Mikrodermabrázia

ahojte mne tiez kozna navrhla mik. ale bojim sa ze po zakroku budem mat podrazdenu pokozku a akne sa este viac zvyrazni moze sa to stat alebo to je individualne mam mastnu plet a flaky hlavne teraz v zime je to hrozne:dakujem

dermabraziu nie je vhodne vykonavat v pripade, ak je plet posiata hnisavymi vyrazkami- to by sa ten hnis poroztahoval po celej tvary. ak su len tvrde hrcky, tak sa vykon moze robit. neboj sa :wink:

Prosim potrebujem mensiu radu!!!pls na pleciach ,dekolte a v oblasti krizov sa mi robia akne…z dovodu ze si to akne stale skriabem a odlupujem si tie chrasty mi ostavaju nepekne jazvy a hanbim sa za ne!!chcem sa opytat ci je pre mna vhodna mikrodermabrazia…kolko stoji…a musim ist najskor ku koznej???..kedy je vidiet ucinok a ci sa to robi aj v Za???

ahojte
Mam 22rokov a asi 10 rokov uz bojujem s akne, skusala som vselico a ked moje zufalstvo videl moj manzel odhodlala som sa ist ku dermatologicke (lebo kozna, ktoru som navstevovala predtym len brala prachy za vodicky a kremiky ktore nepomahali) a ta mi po konzultacii navrhla mikrodermabraziu. Jedno sedenie stalo 800 Sk. Absolvovala som 3, na 4.som nemohla ist koli zaneprazdnenosti, ale aj uvazujem ci to ma vyznam, mam pocit, ze sa to cele vracia naspät. Mam znova velmi suchu plet, ktora sa mi supe a akne sa znova zacalo rozsirovat a aby som vyhadzovala kazde 2 tyzdne 800 Sk, to nie. Viete mi niekto poradit? Dakujem

Ahoj!
Mikrodermabrazia ti nepomoze.Mam ten isty problem.
Peniaze su prec problem ostal.

Asi po 8 sedeniach.Je to drahe.

Ahojky.Ja už chodím na mikrodermabráziu asi 2 roky. Zmenu vidím ide to pomaly.Po mikro. som bola vždy červená ako rak, asi tak dva dni ale našla som si dobrý hydratačný krém, ktorý som si celý týždeň dávala aby sa mi pleť po mikro. nešúpala.Vždy som vyzerala ako keby som sa opaľovala a bolo to smiešne ale keď som si dala make-up, tak to bolo v pohode.Ja keď chodím ku kozmetičke, najprv ma vyčistí, spraví mikro. potom laser a nakoniec masku. Fľaky po akné už nemám také viditeľne. Či sa môže akné vrátiť, keď prestaneš chodiť na mikro? Ja od mája do októbra nepoužívam mikro, kvôli slniečku aby mi nevznikli pigmentové škvrny a je to v pohode. Vieš, záleží akú máš pleť ale určite mi táto mikro. pomohla viacej ako kožná, tá mi zakaždým švacla nejakú mastičku a to bolo všetko. Či budeš mať pleť bez chybičky to neviem ale rozdiel je poznať a myslím, že dosť.Samozrejme, že úplne bezchybnú pleť nemám ale to zlepšenie je veľké a tie peniaze neľutujem.Držím palce

Moja dcera bola u koznej lekarky, treba aspon 4 krat osetrenie. Jedno stoji 800 Sk. Pocas osetrenia mala peknu plet, ale ked prestala s osetrenim, opat mala taku istu plet. Odporucujem kupit si v lekarni pristroj Derma NEW. Precitat na www.dermanew.sk

Ahoj, ako presne sa robi mikr. nejakym pristrojom alebo ako peeling a kolko to asi stoji? Dakujem.

Prakticky ide o mechanicky peeling. Vykonava sa pristrojom pomocou krystalikov hlinika. Opakovat treba 8 az 10 x v 10 dnovych intervaloch. Cena je rozna: 600 az 1000 Sk za 1 peeling.

Mam nejake jazvicky po akne a neviem, ci postaci dermabrazia alebo liecenie laserom? Koza mi skor odporucila laser, ale sa trochu toho obavam. Viete mi prosim poradit? Dakujem.

Poradit je tazke, ak ti jazvy nevidime. Ak kozna usudila, ze je vhodny laser, tak preco pochybujes? A nakoniec rozhodnutie je na tebe, tak ak chces vyskusat najprv mikrodermabr., tak potom ho vyskusaj - ale pozor! 1 aplikacia rozhodne nestaci. Ak chces vidiet vysledok, tak treba absolvovat kuru 8-10 obruseni.

dobry vecer,
neviete mi poradit kde v KE robia mikrodermabraziu?

ahoj…mikrodermabraziu robia …Nad jazerom na poliklinike…oproti poste.Tam je super doktorka a sikovne dievcata.

http://www.kozmetikamonika.xf.cz/mikrodermabrazia.htm

ja som bola v salone na Krivej uz 2x a som max. spokojna. osetrenie je kombinovane aj s laserom
http://www.kozmetikamonika.xf.cz/mikrodermabrazia.htm

celkom som nepochopila, 1700 dokopy - jedno sedenie? alebo tych niekolko opakovani? a ak sa mozem opytat, kde so chodila v BB na mikrodermabraziu?

ahoj chcem sa opytat na cenu mikrodermabrazie na tej krivej?

kattka cena je 550 sk /1 ošetrenie

ahoj Anita, chcem sa opytat ty si bola v tom salone na Krivej?Je tam nejaka lekarka lebo iba kozmeticka?Je potrebna nejaka konzultacia?Bola som na jednej a tam by ma stala mikrodermabrazia 2200 Sk…