Mikrodermabrázia

ahoj, ta baba je zdravot. sestra a konzultuje pred 1. vykonom. tu je link
http://www.kozmetikamonika.xf.cz/mikrodermabrazia.htm

Mikrodermabráziu v KE robia… pozri stranku http://www.chirmed.sk/mikrodermabrazia

no tam som bola raz a dakujem neprosim…
o nicom za katastrofalnu cenu

obrusovanie pleti je vyborna vec. absolvovala som ho pred dvoma rokmi a aj tuto jesen som uz zacala chodit. mam pory viditelne a aj jazvycky po sprtani sa do vyrazok :)). plet sa pekne zjemni a vyhladi. odporucam

Ahojte!
Kto robí mikrodermabráziu v NZ? Aké máte s ňou skúsenosti. Tiež mi ju odporučila kožná na Bitúnkovej v NZ. Jedno sedenie 1950 Sk. Treba určite 4x. Chcela by som nejaké info z viacerých zdrojov.

V Banskej Bystrici na námestí robia mikrodermabraziu v balíčku aj s čistením pleti,serami,maskami ak treba a stoji to od 1400 do 1600,-Sk za sedenie.Som veľmi spokojná.

Dobry vecer, uz som absolvovala 3 kuru, vrelo odporucam vysledok je uz viditelny. Treba minimalne 4 sedenia. Chodim tak raz za 2 tyzdne.

paaanenky!!! neskutocna cena! moja kamoska ma flaky po akne a za dermabraziu dava 550 Sk za sedenie. podla coho tvoria tie ceny???

Ja platim v Kosiciach u mojej koznej lekarky 500 korun za dermabraziu. Mam trosku skvrnky a jazvicky po akne a plet je po nej fakt krajsia. Chodim sice nepravidelne, obcas ked je cas a peniazky, ale vysledok je vidiet. Sice to nie je nijaky zazrak na pockanie a asi trebalo by chodit pravidelnejsi, ale plet je po dermabrazii cistejsia, hladsia, taka rovnomernejsia.

Labka casovo ako dlho trva ten vykon?

ahoj. nevieš koľko stojí mikrodermabrázia na poliklinike Nad jazerom?

žeby podľa kvality prístroja?

kvality pristroja??! ee. technika vykonu je dolezita…

chcela by som vediet nazor na domacu mikrodermabraziu,ktoru ponuka jedna kozmetika-katalogova…obsahuje set monokrystalikov oxidu hliniteho a ultrahydratacne serum.to prve sa aplikuje 1xtyzdenne,to druhe kazdy vecer…

vysledok je najlepsi ak sa chodi ob tyzden

ahojte, prosim vas, kde robria mikrodermabraziu v banskej bystrici a ake su asi ceny a ak mate skusenosti, boli ste, alebo ste spokojne…? vdaka, di

Ja chodim do Esteticu v B.B. a spokojná som tam zatiaľ so všetkým.Cenovo su asi stred,ale je tam všetko pod jednou strechou,lekár,estetika,lekárska kozmetika,pedikura,manikura,no uplne všetko a to mi vyhovuje.

no ako baby ktore podstupujete mikroderm.? lepsi sa vasa plet? oplati sa investovat?

ahojte, nikdy som nepodstupila mikrodermabraziu, aj ked o tom uvazujem.mam 24 r a dost som chodievala do solarka tak sa mi zacali robit male pigmentove skvrnky tak som sa o tomto dopocula.zacala som pouzivat krem mela-D na odporucenie mojej kamaratky, ktora ma tento problem uz vela rokov, tak si myslim ze mi to aj pomizlo. je tu moznost ze sa to objavi znova?mam sa vyhybat teraz slnku???alebo ako to vlastne je???poradi mi niekto?

Na dermabraziu vam doporučujem všetkým kožnú ambulanciu na sidl.KvP…super doktorka a jedna z najlacnejších…