Milujem ženatého chlapa

Pokiaľ si od toho niečo sľubuješ, tak úplne súhlasím s Didi, a čím skôr, tým lepšie ;)

Keď svoju ženu miluje tak sa vykašli hlavne na neho a nepokaz im vzťah a sebe zbytočne život

Ja si za vyjadrenim, ze zacinat si so zenatym muzom je nechutne pevne stojim. To nemate ziadne moralne zasady? Keci, ze ste sa tomu nevedeli ubranit su len keci. Vsak ste ludia a nie zvery, ktore nevedia kontrolovat svoje pudy. A velmi dobre viem o com hovorim, viem, ze niekedy je to az zufale. Sama som v podobnej situacii. Ten "moj" je vsak starsi az o 30 rokov. To je, co? Snazim sa rozkazat si aby som necitila, co citim, ale nedari sa mi. Ten muz ma neskutocne pritahuje. Svojim vystupovanim, vedomostami, empatiou, zmyslom pre humor... Vidim, ze aj jeho to taha ku mne, ale nikdy sa o nic nepokusil, rovnako ako ja. A neviem si to ani predstavit. Ma predsa zenu, deti. Zavazky, ktore bude mat do konca zivota. A ako by som mohla byt taka sebecka svina, aby som jeho detom dala dovod znenavidiet ho, aby som jeho zene pripravila moznost osamelej staroby. Nemozete proste dostat vsetko, po com zatuzite. O kolko problemov menej by mohli ludia mat, keby sa dokazali spravat zodpovedne, ci uz voci svojim blizkym, okoliu, alebo tiez sami voci sebe. Je mi z toho zle.

Radšej by som to nehala tak. Predsa má ženu a miluje ju. Budeš časom len trpieť. Nebude môcť stále bývať s tebou, ju bude možno upredňostňovať. Určite to je ťažké pre teba ale lepšie bude, ak sa posnažíš si nájsť slobodného chlapa.

Súhlasím s tebou, moja kolegyňa si tak raz začala so ženatým chlapom a nedopadlo to dobre. Jeho žena o tom nevedela ale on sa menej objavvoval doma a to mali ešte spolu dvojičky. Ale asi jej to časom začalo dopínať a zrazu prišla kolegyni na mesengeri správa od jeho ženy, že čo spolu majú a pod… Ona vedela, že má dvojičky a ženu ale jej to nevadilo, lebo bola do neho zbláznená ale nakoniec po piatich mesiacoch sa s ním rozišla. Začal sa jej hnusiť aj v posteli a z ničoh nič mala k nemu odpor až jej ževraj na zvracanie bývalo, keď ho videla

Myslím, že to nie je dobrá voľba. Málokedy sa to skončí dobre… Stále by som mala v hlave myšlienku, že keď vie kvôli mne opustiť svoju ženu, či to nebude schopný spraviť aj mne…Lebo viete, keď už to dokázal raz - druhý krát s tým určite nebude mať problém.

Tak to bol len taký ošiaľ asi z jej strany.A aký tam bol vekový rozdiel medzi tvojou kamoškou a ním? Ja by som to asi nemohla spraviť ako vraví sa nikdy nehovor nikdy, človek nikdy nevie do koho sa zaľúbi

to nikdy tomu nezabranis. Kamarat mojho muza naprikla bol stastne zenaty a zrazu bum, zo dna na den sa zalubil do jednej zenskej a uz to islo dolu vodou s jeho manzelstvom, tak sa rozisli ale chlapec zistil, ze nakoniec to bol len taky kratky osial a tak sa snazil vratit k svojej zene. Ona mu to casom odpustila a su znovu spolu stastni:slight_smile: on to uz nikdy nezopakoval.

Žienky aj vieme ako to dopadlo? Úprimne by ma zaujímalo ako sa dievčina rozhodla. Človek sa pocitom neubráni ale myslím, že by si stým len skomplikovala život a stále by bola tou druhou…

ako viem, že sa to každému môže stať ale nepochopím to ako je to možné. Som s niekým koho milujem a predstavujem si s tým človekom budúcnosť a zo dňa na deň príde niekto, kto to všetko rozvráti

Ako pises, predstavit si to neviem ani ja ale zivot je nevyspytatelny a stat sa moze vselico. Darmo ju budeme odsudzovat ked sa to moze stat aj nam. No myslim si , ze svojho partnera az tak moc nemilovala ked sa dokazala zalubit do niekoho ineho…

Medzi nimi bol 20-ročný rozdiel a to je dosť si myslím. Predsa iné názory a rozdielne činy. A časom by si určite nerozumeli.Zbytočne len rozhádala rodinu:expressionless: Tak ale keď je človek zaľúbený v tej chvíli nerozmýšla.

Tak to by im určite nevydržalo. Možno zo začiatku by im to klapalo ale potom už nie, lebo by sa prestali zhodovať. Neboj poznám viac takých prípadov a poviem ti, že je to len zbytočne stratený čas a energia. A čo je najhoršie, že týmto sa rozchádzajú rodiny:unamused: Mám známe, ktoré si tým prešli. Ja som našťastie takú skúsenosť nemala:slight_smile:

je to tazko, dnes su tie vztahy tak komplikovane!

mala by si to cim skor skoncit lebo to nedopadne dobre a jedine kto sa bude trapit budes ty!

Neviem si vôbec predstaviť ako by som sa zachovala v takejto situácii

V DNESNEJ DOBE JE VELA TAKYCHTO PRIPADOV, LEBO ZENATY CHLAPI FLIRTUJU SO SLOBODNYMI A MLADSIMI DIEVCATAMI A POTOM TO TAKTO DOPADNE, ZE ONA SA ZALUBI A ON TO PREVAZNE BERIE IBA TAK PRE VLASTNE POTESENIE. DIEVCATA DAVAJTE SI POZOR NA ZENATYCH CHLAPOV! :point_up:

Ahoj mala by si to ukončiť, má svoju rodinu,ktorú môžeš rozbiť. Toto sa nerobí, ako by si sa cítila ty na mieste jeho ženy?

tiež si to myslím, aj keď to možno bude ťažké ale je treba urobiť čo je správne

Asi tak, musime sa riadit aj citom aj rozumom, pol na pol