho uz pouzivam par dni a pri prvej bolesti hlavy odkedy som ho mala doma som ho pouzila a pekne mi to stiahol :slight_smile: nemusela som si ani tabletku davat

ďakujem, jasné, že mi to pomohlo :slight_smile: už som sa asi aj rozhodla, že by som jej to kúpila. vyskúšam to. ak by je to fakt pomohlo tak by som bola hrozne šťastná keby už nemusela tak trpieť každú chvíľu. veľmi jej to zasahuje do života tieto bolesti hlavy

Pisala som, ze s tym mam osobnu skusenost, myslim, ze by jej to mohlo pomoct a ak jej to pomoze tak budem len rada, ze som niekomu dopomohla k zivotu bez tejto bolesti. Lebo len ludia co to zazili vedia co to je :slight_smile:

ďakujem vám baby za rady fakt. už som ho objednala, v najbližších dňoch by už mal prísť takže sa veľmi teším. hneď ho pôjdem segre zaniesť, ešte som jej o tom ani nehovorila lebo by nechcela, ona už dosť taká zanevretá na všetko, práve kvôli tomu, že jej nič nepomohlo doteraz takže ju musím takto obísť a už keď to bude doma tak to isto vyskúša

@katkoslava pohodicka, nie je za co. pouzivanie je fakt uplne jednoduche a ucinok je rychly a tym, ze taky maly spratny tak si ho moze so sebou zobrat napriklad aj do prace alebo hocikam von keby to na nu prislo nejako nahle a moze ho pouzit :slight_smile:

@marynka Ahoj, chcela by sa ťa spýtať na jednu vec. Chcela som si kúpiť tento polaris disk ale narazila som na internete aj na polarix disk, to je skoro rovnaké iba je to oranžové. Na ich stránke som našla aj viac veľkostí, tak mi napadlo či to náhodou nie je niečo lepšie. Nevieš o tom niečo?

Ahoj :slight_smile: Vies co dlho som o tom nevedela nic ale citala som nedavno, ze je to vlastne iba napodobenina :slight_smile: Osobnu skusenost s tym nemam takze ti neviem povedat o tom nic viac :slight_smile: Skusenosti mam iba s tymto polaris diskom a okrem neho by som uz nekupila nic ine, ten zabral mne a kazdemu komu som ho doteraz pozicala :slight_smile: To viem, ze je original priamo od doktora, ktory sa tomu rozumie

tiež by som sa chcela s tebou podeliť o moje skúsenosti, marynke som ho vlastne poradila ja a som rada, že jej pomohol :slight_smile: ale späť k tej mojej skúsenosti, kupovala som ho už trošku dávnejšie kvôli silným bolestiam hlavy, s ktorými mi pomohol. používala som ho zakaždým keď to na mňa prišlo aby mi uľavil od bolesti, plus ešte dvakrát denne som si ho prikladala na čakru aby sa bolesti nevracali a časom sa tak aj stalo :slight_smile: ale to už asi vieš, predpokladám, že keď máš v pláne si ho kúpiť si si o tom aj niečo študovala už :slight_smile:

Aha, vďaka baby. Bola som aj pred tým už viac naklonená k tomu polarisu ale keď som našla toto tak som si nebola istá. Objednám teda radšej ten originál, kde je istota, že mi pomôže :slight_smile: Vy ste ho objednávali z tej ich stránky?

Nie je za co, rada som pomohla :slight_smile: Radsej sa spytat ako kupit nejaku hlupost nie? A ano objednavala som ho odtial, neviem ci sa da vobec teraz kupit este niekde inde ako na tej original stranke :slight_smile:

v pohodičke, tak isto som rada, keď môžem niekomu takto pomôcť. je to maličkosť :slight_smile: budem na teba myslieť aby ti to pomohlo čo najrýchlejšie :slight_smile: a tak isto som ho kupovala odtiaľ. nedá sa teraz ani inde kúpiť alebo ešte cez fb môžeš skúsiť napísať ale hentam to máš najjednoduchšie

dievčatá len som sa vám chcela prísť ešte raz poďakovať. dorazil asi za dva dni tak som ho hneď išla zaniesť mojej sestre, nechcela tomu veriť tak som ju musela trošku presviedčať aby ho vyskúšala ale dala sa nahovoriť, tak som jej ho tam nechala. za dva dni mi volala, že zase na ňu prišla bolesť tak pred tým ako si dala tabletku, že to vyskúša a že za chvíľku po skoro po bolesti, že si ho potom ešte dala na chvíľku neskôr a zmizlo to úplne. taká bola šťastná a ďakovala mi takže som chcela prísť poďakovať ja vám, že ste mi tak pomohli a tým pádom aj jej :slight_smile:

teraz ani nevieš ako si ma potešila :slight_smile: nemáš za čo, pozdrav aj segru , som rada hrozne, že jej to tak zmení život. mne už tiež prestali potom aj tabletky zaberať, som si mohla dať aké silné som chcela a nič, takže toto bola ja pre mňa záchrana :slight_smile: dúfam, že bude ešte dlho slúžiť a všetko bude ok a prestanú sa jej tie bolesti vracať