Mikrodermabrázia

Ano,ja chodim na KvP,cena cca od 10 eur

29 eur je strašne veľA!

jana ale do uvahy treba brat to, ze ty mozno chodis do nejakeho maleho salonu a tie Dermacentra su vo velkych obchod. domoch kde je obrovsky najom a zamestanych x kozmeticiek, ktore kazdy mesiac cakaju na svoj plat. naklady nepustia a zarobit na ne sa da jedine nadsadenim cien svojich sluzieb.

vie mi niekto poradit, nejakeho dodavatela, resp. vyrobcu na mikrodermabrazny stroj? preferovala by som pieskovy… dakujem

dobry den len tak rycho som zbehla vase spravy moja mamina si otvorila salon v poprade a ma tam tiez multifunkcny pristroj v ktorom je aj mikro…ja mam peknu plet az na licka ktore mi uz roky robia problemy bola som aj u koznej nedavno konecne som sa odhodlala a mam nieco v krvi preto sa mi to tvori a musim brat nejake lieky ale odporucila mi aby mi mamina v salone robila mikroderm…aby mi zmizli flaky a tie postihnute miesta mozem vam povedat robila mi to mamina dva krat a ta plet je na neporovnanie flaky su o dost svetlejsie hned si to vsimol aj moj manzel a aj ta pokozka je hladsia pekna rovna no proste tesim sa z toho ved ktora z nas co ma takyto problem po tom netuzi aby mala peknu plet jasna vec je aj ta ze v salone pouziva spicku v kozmetike od parizskej firmy PAYOT a aj kozmetiku od LR a mozem vam povedat nie preto ze je to moja mamina a jej robim reklamu ale ked som si pozrela jej cenik a pozeram teraz kolko od vas pytaju tak je to riaden rozdiel ona berie za osetrenie a cistenie, masku a este neviem co vsetko k tomu 15 eur tak ak by ste mali zaujem a ste z blizka napiste mi na mail a ja vam dam kontakt a blizsie informacie o sluzbach teraz nam aj vysiel clanok v podtatranskych novinach len pre info ak ste vychodniarky prajem vam aby ste sa stretli s co najlepsimi odbornikmi a aby vam to pomahalo ako mne pekny den

Kde v Spisskej ti to robia? Adresu, meno salonu, dakujem.

Ahoj a kde v Spisskej si na to bola?

Ahojky, je tu veľa príspevkov, aj starších, máte niekto, nejaké pozitívne výsledky? Rada by som vedela vaše odporúčania na dobrú, efektívnu a cenovo prístupnú dermabraziu. Ďakujem.

Zabudla som napísať, že sa mi jedná o Košice:-)

Ja som absolvovala 1 kuru dermabrazie a som velmi spokojna. Teraz ju uz absolvujem pri cisteni pleti. Mala som roky problemy s pletou teraz sa to konecne vyriesilo. Odporucam kazdemu, kto ma jazvy po akne, milie atd. Len si na nu musite nasetrit, 1 sedenie ma vyslo 50 euro.

To si fakt malo platila? A pomohlo ti to?

A kde je to prosim ta v BB?

Ahoj a to kde chodis na mikrodermabraziu?

Dobrý den tiez mam problémy s malými fľakmi na tvári a rada by som sa ich zbavila preto vám píšem. Bolo by možné sa u vás objednať alebo ak budete taká dobrá pošlete mi na vás kontakt. Ďakujem Zuzana

Hoj, neviem ci je to aktualne po takom case, ale mozes mi napisat podrobne o salone tvojej maminy? Mala by som zaujem, aj keby som mala dochadzat.

Ahoj prepac, ze ta otravujem, ale precital som si na fore www.zzz.sk tvoj prispevok zo dna 15.11.2009, v ktorom uvadzas, ze si absolvovala mikrodermabraziu v Spisskej a bola si spokojna ako s vykonom, tak aj s cenou. Mohol by som ta poprosit o adresu, meno salonu. Ako si spominala cena 10 € je za 1 sedenie / tvar, krk, dekolt / a kolko stoji zakrok iba na tvar? Vopred Ti velmi pekne dakujem. S pozdravom, Marek

Tiež mám červené líca a zvažujem diamantovú dermabráziu. Vraveli ste o niečom v krvi, vďaka čomu ste mali líca začervenané. Smiem vedieť viac? Ďakujem.