Milujem ženatého chlapa

Čaute, baby, ja som sa asi zbláznila, zamilovala som sa do ženatého muža. Náš vzťah trvá ešte len krátko a ja som v tom poriadne po uši.Musím naňho stále myslieť, nedokážem sa poriadne sústrediť. Ale on je odo mňa starší takmer o 20 rokov, ale je nesmierne milý a pozorný. myslím, že to asi nebude dlho klapať, veď ten vekový rozdiel je aj dosť poznať. A hlavne aj to , že je ženatý a musíme sa potajomky stretávať. Neviem čo si od toho sľubujem, sama sa tomu divím… Ukáže čas, ale asi to nebude to pravé čo ja potrebujem, veď som ešte mladá a predsa mladé mužské telo je omnoho viac sexi, a aj tie názory, jašenie s mladým…Ani neviem ako som sa do toho zamotala, ale stalo sa. A hlavne on svoju ženu “miluje”. Ktorá z Vás má podobnú skúsenosť? Zažili ste už niečo také?

ahoj, ja som zazila. tiez som sa strasne zamilovala do zenateho a ani nebol odomna o tolko starsi. bola som v tom az po usi. ja nie som vydata. ale ked uz to zacinalo byt vaznejsie a malo k tomu dojst, povedala som si, ze ak ja raz budem mat svojho manzela, nechcem, aby ma podvadzal s nejakou inou zenou a preto nebudem toto sposobovat ani ja jeho manzelke. proste, nerob inemu to, co nechces, aby raz niekto robil tebe. potom ma to casom uplne preslo a uvedomila som si, ze by to aj tak neklapalo.

Ahojte,ja tiez mam skusenost so ženatym a o 18 rokov staršim ,ale ked sme spolu zacinali,so zenou už par rokov nežil.Aspon som nemala vycitky,ze som rozbila niekomu rodinu.Lebo by ma to asi velmi mrzelo.Do teraz sme spolu,uz osem rokov a velmi sa mame radi,bez seba uz ani nevieme zit.

čim najskôr s toho vycúvaj,Lebo sa ti môže vrátiť aj s urokami.

láska je mocná čarodejka aj toto sa môže stať, ver mi nebolo to úmyselne…

uplne suhlasim s Laurou,mne sa to stalo tak ze mi povedal ze nie je rozvedeny ale ze uz nic nemaju spolu a ze kazdy zije svoj vlastny zivot.Mozno niektorym sa to zda nenormalne ale ja som to ihned ukoncila preto ze nieviem ci to je pravda.A ni ja nechcem takeho partnera ktory klame ze sme manzelia a uz nic spolocne nemame.

A co Ty?

Ahoj. Ja sa len čudujem, ako mladá žena naletí na starého chlapa. Rozbije mu rodinu, on toká, ona vzdychá blahom ako ju miluje, ale stále je s manželkou. To si mladé ženy neuvedomujú, že o pár rokov sa toto isté stane aj im. Nikdy by som toto neurobila inej žene, lebo by som nechcela, aby sa mi to vrátilo, lebo sa hovorí nerob inému to, čo nechceš aby sa stalo tebe. A nemislým si, že ho miluješ, len ti to inponuje a dokazuješ jeho manželke, že si mladšia, ale nie múdrejšia.

V živote sa môže stať všeličo! Zaľúbiť sa dá, ale dá sa aj rozumom z toho vycúvať! Asi to by bolo najlepšie, keďže sama vieš, že mladší muž by sa k tebe viac hodil. A on bude iba starší! A k tomu ženatý! Žiadna perspektíva! Chvíľu si užívaj krásu zaľúbenosti, ale nenechaj ujsť príležitosť zoznámiť sa so seberovným!

… milujem ženatého chlapa. Ako zrelý chlap ti radím: Ak si chceš užívať, tak to rob a ujasni si to s ním. Neplánuj žiadnu spoločnú budúcnosť s ním. A nenahováraj si, že si zamilovaná.

Ahojte, mne sa to tiež stalo. Nesúdim nikoho ani som nevedela. Prišlo to ako blesk z jasného neba. Páčil sa mi už dávno predtým. On je ženatý a vekový rozdiel je medzi nami menší, no chlap v najlepších rokoch. On je rovnaký blázon do motoriek ako aj ja. Jeho žena ho stále zanedbáva, necháva ho opusteného a mne to len vyhovuje. Poznám ju veľmi dobre, býva kúsok od nás. Pre ňu je vernosť cudzie slovo. Ona má 31 rokov a už má 17 ročnú dcéru. Nech si každý spraví názor. S mojím miláčkom má niekoľkomesačnú dcérku. No manželstvo ako z komédie. Ale aj v robote sa o nej dosť klebetí, že to nebude jeho. Susedia majú oči na stopkách. Máva pánske návštevy a tiež ju každá kamarátka nemusí. Makám v tom istom nákupnom centre a viete my baby predavačky sme dosť utárané a klebety sa šíria rýchlo. Mňa ten chlap fascinuje, snívam o ňom, nemôžem zabudnúť na jeho bozky a objatia. Prežila som s ním najkrajšie milovanie. Viete keď je chlap zamilovaný, rozum si berie dovolenku. Aj ten môj si zobral, chi chi. Uvidím ako sa bude nádejný vzťah vyvýjať, ale som taká šťastná a zamilovaná.

Mňa z vás klepne pepka :smiley:

Uplne ta chapem. zamilovala som sa tiez do zenateho chlapa, ale niesom s nim, kedze on ma svoju rodinu, deti, vztahy, majetky a aj ked vidim a viem, ze nasi city su obojstranne, radsej cuvam.

Takto. Myslela som si, že mne sa to nikdy stať nemôže. Keď si nejaká žena začala so ženatým, tak som to nechápala. Ako to môže robiť? Ale aj na mňa prišlo. Nič neriešime, nejaké tie pohľady, letmé dotyky, úsmevy, nič vážne. Ale neviem prestať na neho myslieť. Pýtam sa, prečo to postihlo práve mňa? Ženy, ktoré píšu, že sa čudujú, že to nechápu a neviem čo. Možno sa to raz stane aj Vám. A potom si uvedomíte, ako ste iné ženy odcudzovali a pritom na tom budete rovnako. Takže ja si už na svoje vyjadrenia dávam pozor.

Toto pochopí len ten, kto to zažije milé baby. Ja som

Všetky ste v tom nevinne, čo? Slovenské porekadlo hovorí:“Keď fena nedá, pes neskočí”.

Aj mňa môj manžel podvádzal po 30 rokoch spoločnej známosti a 20 rokoch spoločného života. Veľmi to bolí. Kým nestretol tú, pravú " všetko bolo vporiadku. Až keď ju stretol, práve mal 50, odrazu zistil ako veľmi v manželstve, trpel". Odhodil mňa aj svoje deti ako opotrebovaný kabát. Dnes žije sám. Bez nás a bez nej. Verím, že už, netrpí" a je šťastný. Sám na staré kolená.

No mam dosť! čo si zač?

Keby sa pes neobsmietal fena si ho ani nevsimne.
Pochopila, konecne?

si mladá nepokašli si život ženatým mužom.. Na tvojom mieste si nájdem niekde malý bytík http://www.topreality.sk/byty.... a odídem a začnem od znova. čo oko nevidí to srdce nebolí predsa. Zabudni na neho, 20 rokov je veľa..tento úlet môže zníčiť život nie len tebe, i ked chápem, že láske prosto človek nezabráni :) :)