Mikrodermabrázia

ja som chodila minuly rok sem:
http://www.kozmetikamonika.xf.cz/

bola som spokojna

Teraz som sa dostala k tomuto prispevku. Viem vam odporucit kozmeticky salon AB - Anna Bernathova na Stefanikovej ulici 6 V Kosiciach. Resp. Salón WELL na Garbiarskej V Kosiciach u Mišky Kucharovej. Obe maju rovnaky typ pristroja. Su to profesionalne a velmi kvalitne pristroje ocenene vyznamenanim business Superbrands 2009.

s pozdravom: Ildiko

Teraz som sa dostala k tomuto prispevku. Viem vam odporucit kozmeticky salon AB - Anna Bernathova na Stefanikovej ulici 6 V Kosiciach. Resp. Salón WELL na Garbiarskej V Kosiciach u Mišky Kucharovej. Obe maju rovnaky typ pristroja. Su to profesionalne a velmi kvalitne pristroje ocenene vyznamenanim business Superbrands 2009.

s pozdravom: Ildiko

ano, pristroje, ktore dodava vasa firma Beautyderm. ale treba povedat, ze nie len tie vase dermabrazivne pristroje su dobre, ale je ich spustu, s ktorymi sa daju docielit vinikajuce vysledky. netreba zabudnut na techniku vykonu a nasledne osetrenie obrusenie pleti. takze pristroj moze byt akokolvek ospevovany dodavatelom, ked kozmeticka je neschopna. osobne som mala skusenost, ked mi bez mihnutia oka ponukla mikrodermabrazivne osetrenie na tvari koncom mesiaca jun!!! ked je silne slnecne ziarenie. vsak co by si ona robila starosti ohladne nejakych moznych pigmentovych skvrnach??? hlavne nech na mne zarobi…vsak koniec koncov si tak zabezpeci klientelu aj na odstranovanie pig. flakov.

Zavolaj na na polikliniku nadjazerom, tam Ti určite pomôže doktorka. T.č. 0907935321. Je to číslo na Dr. Beckovu.

Najnovšiu a jedinú diamantovú mikrodermabraziu VIORA- PRISTINE na Slovensku nájdete jedine v DERMACENTER v Košciach v OC Galéria. www.dermacenter.sk

NEZAVADZAJTE!!! v Ke su aj ine centra, ktore ponukaju dermabraziu diamantovymi nastavcami.
… a este ste zabudli uverejnit cenu za osetrenie …

to je naozaj hluposť, že jediná, a tá cena mi vyrazila dych. Ja chodm v spišskej na proceduru mikrodermabrazia s diamantom a zaplatila som 10 eur a robili mi tvár, krk a dekolt. Tá cena je strašne vysoká

To, že firma BEAUTYDERM dodáva pristroje, nie je predmetom tejto diskusie. Odporucala som kvalitné salóny s este kvalitnejsimi kozmetickami, ktoré s najvyssou kvalifikaciou a profesionalnym pristupom vam budu robit mikrodermabraziu. Je to vzdy na klientovi, koho si vyberie. Okrem toho mam dlhorocnu skusenost v odbore a sama som kozmetickou.Pri diamantovej mikrodermabrazii s neodbornym pristupom a nizkou erudovanostou personalu, nizkou urovnou dodrzania hygieny akurat tak dostanete nejaku infekciu koze, ktoru vam prenesu neodborne vydezinfikovanými hlavicami. Pri pieskovej mikrodermabrazii je korundový piesok jednorazovo pouzitý a taktiez osetrovacia hlavica je tiez na jednorazove pouzitie. Laik nevie posudit kvalitu pristrojov - ani technologické postupy pri praci s pristrojmi, mal by ale trvat taktiez na maximálnoom dodrzani hygienických postupov. Skuste porovnat diamantovu a pieskovu mikrodermabraziu - výsledok bude neporovnatelny v prospech korundového piesku!


Naozaj je mi to luto, ale uvedený pristroj maju vo viacerych salónoch na Slovensku.

pani Drgonova, s tou hygienou je to pravda, ale dodrziavanie vysokeho hygienickeho standardu by mala byt samozrejmostou nie len pri mikrodermabrazii, ale vseobecne pri kazdom kozmet. osetreni. diamantove hlavice sice sa pouzivaju opakovane, ale sa mozu sterilizovat. pri pieskovej je pravda, ze piesok je na jedno pouzitie (ale laik sa nevie nijak presvedcit, ci sa nepouziva opakovane, nakolko zabezpecenie piesku pre kazdeho klienta predstavuje naklad pre salon), ale do styku s pletou sa dostava aj hlavica a prenasat infekciu sa da velmi jednoducho aj nou.
…a co sa tyka efektivnosti osetrenia pieskom alebo diamantovou hlavicou- mala som moznost pracovat s obidvoma druhmi ( nie niekolko krat, ale bezmala pocas 4 rokov), no vyznamny rozdiel som nepostrehla. da sa krasne obrusit plet tak jednym ako aj druhym pristrojom, lenze znova raz sa dostavame ku klucovemu bodu- teda ku kozmeticke a jej erudovanosti a technologii jej vykonu.

ahoj skúsal už niekto mikrodermabrázia z mary kay?su tam 2 kroky…piling + upokojujúce serum je to šetrnejsie ako u kozmeticky a už po prvom použiti je pleť taka super stoji to 2200sk…a tiež je výborne rozjasnujúce sérum na pigmentové flaky z mary kay mala som dosť tmave flaky a sú už omnoho svetlejsie…

pocula som o nej. a ze je setrnejsia ako u kozmeticky? to ano, ale treba pripomenut, ze jemny peeling si mozme urobit aj same doma, ale pri mikrodermabr. ide o obrusenie pleti a nie o peeling. ide o dokladnejsi a hlbsi mechanicky peeling.

Dobry den,

na uvod sa musime ohajit. Nase centrum ako jedine na Slovensku pouziva diamantovu dermabraziu znacky VIORA od americko- izraelskeho vyrobcu. Je to svetova toptrieda v oblasti dermatokozmetiky. Neporovnatelna s lokalnymi vyrobcami ako je madarsky BeautyDerm alebo ini taliansky vyrobcovia.

Pridte si vyskusat osetrenie k nam a neolutujete. Cena 29 EUR a po piatom osetreni mate 30% zlavu. Navstivte www.dermacenter.sk a dozvedte sa viac

Dobry den,

na uvod sa musime ohajit. Nase centrum ako jedine na Slovensku pouziva diamantovu dermabraziu znacky VIORA od americko- izraelskeho vyrobcu. Je to svetova toptrieda v oblasti dermatokozmetiky, neporovnatelna s lokalnymi vyrobcami ako je madarsky BeautyDerm alebo ini talianski vyrobcovia.

Pridte si vyskusat osetrenie k nam a neolutujete. Cena 29 EUR a po piatom osetreni mate 30% zlavu. Navstivte >link< a dozvedte sa viac

Mikrodermabráziu robím už niekoľko rokov momentálne mám cenu 14€ a pekný zástup spokojných klientiek a klientov!!!
ktorí dochádzajú nielen z martina.
Ich spokojnosť je moja vizitka, že kvalitné ošetrenie neni otázka prehnanej ceny ale rozhodnutie kozmetičky, ktorá chce veľmi rýchlo zbohatnúť…
mikrodermabrázia v martine: 0915 975 084

v kosiciach na koznej ambulancii sidlisko KVP. myslim ze je to juvederm.sk

ahojte počula som že za nejakých 70 eur sa dá ten prístroj objednať z internetu… Myslíte že je to dobrý nápad? ak si s ním budem čistiť pleť sama?

Skoda, ze písete a schovávate sa pod značku salónu. Bolo by možno múdrejšie, keby ste si preverili, ktorá značka odkiaľ pochádza.
Pravda je jediná: výsleok závisí vždy od erudovanosti a prístupu kozmetičky.

Krátka poznámka: na prístroji, s ktorou pracujem je vymeniteľná aj koncovka na hlavici, t.j. je určená na jednorázové použitie. Náklady na kúpu piesku sú zanedbateľné. Plne súhlasím , že nedodržaná hygiena a zlý technologický postup = kozmetička.