Mikrodermabrázia

Bol už niekto z Vás v kozmetike na mikrodermabrázii? Koľko to stálo a malo to nejaký účinok?

Ja som bola uz dva krat vysledok je vidiet hned aj ked je potrebnych 5 - 10 sedeni. Platila som 550 Sk a zakrok trval asi 30 minut.

Vďaka za odpoveď. Ešte mám otázku - čo presne to robí, nejako vyčistí póry?

odstrani to jazvicky po akne? dakujem

to si platila 550 sk za jedno sedenie? a robi to len kozna lekarka?

mikrodermabrazia= obrusovanie povrchovej zrohovatelej vrstvy pokozky. ide o mechanicky peeling. opakuje sa 10x v 10-14 dnovych odstupoch. vykonava sa na jesen a v zime, ked nie je intenzivne slnecne ziarenie.urcite necakajte nejake zazraky, alebo omladenie o 20 rokov :-o
zjemni pokozku, vyhladi jemne vrasky, pigmentove flaky a fľ. po akne sa zjemnia, ale uplne neodstrania.

po akne mi ostali nepekne jazvy pretoze som si neustale odlupovala chrasticky…pomohola by mi ta mikrodermabrazia??nemusim najskor zajst ku koznej?a kolko sa plati za jedno sedenie?chcela by som sa co najskor zbavit tych jazviciek lebo si nemozem obliect ani tricko na ramienka tak je to hrozne!!!a kedy je vidiet vysledok??

…cele osetrenie…mikrodermabrazia…stoji v BB asi 1700 Sk…, teda dokopy, spolu…
Sedenia sa robia pät alebo sestkrat a je v tom zaratany aj biolaser, ktory sa aplikuje po samotnej mikrodermabrazii. Biolaser vôbec neposkodzuje kozu, bunky, naopak, stimuluje rast novych buniek, koze…
Ja som mala viditelne jazvicky po akne a toto mi velmi pomohlo…som spokojna…odporucam, aj koza je ina, zdrava, ruzovej farby…

Chcela by som sa opytat ako dlho trva jedno take osetrenie pleti touto metodou. Podstupila som prve osetrenie a zdalo sa mi prikratke, pokozka mi nezacervenala ani na nej nepozorujem ziadnu zmenu. Mam smiesanu plet a myslim si ze by moja plet zniesla dlhsie osetrenie.

pocas mikrodermabrazie sa odstrani povrchova zrohovatena vrstva pokozky. samotna abrazia netrva dlho (nepocitam do toho povrchove cistenie pred a ani nasledne osetrenie kremom). cela tvar sa prejde 3-4 x a trva to cca 10- 15 min.
nadmerne drhnutie pleti ovplyvni vysledok- ale skor negativne. ak si bola osetrovana pristrojom, ktory sucastne vyvija aj podtlak, tak by si pri dlhotrvajucom vykone mohla zakrvacat do koze… zacervenanie po vykone je podmienene aj typom pleti. plet mastna je pruznejsia a aj odolnejsia, a sucha a citliva sa skor podrazdi a zareaguje zacervenanim.

Naozaj to pomaha na jazvy po akne?

ja sa chcem spytat Mimi,ci by mohla dat kontakt,kde v BB jej to robili?Ta cena je oproti Bratislave super lacna.
A este sa chcem spytat, ako vyzera plet po zakroku?DA sa na druhy den normalne pouzivat make-up?Treba pouzivat special.pripravky?Netvoria sa potom chrasty?

Ahojte chcela by som sa opytat.Po prvy krat idem vyskusat mikrodermabraziu.Ale nevdela som ze najprv sa ide na konzultacie s doktorkou a az potom sa roby ten zakrok.Neviete mi povedat kolo tych konzultaci musim mat a az po akom case ten zakrok mi spravy. Prosim odpiste mi co najrychlejsie.Dakujem mozte mi pisat aj na moj email

to je moj email.Juhasova.Silvia@seznam.sk

konzultuje sa raz- t.j. pred prvou dermabraziou, nasledne sa realizuje vykon.

Ahojte potrebovala by som sa informovat.Vy uz iste mate za sebou odskusanu mikrodermabraziu.Po prvy krat ak ste isli na prvy zakrok boli uz vidno nejake zmeni.Ako potom vyzerala vasa tvar a co ste nanu nanasali aky krem.A po kolkych dnoch ste mohli na tvar nanasat make up.Lebo ja som sa dala objednat a idem teras v pondelok na tu mikro.a trosku mam taky pocit ze mi to velmi nepomoze.Mam taku mastnu plet na ktorej sa mi robi acne a ktomu mam pigmentove skvrny a sem tam mam popraskane zilky mohlo by mi to pomoct.A uz po prvom zakroku by mi to zmizlo.Prosim odpiste mi co najskor dakujem za radu.Silika

Mikroderm. je vhodna na mastnu plet s rozsirenymi porami, ale na cievky nie. ak ich mas len lokalne napr.okolo nosa, tak tu oblast treba vynechat. ak cievky mas aj po licach, dermabrazia je pre teba nevhodna.

Ahojte dakujem za odpoved.No bola som v pondelok na mikrodermabrazie a podstupila som prvu ocist.kuru.To cistenie netrvalo vobec dlho mozno pet minut a to bolo vsetko.Presla mi ras po tvary a povedala ze najprv mi ju musi vydenzifikovat aj bakterie a som objednana da druhy krat.Ale velmi to nieje vicistene tie flaky po acne mi ostali aj pigmentove skvrny.Asi po prvy krat to hned nieje vidno .Vymizne mi to s tvare ci nie oplati sa to ci nie.Je trosku vidno ze tie pori su vycistene ale ta tvar nieje as taka hlatka vydno nanej stale to acne.CHcem sa opytat to acne sa potom strati po tom cisteni ci sa moze naspet vratit.prosim kto tu mikrodermabraziu uz vyskusal prosim napiste mi priblizne kolko to trvalo kym ste mali peknu cistu tvar a ci to fakt pomohlo.Dakujem

silika ja robim dermabraziu.pocas jedneho vykonu prejdem tvar 4x. samozrejme hned po prvom vykone nemozes vidiet nejake horybilne zmeny. vykon je potrebne absolvovat 8-10 x v cca 10 dnovych odstupoch. ale na druhej strane netreba mat ani nerealne ocakavania. tato metoda je jednou z neinvazivnych vykonov, ked sa cisti iba povrch pokozky a nezasahuje sa do hlbsich vrstiev. ale na rozsirene pory a uhry je to dobra metoda, ale nestaci ju absolvovat iba 1x. po vykone sa nezdrzuj vonku v zime a na vetre, ale cim skor chod domov dnu do tepla. je to preto, lebo plet je zbavena vrchnej ochrannej vrstvy a zima by jej uskodila.

ahoj mimi prosim ta kde v BB ti to robili? vdaka ivka